Vykašlal se na moje narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 10:51
Vykašlal se na moje narozeniny

Ahoj holky, zajímalo by mě, co byste řekly na to, kdyby vám váš přítel nedal nic k narozeninám. Jsme spolu teprve pár měsíců, já před měsícem měla narozky a jediné, co on udělal bylo to, že mi ten den popřál přes fb. Když jsme pak o víkendu byli spolu, myslela jsem, že na mě u něj doma bude čekat třeba nějaká kytička, nějaké to překvapení, popřeje mi ještě jednou osobně, a ono nic. Ani se mě nezeptal, jak jsem narozky oslavila, co jsem dostala od rodiny atd. Když jsem mu to pak vyčetla, řekl mi, že neměl peníze a že plánoval, že to se mnou oslaví až další týden. Samozřejmě že se pak už nic nekonalo a ani po tom, co jsme se pár dní spolu nebavili, nepřišel ani s tou kytkou jako s omluvou… Nakonec se mi přiznal, že na moje narozeniny zapomněl. Udělá tohle člověk, který miluje svoji přítelkyni? Neustále mi tvrdí, že mě miluje, ale vůbec se tak nechová. Kytku mi koupil jednou v životě a to na začátku vztahu, ale nikdy mě nikam nevzal, třeba na večeři nebo někam na výlet, sice když jsme spolu, tulí se ke mně, dá mi pusu, ale jinak se chová, jak kdyby mu na mně vůbec nezáleželo. Nechce se mnou chodit nikam ven se bavit, nechce trávit čas s mými přáteli, ale s jeho samozřejmě ano. Nejvíc mě ale dorazilo to, když minulý týden měl narozeniny jeho kamarád i žena toho kamaráda, a on v neděli chodil nervózně po bytě s tím, že absolutně neví, co jim má koupit, že musí něco vymyslet… Nic jsem mu na to radši neřekla, naštěstí jsem už byla na odchodu. Doma mě to ale pak hodně zamrzelo. Co si o tom myslíte? Já ho miluju a hrozně mě to od něj mrzí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tableta
Kelišová 5097 příspěvků 17.05.19 10:54

Mně by to vadilo a byl by to pro mě důvod k rozchodu. A přát někomu k narozeninám na facebooku, když se s oslavencem pravidelně vídáš, mi přijde trapné a ubohé.

Venetia
Hvězda diskuse 43044 příspěvků 17.05.19 10:54

Obávám se, že tě nemiluje… asi by to chtělo další testík a podle toho se rozhodnout

Uživatel je onlineKeyllah
Extra třída :D 12246 příspěvků 17.05.19 10:56

Pokud by šlo o mě, hledala bych si jiného parťáka pro cestu životem a tohoto přenechala jiné.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 17.05.19 10:56

Kolik vám je?

Šarlota4
Extra třída :D 11318 příspěvků 17.05.19 10:56

Kašle na tebe. Nejde o dárek či kytku, ale prdí na tebe. O narozkách nemluvil, ptz chtěl aby to rychle vyšumělo a nemusil ti nic dávat. Nechce se mu tě řešit.

mau-mau
Závislačka 3874 příspěvků 17.05.19 10:57

Dobráček :roll: A škrt k tomu. Nemá peníze na bonbónek ani gerberku? Tak jsem možná povrchní, ale u mě pro budoucnost nepoužitelné. Ani po výtce změna… :? Blbý..

Lexter
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 17.05.19 10:58

Dyť to přece není problém koupit kytičku za pár korun a poblahopřát. Já mám v oblibě jít na louku a natrhat vlastní.

Očividně ho zas až tak nezajímáš.

Příspěvek upraven 17.05.19 v 10:59

Premek_Orac
Kelišová 5110 příspěvků 17.05.19 10:59

Ahoj,
tak vždy to lze vyřešit poukazem, nebo že by ti sám připravil večeři apod… Přeci nejde o dárek nebo jeho hodnotu, ale o tu pozornost, kterou druhému dopřejeme.
Zas ale, pokud se teprve poznáváte, nevíš, jak to bylo drženo v jejich rodině, jemu to takhle může přijít úplně normální…

terien
Extra třída :D 11538 příspěvků 17.05.19 10:59

Jak na to zapomněl, když ti popřál? :lol: tak to asi věděl, že máš narozeniny. Jak stát se to může, ne že ne, drama bych z toho nedělala, ale určitě bych nebyla s takovým škrtem a ignorantem. Můj muž taky zapomněl, samozřejmě viděl že mi rodina přeje, tak se omluvil, běžel pro kytku a bylo to. Ale aby mě nikam nevzal, dáreček nekoupil, nepřekvapil, tak to by mi mohl… Tohle by mělo být ve vztahu oboustranné.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 17.05.19 11:00

Já mám dnes svátek a tuším že si taky nevzpomene :lol: narozeniny naštěstí nezazdí protože je máme dva dny od sebe :D
Ale k dotazu, taky by mě to mrzelo a pokud by byl ještě nějaký náznak toho že to s tebou nemyslí tak vážně(a to asi je) asi bych uvažovala o rozchodu..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.19 11:06

Taky jsem k narozeninám nic nedostala. Jen mi poslal zprávu a když mě pak viděl, tak už na to kašlal. Já na to kašlu taky, až bude mít narozeniny. Ale mně už došlo, že je sebestřednej a že nějaký slova nemají žádný význam. Je prostě takovej. Přesně…pro kamarády cokoli, kdykoli. Je to prostě tak jak je tu už psáno. Takovej člověk tě „bohužel“ nemiluje. Našla bych si někoho jinýho komu nebude vadit, že ti jednou za rok koupí kytku nebo ti aspoň popřeje osobně.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2193 příspěvků 17.05.19 11:06

@Premek_Orac vždyť píše, že kamarádům dárek vymýšlel :think: ona je mu fuk. Když mu nestojí ani za nějakou malou pozornost, aby ji potěšil :roll:

Uživatel je onlinearinecka
Kelišová 6380 příspěvků 17.05.19 11:07

Tohle by mě hodně mrzelo teda. Popřát na FB a osobně už nic? Hlavně že si láme hlavu, co koupí kamarádovi a jeho ženě, to by mě asi dorazilo, názorná ukázka toho, že jsi mu ukradená ale na ostatních mu záleží :nevim: To ti nemohl kytičku někde natrhat? Kopit ti asponˇnějakoou maličkost? Prostě něco, abys věděla že mu na tobě záleží, radost přece může udělat i s málem, nemusí to stát kupu peněz.

Uživatel je onlineBandii
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 17.05.19 11:27

Narozky neřeším, zřejmě bych po pár měsíční známosti ani nevěděla, kdy protějšek narozeniny má. Spíš by mě zarazilo to, že s tebou nechce trávit čas… Asi tě až tak nežere.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama