Vykašlat se na něj?

Anonymní
16.1.21 18:46

Vykašlat se na něj?

Ahoj, tak tu taky potřebuju slyšet názory.
Mám takové kamarádství s výhodami s jedním klukem. Začli jsme se spolu vídat v prosinci. Občas si píšeme a hezky. Máme to nastavené, že se k sobě chováme jako pár, ale nejsme spolu. Hodně mě přitahuje a i si s ním rozumím Teď jsme se neviděli už měsíc, ale poslední 2 týdny si často píšeme. On mi napsal, jak se na mě těší a že se už brzo uvidíme atd. Tak jsme se domluvili na dnešní den. Dnes ráno mi napsal: Zlato, nevím, jak dnes budu stíhast, tak to asi necháme na jindy. Bylo by blbý, kdyby si přijela jen přespat. Což mi je divné. Nevím proč by mu najednou vadilo, že přijedu až večer?! Když jsem se zeptala, co má tedy na práci, tak napsal, že se nechá ostříhat u znamé, pak nakoupit a trochu poklidit byt (má velmi malý byt) Moc to tedy nechápu..Napadlo mě, že může mít schůzku s jinou, ale nevím. Nějak mi to furt šrotuje v hlavě. Taky nechápu, proč mi to nedal vědět včera, to snad věděl, že bude uklízet a že má holiče. :nevim: Ale hlavně tyhle věci mu nezaberou celý den. Nevím, je mi to opravdu divné a nedává to moc smysl. :roll: Co si o tom myslíte a vaše názory? :think: Vykašlali by jste se na něj? Kamarádka řekla, že se jí to nezdá a že udělá to jednou, udělá znova a bůhví co v tom je..Což souhlasím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10996
16.1.21 18:48

Neni to partner, jen milenec. Ten si tak nejak muze delat, co chce :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.1.21 18:53

Tyhle otázky by měly asi směřovat na něj? Říkáš kamarád s výhody, ale podle posledních vět píšeš jako o partnerovi. Asi by sis měla sama ujasnit, co k němu cítíš a potom s ním o tom promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1493
16.1.21 18:57

At´partner nebo milenec, mohl to napsat dřív! Taky by mě to naštvalo. Takže bych mu to řekla/napsala. Že takhle narychlo měnit plány je trochu nefér. Ukončovat to hned ale nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
16.1.21 18:59

A zkusila jsi mu napsat, ze ti to neva a ze klidne prijedes, ze by se to to zrovna hodilo? (třeba)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
16.1.21 19:49

Dnes je 16.1., vidate se od prosince a mesic jste se nevideli. Takze to „neco“ mezi vami trva fakticky cca 14dni. Jste domluveni a odlozi to kvuli prkotinam. Nevim, normalne bych to brala, jako ze jsem si uzila a neinvestovala bych dal do tohoto „vztahu“ zadnou energii a uvidis, bud se zacne snazit nebo ne, ale zatim se mi moc nezda, ze by mel kdovijaky zajem a tak bych se podle toho zaridila driv, nez v tom budes citove zainteresovana vic ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
16.1.21 20:26

Myslím, že jsi mu natolik ukradená, že když se mu v zásadě nechce s tebou potkat, ani se nenamáhá vymýšlet výmluvu. :D To, že si hezky píšete je úplně fuk, dnes je mezi muži grafomanů hafo. Realita je taková, že poklidit byt, nechat se ostříhat atď. je pro něj atraktivnější než ty. Vybodni se na něj, zvlášť když tě to žere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
16.1.21 21:48
@Anonymní píše:
Mám takové kamarádství s výhodami s jedním klukem. Začli jsme se spolu vídat v prosinci. Občas si píšeme a hezky. Máme to nastavené, že se k sobě chováme jako pár, ale nejsme spolu. Hodně mě přitahuje a i si s ním rozumím Teď jsme se neviděli už měsíc, ale poslední 2 týdny si často píšeme. On mi napsal, jak se na mě těší a že se už brzo uvidíme atd. Tak jsme se domluvili na dnešní den. Dnes ráno mi napsal: Zlato, nevím, jak dnes budu stíhast, tak to asi necháme na jindy. Bylo by blbý, kdyby si přijela jen přespat. Což mi je divné. Nevím proč by mu najednou vadilo, že přijedu až večer?! Když jsem se zeptala, co má tedy na práci, tak napsal, že se nechá ostříhat u znamé, pak nakoupit a trochu poklidit byt (má velmi malý byt) Moc to tedy nechápu..Napadlo mě, že může mít schůzku s jinou, ale nevím. Nějak mi to furt šrotuje v hlavě. Taky nechápu, proč mi to nedal vědět včera, to snad věděl, že bude uklízet a že má holiče. :nevim: Ale hlavně tyhle věci mu nezaberou celý den. Nevím, je mi to opravdu divné a nedává to moc smysl. :roll: Co si o tom myslíte a vaše názory? :think: Vykašlali by jste se na něj? Kamarádka řekla, že se jí to nezdá a že udělá to jednou, udělá znova a bůhví co v tom je..Což souhlasím.

Já nerozumím tomu co to je že se chováte jako pár, ale nejste spolu? Tak když něco s někým mám a sdílím, scházím se s ním tak spolu přeci jsme. není to přeci jen o tom že spolu musíte žít a pokud ne tak že nejste spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3922
16.1.21 22:31
@Anonymní píše:

Scházíte se od prosince a měsíc jste se neviděli??? Trochu zvláštní počty v půlce ledna.
Je to milenec, může si dělat, co cbce a na 100% jsem si jistá, že tam dnes má jinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
978
17.1.21 08:55

Je to úsměvný případ. On si zve k sobě návštěvu. Jak dlouho předem jste byli domluveni? Tak když si zvu návštěvu, tak předem uklidím, nechám se upravit atd… On ani jedno neudělal, ráno to zjistil, tak zruší schůzku a jako zlatý hřeb má výmluvu, že právě tohle musí udělat? :)

Buď je to moula anebo je to hodně trapná výmluva. Já bych se kvůli tomu na něj nevykašlal, ledaže by se to opakovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 10:13
@Semtex píše:
A zkusila jsi mu napsat, ze ti to neva a ze klidne prijedes, ze by se to to zrovna hodilo? (třeba)

To jsem mu nenapsala, protože jsem nechtěla být ta, která se bude dožadovat za každou cenu pozornosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 10:15
@D. C. píše:
Je to úsměvný případ. On si zve k sobě návštěvu. Jak dlouho předem jste byli domluveni? Tak když si zvu návštěvu, tak předem uklidím, nechám se upravit atd… On ani jedno neudělal, ráno to zjistil, tak zruší schůzku a jako zlatý hřeb má výmluvu, že právě tohle musí udělat? :)Buď je to moula anebo je to hodně trapná výmluva. Já bych se kvůli tomu na něj nevykašlal, ledaže by se to opakovalo.

Byli jsme domluveni 4 dny předem. A to mi říkal, jak bude mít v klidu cely den čas.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 10:19

Update

Píšu pokračování..Večer mi napsal, protože mu bylo jasný, ze mě to asi naštvalo. Pak mi napsal zprávu, aby mi to prý vysvětlil. Bylo tam, že mu bylo blbý, abych přijela večer a přespala a ráno hned domů. A ze si oba zasloužíme ještě pak pohotový ráno. Když jsem se ho zeptala, jak to myslí, tak mi napsal, že chce, abychom se mohli dlouho vyspat, v klidu nasnidat, jít se projít a pak v klidu jet domů.

• Citovat
  • Nahlásit
1982
17.1.21 11:06
@Anonymní píše:
To jsem mu nenapsala, protože jsem nechtěla být ta, která se bude dožadovat za každou cenu pozornosti.

No hele já jsem občas držka nevymachana, takže já to tak občas udělala a v drtivé většině případů se to setkalo s úspěchem. Proste když se chci s někým vidět, nemám problém pozvat se případně sama :mrgreen:

Neříkám jako furt, ale občas jo, když něco moc chceš, musíš to taky někdy dat najevo :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
17.1.21 11:23
@Anonymní píše:
Píšu pokračování..Večer mi napsal, protože mu bylo jasný, ze mě to asi naštvalo. Pak mi napsal zprávu, aby mi to prý vysvětlil. Bylo tam, že mu bylo blbý, abych přijela večer a přespala a ráno hned domů. A ze si oba zasloužíme ještě pak pohotový ráno. Když jsem se ho zeptala, jak to myslí, tak mi napsal, že chce, abychom se mohli dlouho vyspat, v klidu nasnidat, jít se projít a pak v klidu jet domů.

A ty tomu veris? Promin, ale to jsou teda reci :roll: takovy, aby Te udrzel na provazku, jak to vlastne mysli dobre. Ale skutek utekl. Nereknu, kdybyste se vidali pravidelne a bylo to opravdu komplikovany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat