Vykašlal se na mě. Asi to je rozchod ????

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 17:39
Vykašlal se na mě. Asi to je rozchod ????

Čauky dámy :kytka:,dnes jsem měla volný den. S přítelem jsme byli domluveni, že se dnes uvidíme, ukuchtím něco dobrého, odveze auto do servisu, který mám pět minut cesty od bydliště… Nestačila jsem zírat :roll: Přiblížila se slíbená hodina a on nikde. Dávno jsem měla poklízeno, jídlo se dělalo, byla jsem připravená… (ráno jsem mu ještě psala na Fb, což si nezobrazil, že nemusí kupovat to co měl)

Uteklo 1.5 hodiny. Zavolala jsem do servisu, zda u něj byl. Ne, nebyl, nikdo. Tak jsem napsala druhou zprávu: co se stalo, že nedorazil?? Nic. Nečetl.

Po obědě, kdy jsem se v klidu najedla a jen příteli a po, čekání, jsem zavolala. Telefon mi vzal prakticky (ihned ) na třetí vyzvánění. Na druhé straně ticho a za chvíli z něj vypadlo: poslouchám 8o, bez pozdravu.

Zněl divně. Prý mu je divně. Má křeče. Utěšila jsem ho a jen mu řekla, že se mohl ozvat, dát vědět, že dnešek neplatí. Jeho odpověď: mohl, ale nejsem schopný.

Nestačila jsem zírat. Upřímně, ve ne hryzou pochyby, zda je to pravda, zda se nevymlouva a nechce rozchod??? Zprávy na Facebooku, které používáme primárně je komunikaci nečetl, a ani od včera nebyl přihlášený.

Nevím, jak reagovat dál. Samozřejmě, že budu čekat, pokud se vůbec ozve??? Minimálně 3-5 dní mám svůj program, bez něj absolutně.

Přijde mi to zvláštní. A přijde mi, že mu na en nezáleží a kašle na mě.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
vlker
Závislačka 2586 příspěvků 11.07.19 17:51

:roll: On ti řekne, že je mu blbě, má křeče, nefunguje a chce se rozejít? Zase prázniny nebo jsem asi úplně mimo 8o.

fera21
Kecalka 301 příspěvků 11.07.19 17:52

Připomínáš mi tu manželku z parodie „Připoutejte se prosím“, která má o svým manželovi furt pochyby, takže v momentě, kdy sní otrávenou rybu a blije, jí jde hlavou myšlenka „to je zvláštní, doma nikdy nezvrací, určitě někoho má“.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15109 příspěvků 11.07.19 17:52

Nevím, je to divné, ze neposlal aspoň blbou sms - promiň, dnešek padá, je mi zle. Asi bych už nepsala ani nevolala a pockala až se ozve

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 11.07.19 17:53

Třeba mu je fakt zle. Nebo měl zrovna v posteli milenku. Nebo milion jiných věcí. Normálně mu zítra, za dva dny zavolej a zeptej se narovinu.

Konnny
Závislačka 2944 příspěvků 11.07.19 17:58

I s křečema v břiše mohl napsat sms, že nepřijde, to ho neomlouvá.

Lychee13
Závislačka 3242 příspěvků 11.07.19 17:59

Ježiš, to sem píšeš pravidelně jednou týdně. :roll:

Tomkins
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 11.07.19 17:59

Já myslím, že byl zrovna doma se svojí manželkou, tak nemohl moc mluvit.

Edit: Jsem jedinej, komu přijde zvláštní, že dotyčná zavolá raději do servisu, aby se ujistila, jestli tam přítel nebyl, než aby zavolala přímo tomu příteli?

Příspěvek upraven 11.07.19 v 18:00

dydalo
Kecalka 259 příspěvků 11.07.19 18:00

@Lychee13 že jo, zrovna jsem to chtěla taky napsat :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 18:01

Píšu poprvé! Nevím o co Vám jde

Ne, nejde o to, že nemohl přijít, to se stane. Ale o to, že nedal vědět, že nepřijde (tak jako jindy dal). To mě zaráží a ublížilo mi to zkrátka…
Když mohl zvednout telefon, mohl napsat

deli33
Kecalka 136 příspěvků 11.07.19 18:02
@Tomkins píše:
Já myslím, že byl zrovna doma se svojí manželkou, tak nemohl moc mluvit.

Edit: Jsem jedinej, komu přijde zvláštní, že dotyčná zavolá raději do servisu, aby se ujistila, jestli tam přítel nebyl, než aby zavolala přímo tomu příteli?

Příspěvek upraven 11.07.19 v 18:00

Máš recht… v obojím :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 18:02

@Tomkins Ne, ženatý, opravdu není. Ale dík za vtip… Ani zadaný není. Jeho rodinu znám

unuděná
Echt Kelišová 8212 příspěvků 11.07.19 18:02
@Lychee13 píše:
Ježiš, to sem píšeš pravidelně jednou týdně. :roll:

Zejo? Jak pres kopirak, jen posledne to byl nizkej tlak :roll: Bud trolli zakladatelka, nebo ji ten jeji picha sire okoli :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 18:03

@unuděná Cože to???

Konnny
Závislačka 2944 příspěvků 11.07.19 18:05
@Anonymní píše:
Píšu poprvé! Nevím o co Vám jdeNe, nejde o to, že nemohl přijít, to se stane. Ale o to, že nedal vědět, že nepřijde (tak jako jindy dal). To mě zaráží a ublížilo mi to zkrátka…
Když mohl zvednout telefon, mohl napsat

Mohl napsat, mohl zavolat, takhle se nejedná. Sama to víš, tak na co se ptáš?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama