Reklama

Výklad snu - poradí někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 27.03.11 20:40
Vyklad snu - poradi nekdo?

Dobry vecer,

uz nekolik dni myslim na sen a co asi znamena.
Zdalo se mi, ze mi nejprve vypadl jeden zub a pak skoro vsechny ostatni :lol: . Bylo to jako zive.
Nevite nekdo, co to muze znamenat?
Dekuji,
:kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 27.03.11 20:54

jj, to se mi taky často zdávalo, podle snářů to znamená bohatství nebo peníze. Ale zatím bohatá nejsem :D

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 27.03.11 20:55

TAK MŮJ VELKÝ SNÁŘ PÍŠE TOTO:
zuby ve snu obvykle naznačují, že snícího čekají zdravotní problémy nebo že je jeho tělo velmi citlivé a on se musí vyhnout situacím, jež by ohrožovaly jeho zdraví.
Sen o zubech má několik výkladů podle toho, jak zuby ve snu vypadají:
sen v němž zuuby nevypadjí zdravě - jsou zkažené či vypadané - je znamení, že bude snící trpět nemocemi a problémy, jež bude řešit jen s velkými obtížemi.
Pokud si dá snící ve snu vytrhat zuby znamená to, že to s ním lidé v jeho okolí nemyslí dobře a on si na ně musí dát pozor. Jejich úmysly nejsou dobré a mohli by mu ublížit.
ale o tom že padají tam psáno není! :roll: :wink:

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 27.03.11 20:56

hmmm, tak tohle jsem našla v internetovém snáři:
vidět zubaře při práci - přítel vám pomůže z prekérní situace [3]

vylomený zub věští ztrátu zdraví [5]

vypadávající - přináší nemoc nebo zevní zábrany [3]

vypadlý - smrt [6]

vypadnouti - Dovíš se o úmrtí. (16) [2]

http://www.provaz.cz/sny/pismeno.php?…

Macík74
Generální žvanilka 22163 příspěvků 27.03.11 20:56

Jo je to Velký snář od Eili Goldberg :wink:
ježíšek od mého manžela, trošku nepochopitelný jelikož jsem nikdy tyto touhy vyložit si sny neměla.. :lol: :oops: :roll: :wink:

Romario 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.11 21:29

Mně se před pár lety zdálo o vypadnutí zubu a ještě to odpoledne mi volal tehdejší přítel, že mu zemřel otec…a zemřel v době, kdy jsme spolu povídali kolem poledne mimo signál u auta - setkali jsme se náhodně cestou k zákazníkovi… :think:

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 27.03.11 21:42

Mockrat vam dekuji za reakce.

Nejvic me potesila od Ewule :lol: bohatstvi a penize.. :palec: :lol: ale nevim, nevim, odkud by to prislo.

Ostatni - nemoc, oslabeni tela a umrti..
to uz tak vesele neni, az me z toho mrazi po zadech.

Z toho snu i po te, jsem mela strasne silny pocit, pri vypadavani tech zubu jsem trpela a bylo mi ten moment opravdu zle, plakala jsem u toho( v tom snu )az takovym stklivym placem, :nevim: dlan jsem si drzela pod bradou a zuby do ni padaly, po kusech, treba ctyri najednou, spojene…brrrr, uz to zase prozivam..

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 27.03.11 22:14

Měla jsem období v pubertě, kdy se mi zdálo, že sedím ve vaně plné vody a padají mi zuby jeden po druhém. Ve vaně plno krve a pořád padaly.. A padaly čistě bílé, krásné, nezkažené.
Jen si nepamatuju věk.. Fakt nějak v pubertě a je pravda, že jsem pak měla problémy s rodiči. No, jestli to souviselo, ti opravdu neřeknu:D. Každopádně to byl šílený sen, fuj.

Mihaicka
Závislačka 3818 příspěvků 28.03.11 11:52

Holky, musim se s vama o to podelit…

dnes me sefko sdelil, ze dostanu vyssi ohodnoceni a tim padem rychlejsi postup na vyssi pozici :palec:

Tak to treba tentokrat opravdu znamenalo " bohatstvi a penize " jak psala Ewule na zacatku :lol: akorat teda, ze se neda mluvit o bohatstvi, ale navyseni platu, to jooooo :dance:

Ze by sny opravdu oznamovaly co prijde? :think: :wink:

Ewule0712
Závislačka 3617 příspěvků 28.03.11 21:25

Tak to je mazec! No já bych tomu i věřila, fakt :think:

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 21.07.11 15:50

Dnes se mi zdál taky živý sen o mé celé řadě předních zubů..stačilo se jich jen dotknout jazykem a všechny chtěli vypadnot a složit se jak domino :cert: :cert:
Když jsem se podívala do snáře tak to značí smrt nebo oznámení o úmrtí…
Nemá někdo jiný výklad? :zed: :zed:

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 21.07.11 16:58

Ty jo,to se mi taky zdává,ale nějak to nefunguje.Tak bud v klidu :lol:

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 21.07.11 18:39

Snad máš pravdu..... :think:

dubak 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.12 09:54

ahoj kometa32. chcel by som sa opytat ci zijes lebo mne sa dnes snival rovnaky sen:D. hadam polroka odstup od tvojho sna je dostacujuci cas na to aby sa dalo povedat ci to fakt funguje a mam sa pripravit.

Genovesa
Extra třída :D 11215 příspěvků 17.02.12 14:45
Prosím o vyložení snu.

Milé esoteričky, snad mi některá z vás poradí. Že vyřešíte záhadu s našimi ponožkami jsem nečekala :lol: , ale snad na můj sen se odpověď najde.
Zdál se mi před mnoha lety, když jsem začala chodit s přítelem (dnes manželem). Viděla jsem v tom snu moji milovanou babičku sedět na sluníčku na náspech u domu. Rozběhla jsem se ze zahrady přes dvůr k ní, nadšená, že ji vidím. Ve snu jsem věděla, že už nežije, ale byla jsem šťastná, že ji vidím. Velmi vážně se na mě dívala. Když jsem k ní doběhla a chtěla jsem se jí dotknout, rozplynula se. Sen se mi zdál několik let po její smrti, vždy, když jsem spala u přítele a to během krátké doby 3× po sobě. Já sama jsem se vzbudila s pláčem, ale nikdy jsem si nepamatovala, že už se mi to zdálo. To mi připomenul přítel.
Je to už léta, ale pořád mi to vrtá hlavou.
Děkuji :kytka: .

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >