Vykašlávání krve po zvracení

147
23.2.15 18:49

vykašlávání krve po zvracení

Dobrý den prosím vás, ted si prochházím odbobím kdy mi je jen špatně jsem 14tt, a pokaždé když jdu zvracet tak po vykašlavam krev, zvracím tzv. na sucho nic ze mě občas ani nejde jen se namaham aby to šlo ale nic. Zítra jdu k doktorovi ale chtěla bych vědět jestli si tím taky někdo prošel mam to jen po zvracení :( rýpalky nepište.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3840
23.2.15 19:11

Obě těhotenství jsem zvracela jak amina :roll: Stalo se mi to několikrát a bylo mi řečeno, že jsem si něco v krku musela podráždit. Samozřejmě, kdybys zvracela černou krev, určitě jeď okamžitě k dr!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
759
23.2.15 19:14

Ahoj,

ano, prošla jsem něčím podobným. Nenazvala bych to sice, že jsem vykašlávala krev, ale v prvním trimestru jsem u obou těhotenství zvracela tak často, že jsem měla opravdu hodně podrážděný krk (velmi mě pálil), a tak jsem často zvracela i trochu krve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
23.2.15 19:24

I žaludek může být poraněný…držím palce, ať je lépe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
23.2.15 19:29

Ja zvracela dost krve. Zvraceni bylo hodne bolestivy a doktor mi rekl, ze z toho mam podrazdeny krk a ze se to stava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
23.2.15 19:42

@Lilinka97 ja mela to samé, nejvíce od 8tt do 16tt, ale občas me to potká jeste ted :nevim: Snad te to brzy přejde… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.15 20:05

Dcera teď naposledy, když zvracela, tak to měla s krví. V nemocnici jí pak na to dali do kapačky nějaký lék.
Omlouvám se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
147
26.2.15 08:29

Dneska si jdu pro výsledky mnoho lidí mě strachuje tí že to mužou být vředy no uvidime :(.. hlavně se bojim o to malé když to přece jen budou aby se mu nic nestalo když se to bude řešit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7319
26.2.15 09:54
@Lilinka97 píše:
Dneska si jdu pro výsledky mnoho lidí mě strachuje tí že to mužou být vředy no uvidime :(.. hlavně se bojim o to malé když to přece jen budou aby se mu nic nestalo když se to bude řešit :(

Držím pěsti, aby to nebylo nic vážného ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
1.3.15 12:22

Jak to dopadlo? @Lilinka97

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
147
5.3.15 10:09

Tak výsledky dopadli dobře, nic nenašli ale na vyš. mě nemužou poslat protože bych mohla potratit. co se týče gastro atd.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama