Vykašlat se na něho nebo počkat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 19:23
Vykašlat se na něho nebo počkat?

Ráda bych znala váš názor a byla bych ráda, kdyby jste mě nesoudili. Několik let dělám jistý sport, při kterém se pohybuje spousta lidí a chlapů. Před 3 roky jsem poznala chlapa. Začali jsme si psát, poznávat se a on se choval, jak kdyby se mnou chtěl být. V té době měl přítelkyni. Z jeho chování jsem tehdy usoudila, že jim to moc neklape. Vše se ale ukázalo jako velká lež, nasliboval mě spoustu věcí, manipuloval se mnou, apod. Tenkrát mi docela dost „ublížil“ a nic jme spolu teda neměli. Po pár týdnech se mi ozval, že ho to mrzí. Já jsem mu nakonec odpustila, ale nebylo to zadarmo. Dala jsem mu to sežrat. Nejsem žádná nána z diskotéky, aby se tak ke mně někdo choval. Poté jsme se kolem sebe motali, trochu sblížili a spali spolu. On nechtěl v ničem v tu chvíli pokračovat kvůli přítelkyni, ale chtěl zůstat v kontaktu, psát si a chtěl být kamarád. Já jsem to odmítla, že svých kamarádů mám dost, např. manželé od kamarádek, s kterýma teda nespím. Ale vím, že mi pomůžou, mají mě rádi, apod. Nehledě na to, že jsem sním chtěla min v tom sexu pokračovat. Proto jsem ten kontakt s ním odmítla. Když jsem ho potkala, tak jsem ho slušně pozdravila a šla dál a brala to jako uzavřenou kapitolu. Před 14 dny se mi zase ozval. :lol: Píše mi skoro každý den, jak se mám, co dělám, apod. Pořád má tu stejnou přítelkyni, se kterou se rozejít nechce. Chce mě jako kamarádku s výhodami. Včera jsem se dozvěděla, že se k němu ta přítelkyně bude stěhovat, protože za tu dobu se ten jejich vztah nějak vyvíjel..A ve mě to vyvolalo strach, že mě zase v určitém směru zklame a „poníží“, tím že nic nebude. To že je zadaný, že nemá tolik času teda, apod. a nechce mě někde tahat, aby se ta přítelkyně o nás nedozvěděla, chápu. Ale tím, že spolu budou bydlet, bude těžké jí říct, že někam jde. Nebo nevím, jak to mají. Ale očekávám nějakou elementární slušnost, když se teda ozval, že chce se mnou něco mít. Bliká mě tady zpráva od něho v podstatě každý den a hlavně kvůli tomu, že jsme spolu spali a strašně se mi tenkrát omlouval. On je teď v zahraničí, ale mám strach, že až se vrátí. že se bude zase vymlouvat, že „nemá“ čas, protože s přítelkyní bude bydlet a půjde těžko zamaskovat, že přišel později. Nebo bude holka něco chtít, a on za ní poběží, jak pejsek. Bude to zkrátka takhle natahovat, ve finále nic nebude a já skončím zase jak trubka. Vykašlali byste se teda na něho nebo byste chvíli počkali…¨

Jen pro upřesnění: Já s ním vztah nechci. Chci s ním spát. Když mě píše každý den, tak ho pošlu do háje, protože mám taky svůj život a on mě nechce jako partnerku. Vím, že mě budete soudit, ale musela jsem to sem napsat. A hlavně sem nechci psát důvody, proč s ním chci spát.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1916 příspěvků 18.10.18 19:26

ty cekas elementární slušnost? tak ji sama nabídni a nespi se zadaným chlapem.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 18.10.18 19:27

Když se chceš ponižovat a dělat někomu matraci, směle do toho. Nemůžeš nic jiného, než ublížit jeho přítelkyni. Kdybys napsala, chci, aby ji opustil, protože ho šíleně miluju, tak to pochopím, láska si nevybírá, ale jen kvůli uspokojení pudu.. No, když se na sebe pak budete moct podívat do zrcadla(vy oba)

Kriss Tina
Kelišová 5606 příspěvků 18.10.18 19:27

Kašlala bych na něj, on je zadanej, očividně vážně když spolu začínaj bydlet tak proč se mezi ně montovat? V tomhle vztahu budeš vždycky ty ta zlá mrcha. Milenců si můžeš najít třeba 10 a nezadaných :nevim:

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 18.10.18 19:29

Jsi dost ubohá, nemáš na víc?

Příspěvek upraven 18.10.18 v 19:30

smradoch75
Stálice 59 příspěvků 18.10.18 19:30

je mi z tebe zle, promin ale jsi na servru pro matky a spíš s tátou od rodiny

nostress
Extra třída :D 13472 příspěvků 18.10.18 19:30
@Anonymní píše:
Ráda bych znala váš názor a byla bych ráda, kdyby jste mě nesoudili. Několik let dělám jistý sport, při kterém se pohybuje spousta lidí a chlapů. Před 3 roky jsem poznala chlapa. Začali jsme si psát, poznávat se a on se choval, jak kdyby se mnou chtěl být. V té době měl přítelkyni. Z jeho chování jsem tehdy usoudila, že jim to moc neklape. Vše se ale ukázalo jako velká lež, nasliboval mě spoustu věcí, manipuloval se mnou, apod. Tenkrát mi docela dost „ublížil“ a nic jme spolu teda neměli. Po pár týdnech se mi ozval, že ho to mrzí. Já jsem mu nakonec odpustila, ale nebylo to zadarmo. Dala jsem mu to sežrat. Nejsem žádná nána z diskotéky, aby se tak ke mně někdo choval. Poté jsme se kolem sebe motali, trochu sblížili a spali spolu. On nechtěl v ničem v tu chvíli pokračovat kvůli přítelkyni, ale chtěl zůstat v kontaktu, psát si a chtěl být kamarád. Já jsem to odmítla, že svých kamarádů mám dost, např. manželé od kamarádek, s kterýma teda nespím. Ale vím, že mi pomůžou, mají mě rádi, apod. Nehledě na to, že jsem sním chtěla min v tom sexu pokračovat. Proto jsem ten kontakt s ním odmítla. Když jsem ho potkala, tak jsem ho slušně pozdravila a šla dál a brala to jako uzavřenou kapitolu. Před 14 dny se mi zase ozval. :lol: Píše mi skoro každý den, jak se mám, co dělám, apod. Pořád má tu stejnou přítelkyni, se kterou se rozejít nechce. Chce mě jako kamarádku s výhodami. Včera jsem se dozvěděla, že se k němu ta přítelkyně bude stěhovat, protože za tu dobu se ten jejich vztah nějak vyvíjel..A ve mě to vyvolalo strach, že mě zase v určitém směru zklame a „poníží“, tím že nic nebude. To že je zadaný, že nemá tolik času teda, apod. a nechce mě někde tahat, aby se ta přítelkyně o nás nedozvěděla, chápu. Ale tím, že spolu budou bydlet, bude těžké jí říct, že někam jde. Nebo nevím, jak to mají. Ale očekávám nějakou elementární slušnost, když se teda ozval, že chce se mnou něco mít. Bliká mě tady zpráva od něho v podstatě každý den a hlavně kvůli tomu, že jsme spolu spali a strašně se mi tenkrát omlouval. On je teď v zahraničí, ale mám strach, že až se vrátí. že se bude zase vymlouvat, že „nemá“ čas, protože s přítelkyní bude bydlet a půjde těžko zamaskovat, že přišel později. Nebo bude holka něco chtít, a on za ní poběží, jak pejsek. Bude to zkrátka takhle natahovat, ve finále nic nebude a já skončím zase jak trubka. Vykašlali byste se teda na něho nebo byste chvíli počkali…¨Jen pro upřesnění: Já s ním vztah nechci. Chci s ním spát. Když mě píše každý den, tak ho pošlu do háje, protože mám taky svůj život a on mě nechce jako partnerku. Vím, že mě budete soudit, ale musela jsem to sem napsat. A hlavně sem nechci psát důvody, proč s ním chci spát.

Pokud nejsi troll, tak moc sebeúcty teda nemáš. On tě ponížit nemusí, ty sama se ponižuješ víc než dost.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 18.10.18 19:31
@smradoch75 píše:
je mi z tebe zle, promin ale jsi na servru pro matky a spíš s tátou od rodiny

on není táta od rodiny, má jednu přítelkyni oficiální a tuhle jako matraci

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8117 příspěvků 18.10.18 19:32

Jestli s ním chceš jenom spát, tak nic víc než sex nečekej. Slušnost a ohledy už vůbec ne. Ale zdá se mi, že jenom o sex ti nejde, že ti ta přítelkyně vadí, což je pochopitelný. Počítej s tím, že se vše bude řídit podle něj, jak on bude mít čas, jak on se doma vymluví, jak bude jeho přítelkyně potřebovat,… a pořád budeš ta druhá. Stojí ti to za to? Budeš se trápit, na to vsaď svoje nejhezčí boty.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 18.10.18 19:33

hlavně když očekáváš elementární slušnosti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to je fakt dobré :jazyk:

smradoch75
Stálice 59 příspěvků 18.10.18 19:35

@stinga vidíš, četla jsem nepozorně :jazyk:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 19:44

Chápu, že s ním chceš spát. Zažívám teď něco podobného. To víš, že to bude horší, když spolu budou žít. Myslím pro tebe a scházení se s ním. Záleží, jak moc si ho hlídá. Ten můj nemůže nikdy jít sám, aniž by ta jeho nepojala podezření. A neboj, spát s tebou chce, jinak by ti nepsal. A neber v potaz ty řeči o matraci a ponížení. A neomlouvej se tady.

unuděná
Kelišová 5555 příspěvků 2 inzeráty 18.10.18 19:49

Probuh,nechovej se jak ta blba nana z netu a udrz sei alespon miniaturni spetku zdraveho rozumu,slusnosti a hrdosti.Ergo,vy­prdni se na nej!

Kimiska1
Kecalka 164 příspěvků 18.10.18 19:51

Myslim,ze to tu neresis poprve, jako kdybych uz to same cetla.
Nicmene,precti si to po sobe :D. On ma holku a s tou chce byt, chce posunout vztah a zit s ni, takze to klape. Ty se mu nabizis jako milenka, zveda si na tobe sebevedomi,jsi snadnej cil,kdyz se ozve,hned se chytis. Sice delas,ze ho nechces a planujes jak ho budes odmitat (mas prece svuj zivot ze jo a taky jsi nad veci,protoze chces jen kluka do postele ;) ), ale resis co bude rikat doma ? Ze ona piskne a on pobezi ? No jo,pobezi,ma ji rad, tebe jen pro zabavu, ani nemyslim,ze k necemu znovu mezi vami dojde. On se jen dobre bavi a nedivim se mu :lol: Boze holka kde mas hrdost, kam az zajdes.. :zed:

migmina
Kecalka 127 příspěvků 18.10.18 19:56

Jsi s prominutim zakladatelko HNUS!!! :poblion: Nemuzes si najit nezadaneho a ani ti trochu neni lito jeho pritelkyne??? Si teda material k bliti mije z tebe :poblion:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >