Výklad karet od kartářky - vyšla někomu?

Anonymní
9.9.20 16:37

Výklad karet od kartářky

Zdravím všechny, zajímal by mě váš názor a zkušenosti na vyklad karet od kartářky.
Včera mi vyčetla z karet, že bych měla mít do 3 let svatbu. Jsem ve vztahu, ale je na spadnutí, vím že spolu nebudeme, to mi i kartářka řekla. Prý toho dotyčného už znám, nikdo nový to nebude. Nikdo mě nenapadá, s nikým se netýkám. Byla jsem z toho v šoku, a vůbec tomu nevěřím, už rok po mě kouká jeden muž, je to ale komplikovaný, je ženatý, sešli jsme se párkrát ale nic spolu neměli, tak tajně doufám že by to mohl být on. A mě by zajímalo, vyplnilo se vám někomu, co vám kartářka řekla?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Lalelale
9.9.20 16:58

Asi to nechceš slyšet, ale kartářka holt viděla ženu ve věku, kam seděla svatba, možná něco pochytila i z vašeho rozhovoru a prostě to typla. Když každé ženě řekne, že bude mít do 3 let svatbu a to s někým, kodo zná, tak se trefí u velké spousty lidí… To samé u pravidelného věštění potratů. Toť můj názor na to, proč věštba občas vyjde.

• Citovat
  • Nahlásit
1970
9.9.20 17:05

Mne se to třeba vyplnilo, co řekla. Přesně řekla, čeho musím v životě a ve své psychice dosáhnout, aby přišel vztah. Ja se podle toho zařídila a přišel i do te doby, co řekla. A od jiného kartare jsem si nechala udelat výklad na životního partnera přes internet a popsal jeho konkrétní vlastnosti úplně přesně z 90% a to jsem ho tehdy vůbec neznala.

Příspěvek upraven 09.09.20 v 17:08

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 17:06

Když si je vyložím sama pak ano, trefa pokaždé. Ale nechat si vyložit od někoho, co vím tak téměř pokaždé snůška řečí, které chce ta osoba slyšet, ale tím to začíná i končí.

• Citovat
  • Nahlásit
2809
9.9.20 17:08

Kartářky jsou takové amatérské psycholožky, nějdřív si člověka nenápadně proklepnou, pak mu řeknou zčásti, co chce slyšt, zřčásti, co by se tak asi mohlo stát vzhledem k situaci, věku, přáním… A často to řeknou i tak obecně, že se to dá lehce na lecos napasovat, případně to člověk podle „věštby“ očekává, vyhledává, přitahuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31216
9.9.20 17:08
@Anonymní píše:
Zdravím všechny, zajímal by mě váš názor a zkušenosti na vyklad karet od kartářky.
Včera mi vyčetla z karet, že bych měla mít do 3 let svatbu. Jsem ve vztahu, ale je na spadnutí, vím že spolu nebudeme, to mi i kartářka řekla. Prý toho dotyčného už znám, nikdo nový to nebude. Nikdo mě nenapadá, s nikým se netýkám. Byla jsem z toho v šoku, a vůbec tomu nevěřím, už rok po mě kouká jeden muž, je to ale komplikovaný, je ženatý, sešli jsme se párkrát ale nic spolu neměli, tak tajně doufám že by to mohl být on. A mě by zajímalo, vyplnilo se vám někomu, co vám kartářka řekla?

Nechodím ke kartářkám, protože nesnáším podvodnice. Koupila bych si radši nové šaty nebo si došla ke kadeřnici. Za toto nehodlam platit. Měla bys jako dospělá příčetná osoba najít odpovědi v sobě samé a nehledat je u takových osob :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
9.9.20 17:09
@Semtex píše:
Mne se to třeba vyplnilo, co řekla. Přesně řekla, čeho musím v životě a ve své psychice dosáhnout, aby přišel vztah. Ja se podle toho zařídila a přišel i do te doby, co řekla. A od jiného kartare jsem si nechala udelat výklad na životního partnera přes internet a popsal jeho vlastnosti úplně přesně z 90% a to jsem ho tehdy vůbec neznala.Příspěvek upraven 09.09.20 v 17:06

Můžu se zeptat, to jste se pozdravily a ona rovnou vyložila karty? Nebo si s tebou povídala, rozebrala tvou situaci a pak to udělala? Hrozně mě to zajímá. Kamarádka byla u čarodějnice a ta jí úžasně poradila a pomohla. Ale když to pak blíž vyprávěla, čarodějnice byla opravdu výjimečný psycholog.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 17:13

@Lalelale
My jsme si právě vůbec nepovidali. Věděla o mě jen základní informace, neříkala jsem ji ze mam nefunkční vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
1970
9.9.20 17:14
@Lalelale píše:
Můžu se zeptat, to jste se pozdravily a ona rovnou vyložila karty? Nebo si s tebou povídala, rozebrala tvou situaci a pak to udělala? Hrozně mě to zajímá. Kamarádka byla u čarodějnice a ta jí úžasně poradila a pomohla. Ale když to pak blíž vyprávěla, čarodějnice byla opravdu výjimečný psycholog.

No tak samozřejmě se ptala na můj problém, ale spis jenom rámcově, jestli se jedna o vztah, praci, finance nebo tak. Ja ani nejsem nějak extra výřečná, takže jsem toho moc nenapovidala. A pak vykladala už ty karty a občas se na něco zeptala, hlavně chtěla vědět křestní jména účastníků a místa, kde bydlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.20 17:15

@Semtex
Tak to u mě nechtěla vědět vůbec.

• Citovat
  • Nahlásit
7341
9.9.20 17:22

Moje mamka mi jednou řekla, že v pubertě byla s kamarádkou také u kartářky, dělala všelijaké „harakiri" a nakonec holky odcházely se sdělením, že ve víně je pravda…Tak si možná paní kartářka něco popila a pak jim toto tajemství sdělila.. Nevím, já bych tomu asi nevěřila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1970
9.9.20 17:27
@Anonymní píše:
@Semtex
Tak to u mě nechtěla vědět vůbec.

U mne ano, byla to velmi zvláštní osůbka, a dokonce odhalila jednu čarodějnici (ona vazne měla co do činění s magii) v mem širokém okolí, která mi způsobovala ty potíže, co jsem měla. Ani jsme se nikdy neviděly, ale z jednoho důvodu, který tady nebudu rozebírat, jsem ji vadila. A když jsem omezila kontakt s osobou, která nás spojoval, tak se mi začalo konečně dařit a to ve všech oblastech, ne jen ve vztazích :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5137
9.9.20 18:25

Já na tohle věřim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1266
10.9.20 21:29

@Semtex a mohu se zeptat u jaké kartářky jsi byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
19.9.20 17:03

Ja uz jsem vyzkousela kartarek za ty roky hodne, mam asi tri, se kterymi jsem v kontaktu pravidelne uz treba deset let, a verim jim. Neco na tom urcite je, ale podvodniku je vic, nez serioznich kartaru :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat