Reklama

Výklad karet - splnilo se vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.09.18 12:15
Výklad karet splnilo se vám?

Ahoj, jen mne tak napadlo byla jste některa u kartarky nebo u nekoho kdo predpovida budoucnost? Pokud ano vyslo vam to? Nekdy si rikam, že bych chtela vedet, co me ceka. Jestli jeste potkám normalniho chlapa pro život a tak.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 12:28

prosím anonym

nesplnilo se ani slovo

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 12:28

prosím anonym

nesplnilo se ani slovo

 
tzipora
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 02.09.18 12:28

Byla jsem dvakrát a nesplnilo se z toho nic, co rekla. Ale úplně to nezavrhuji. Kdybych měla k někomu jit jeste, tak asi jedine k Dagmar Kludské.

 
Jannys
Kelišová 6322 příspěvků 02.09.18 12:29

Já mám menší zkušenost.A už teď se bohužel plní.

 
tzipora
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 02.09.18 12:37

@Jannys Tak to je blbé, ze se plní bohužel to negativní. Ale to prý spravna kartarka by neměla rikat klientovi. Spíš varovat.

 
Jannys
Kelišová 6322 příspěvků 02.09.18 12:40

@tzipora mě neřekla přesně co se stane.
Upozornila mě na fakt , že staršího syna čekají zdravotní problémy.
A to se nyní děje už 14 dní.

 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.09.18 12:56

Takze je to pul na pul. No ja tedy nikoho konkretniho kdo se tim zabyva neznam, ale premyslim nad tim cim dal vic.

 
Verunenenka
Povídálka 16 příspěvků 02.09.18 12:57

Já jsem byla a je to tak 4 roky zpátky. Bylo to, ja kdyby vedle mě seděla kamarádka, kolegyně, mamka… řekla mi úplně všechno… nevěděla o mě absolutně nic a přitom popisovala můj život. Tenkrát jsme s manželem řešili bydlení a svatbu. Sama začala povídat o tom, co v kartách vidí. Poznala, že bydlíme oba u našich rodičů a postavíme si dům, řekla, že to bude město ne vesnice (to jsme ještě nevěděli, že dostaneme možnost opravdu stavět). Viděla i, že řešíme svatbu a jsme zasnoubení do půl roku jsme se vzali. A budem mít dvě děti první bude chlapeček a druhý holčička a to brzo po sobě. Doma máme chlapečka 16 měsíců a v březnu čekáme druhý, ale pohlaví ještě nevíme.
Sama jsem kartám nikdy moc nevěřila, a šla jsem tam, že to zkusím. Musím říc, že to byla příjemná zkušenost :palec:

 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.09.18 13:04

A jak poznat dobrou kartarku? Levna zalezitost to asi taky nebude, co? Chtela bych vedet, co me ceka ohledne vztahu. Jestli se obevi ten pravi naporad. Zatim jsem mela jen peknou smulu…

 
Konnny
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.09.18 13:05

Já jsem byla kdysi dávno u tehdy známé kartářky Halamové - s manželem hned po svatbě, oba.
No a jemu řekla, že bude mít dvě děti. Na mě se tvářila nějak divně a řekla, že čekám kluka, byla jsem těhotná. Kluk se mi narodil, rozvedli jsme se krátce po svatbě a další dítě jsem pak neměla. Bývalý manžel měl pak z druhého manželství dceru - takže celkem opravdu dvě děti.
Mě bylo tenkrát divné, že jemu řekla dvě děti a mě o dvou dětech nemluvila?Měli bychom mít přece stejně?
Mojí mámě kartářka zas věštila, že se provdá za inženýra z Ostravy. No a provdala se za inženýra, který byl sice z Prahy, ale v té době, době věštby, žil asi 2 roky v Ostravě.
No a mojí babičce cikánka věštila, že vyhraje velké peníze ve Sportce. No a babička celý život na to konto sázela týden co týden Sportku a nikdy nic:)

 
alexxa
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 02.09.18 13:17

@Konnny zapomela ji sdělit ta správná cisla
:)

 
Ou
Kelišová 5095 příspěvků 02.09.18 14:20

http://manipulatori.cz/…tat-vestcem/
https://www.grada.cz/…-mozek-9947/
http://text.psychologon.cz/…vodnikum.pdf

http://karolinaloskotova.blog.cz/…-noiry-1-dil
http://karolinaloskotova.blog.cz/…-noiry-2-dil
http://karolinaloskotova.blog.cz/…-noiry-3-dil
http://karolinaloskotova.blog.cz/…-noiry-4-dil
 http://karolinaloskotova.blog.cz/…-noiry-4-dil

Nejvtipnější je, že Noira ani ne do roka zjistila, že ji nic nevynáší tak jako výklad karet a zase se do toho pustila… Nu co - složenky se neptají.

Pokud se vám nedaří rozhodovat racionálně, naučte se vykládat karty sama sobě, nebo používejte některé z on-line mechanismů.

http://www.tarotnet.cz/
https://www.vestirna.com/

Ta cesta k zamyšlení se pro jasné definování otázky a následná projekce do vágních symbolů v kartách tam bude, jako technika sebepoznání a nějaký nástroj průzkumu co si vlastně člověk myslí to může být dost užitečné.

Ale pokud si budete vykládat karty sama, nebudete přitom živit šarlatány, co vydělávají na nerozhodných, sugestivních a důvěřivých lidech.

 
Ou
Kelišová 5095 příspěvků 02.09.18 14:26
@alexxa píše:
A jak poznat dobrou kartarku? Levna zalezitost to asi taky nebude, co? Chtela bych vedet, co me ceka ohledne vztahu. Jestli se obevi ten pravi naporad. Zatim jsem mela jen peknou smulu…

Pokud si vybíráte chlapy, od kterých si pak necháte ubližovat, tak vám nepomůže kartářka, ale váš vlastní seberozvoj.

Platí „jakej šel, takovou potkal“. Takže pokud se začnete měnit vy, budete díky tomu potkávat jiné typy. Pokud si jen zajdete za kartářkou a necháte se uklidnit, že určitě najdete svou pravou lásku a měnit se nebudete, potkáte zase chlapa jako přes kopírák. Vina nebude ani na kartářce, ani na tom chlapovi, ale na vašich nevědomých preferencích. Nemáte na chlapy smůlu - máte svůj vlastní program, který na ně používáte. Ten se dá proměnit.

V okamžiku kdy se naučíte nějakému zákaldnímu sebepřijetí, sebelásce a podobných sebetvěcí, tak jednak se promění spektrum chlapů, co vás začnou zajímat a taky si nenecháte líbit to, co si necháte líbit nyní. Stejně tak začnete používat jiné komunikační styly a tudíž vaše případné nové vztahy nedopadnou stejně, jako vždycky.

To ale žádné karty nedokážou - to je možné jedině díky vaší práci na sobě samotné, díky odvaze k nějakému sebepoznání a ochotě riskovat jiné cesty, než jaké používáte doteď.

Nejspolehlivější cesta, jak začít je trocha psychoterapie. Možná skupinové. V profilu píšete, že jste z Jindrichova HRadce - poptejte se tady, jestli zrovna nemají nějakou růstovou skupinu.

http://www.psychologiejhradec.cz/

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 14:35

Já jsem teda nebyla u žádné kartářky, co by se tím živila, chlubila nebo tak :) Ale asi před dvěmi lety, jsem v práci poznala slečnu prodavačku na benzínce. Zjistili jsme, že bydlíme i ve stejném paneláku. Já si postěžovala, že mě to v tom městě nebaví, že jsem daleko od rodiny,sama a nevím jak dál. Pozvala mě k sobě na návštevu a že mi vyloží karty -věnuje se tomu sama a vykládá jen těm, co je to zajímá (o kartách jsme již diskutovali na té benzíně, kdy kolega tvrdil, že nevěří a já zas že v tom něco věřím apod :D).
Tak jsme si sedli a vyložila mi minulost, přítomnost a budoucnost. Sice už si přesně nepamatuju, co tam stálo, ale vím že minulost byla úplně přesná a to o mě věděla pouze kde pracuju a kde bydlím. Přítomnost byla trochu zvláštní ale též to sedělo. A budoucnost si pamatuju přesně tři karty - první ZTRÁTA (sice mi to vyložila, že přijdu o něco movitého, ale přišla jsem o něco jiné - o naději, ale to jesložitější, ale dejme tomu, že se trošku trefila), poté jsem měla kartu NEMOC - řekla mi, ale že to není vážná karta o těžké újmě na zdraví, ale že mě trápí stále něco na duši a to se zlomí - samá pravda, pak jsem měla první angínu v životě, rodiče si pro mě přijeli a odvezli mě k nim domů. Poslední karta byla Láska, to asi netřeba rozvíjet :D Jak jsem byla u našich marod, tak mě mamka přinutila si založit seznamku, abych v tom městě někoho potkala a třeba byla už štastná. Já tomu nevěřila (Bleee seznamka). No jo ale láska opravdu přišla :srdce: a nádherná :) Jsme sspolu dva roky, šťastný a čekáme miminko :)
Takže ano, já tak trochu věřím, že šikovná slečna, co to dělá ze srdce a ne pro prachy, dokáže něco „nadpřirozeného“? :) Ať si každý věří, jak chce :) Ale poznala jsem ještě jednu paní - maminku přítele a ta umí to samé. Akorád už je v tom sběhlejší, ale nevykládá za peníze.
Anonym, moc osobní sorry :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >