Reklama

Výklad snů - poradíš?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Byvalablondyna
Nováček 3 příspěvky 21.12.17 17:51
Výklad snů-poradíš?

Ahoj, je tady někdo, kdo by mi poradil? Za poslední dobu se mi několik snů opakuje a mám pocit, že mi něco chtějí „říct“, ale nedokážu si to dát dohromady. :)

Reklama

Reakce:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 21.12.17 18:15

Tak jukni do snáře taky se mi někdy zdají sny dokola ale jak se vezme věřím i nevěřím. D na netu jich je
:dance:

Dancza134
Kecalka 254 příspěvků 21.12.17 18:43
@Byvalablondyna píše:
Ahoj, je tady někdo, kdo by mi poradil? Za poslední dobu se mi několik snů opakuje a mám pocit, že mi něco chtějí „říct“, ale nedokážu si to dát dohromady. :)

Napiš sz ???? zkusím.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >