Výklad snu - prosím o radu. Nevyznám se

Anonymní
14.2.21 09:36

Výklad snu - prosím o radu. Nevyznám se

Zdravíčko, nikdy jsem nebyla ten typ člověka, který by dával na sny. Ale z dnešního mám nějaký divný pocit, který nemůžu vytěsnit z hlavy. Není tu někdo, kdo by mi pomohl snů porozumět???

Pamatuji si asi jen část:

Byla jsem s přítelem, u něho. Zároveň jsem čekala (asi) na moji maminku až si něco vyřídí a pak s ní budu - tím si jistá nejsem. Jistá si jsem tím, že přítel mi dal zabalenou květinu v papíru, ale byly to větve ze stromu - bylo jich hodně. Prostě silnější větvičky. A pak si pamatuji, že mi řekl, že mu někdo z rodiny zemřel. Brečel mi na hrudníku, já ho hlásila po vlasech. Pak řekl, že se někdy ozve. A já jsem, ač nechtěla odešla dřív od něj, právě se slovy, že půjdu s mamkou.

Prosím o anonymní příspěvek..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16391
14.2.21 10:10

Hele sny nemají konkértní význam, ale můžou odrážet věci co se okolo tebe dějí a třeba je úplně nevidíš. Je to proces kdy se udržuje paměť, včerejší zážitky a pocity se ukládaí tam kam mají, nepotřebné se vyhazuje. a na ty pocity jsou navázané spoustu dalších vzpomínek které se můžou najednou vynořovat. Prostě takové praní mozku a sen je to, co vidíš, když se koukáš na točící se buben pračky.

klíčová je emoce kterou sebou sen či jeho prvky nesou.

Jestli to chceš rozpraovat, tak si vezmi papíry a třeba pastelky (nebo cokoliv na psaní) na každý list papíru nappiš doprostředka jeden prvek toho snu - třeba kytice větví, nebo přítelův žal

a pak okolo volně piš cokoliv, co tě k tomu napadá s čím by to mohlo mít nějakou vzdálenou souvislost. TEdy věci co jsou ve tvém životě -moc nad tím nepřemýšlej, volně asociuj. no a pokud ani pak nebudeš mít pocit, že si na něoc přišla, tak ty papíry polož před sebe a zkus mezi tím hledat nějaké souvislosti.

popkud ani to nepovede k pocitu že už tomu rozumíš a nebo už tě nebaví se v tom šťourat, tak ten sen někam zapiš a počkej, jestli se ti nebude něco zdát zítra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 08:09
@Anonymní píše:
Zdravíčko, nikdy jsem nebyla ten typ člověka, který by dával na sny. Ale z dnešního mám nějaký divný pocit, který nemůžu vytěsnit z hlavy. Není tu někdo, kdo by mi pomohl snů porozumět???

Pamatuji si asi jen část:

Byla jsem s přítelem, u něho. Zároveň jsem čekala (asi) na moji maminku až si něco vyřídí a pak s ní budu - tím si jistá nejsem. Jistá si jsem tím, že přítel mi dal zabalenou květinu v papíru, ale byly to větve ze stromu - bylo jich hodně. Prostě silnější větvičky. A pak si pamatuji, že mi řekl, že mu někdo z rodiny zemřel. Brečel mi na hrudníku, já ho hlásila po vlasech. Pak řekl, že se někdy ozve. A já jsem, ač nechtěla odešla dřív od něj, právě se slovy, že půjdu s mamkou.

Prosím o anonymní příspěvek..

Dobrý den, snum se venuju dlouhodobě. Má zkušenost je, že nesou nějaká poselství, ale jsou taková „zasifrovana“. Taky s tím pracujeme, jak píše paní.. sledujeme pocity ze snu, co sen nese z reality. Pak se hledají další souvislosti. Je to spíše formou otázek snicimu. Ten si tím hledá souvislosti a pochopení sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
14.3.21 07:48

Sen

Dobrý den chtěla bych se poradit co znamená když se mě zdálo že jedu na kole ale přitom letím okolo poutě. Poté zamířil k mému domluvu kde jsem dříve s rodiči žila a cestou jsem potkala šest obrovských oranžových Tater s nákladem tour. Mezitím jsem měla v hlavě že to musím někomu rict o těch Tater. Přijela jsem domu a ze schránky jsem vyndala letáky a velkou obalku. Vešla jsem na dvůr tam na mě vyběhl pes černý já ho pojmenovala a on byl v klidu, ale za zády jsem cítila hněv toho psa. Vešla jsem do kuchyně seděl tam otec sestra a myslím moje dcera nevím. :nevim: Taťkovi jsem dala poštu a on mi řekl když to neudělala to je sestra tak jsi to udělala ty. :nevim: na stole bylo upečené cukrový a taťka potíral chleba červenou barvou jedlou.. Já něco položila na stůl a za zády slyším jak mluví na mou sestru jestli by taky nechtěla jít na něco.. Já se otočila kní a silně a pevně jsme se objali řekli jsme si omlouvám se a já začala brečet. Ale v sestry obličeji jsem zahlédla než jsme se objali bratra mého přítele což nechápu. (ucítila jsem bolest v srdci.):nevim: :nevim: :,( vzápětí jsem se ocitla tady u nás doma a já z okna uviděla na stožáru dvě moje deky, obě jsou u bratra mého přítele doma. Já řekla dceři aby počkala že jedu pro deky co výši na stožáru a rychle běžela že schodů ven pro ty deky křičela jsem na ženskou aby mi je sundala, ta mě ignorovala potom přišla jiná a ta mi je nechala sundat. Vzala jsem si je a běžela zpátky domů cestou po schodech sem potkala sousedku a ta mi řekla že to sundání bude velmi drahé ale já ji řekla že byl silný vítr a že mi u letěli a ona řekla že by se s tím dalo něcolat abych nemusela platit. Vyběhla jsem domů a z budila jsem se. Prosím poraďte mi prosím. Děkuji všem :* :srdce: :) :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
17.3.21 23:46
@wikywiky píše:
Dobrý den chtěla bych se poradit co znamená když se mě zdálo že jedu na kole ale přitom letím okolo poutě. Poté zamířil k mému domluvu kde jsem dříve s rodiči žila a cestou jsem potkala šest obrovských oranžových Tater s nákladem tour. Mezitím jsem měla v hlavě že to musím někomu rict o těch Tater. Přijela jsem domu a ze schránky jsem vyndala letáky a velkou obalku. Vešla jsem na dvůr tam na mě vyběhl pes černý já ho pojmenovala a on byl v klidu, ale za zády jsem cítila hněv toho psa. Vešla jsem do kuchyně seděl tam otec sestra a myslím moje dcera nevím. :nevim: Taťkovi jsem dala poštu a on mi řekl když to neudělala to je sestra tak jsi to udělala ty. :nevim: na stole bylo upečené cukrový a taťka potíral chleba červenou barvou jedlou.. Já něco položila na stůl a za zády slyším jak mluví na mou sestru jestli by taky nechtěla jít na něco.. Já se otočila kní a silně a pevně jsme se objali řekli jsme si omlouvám se a já začala brečet. Ale v sestry obličeji jsem zahlédla než jsme se objali bratra mého přítele což nechápu. (ucítila jsem bolest v srdci.):nevim: :nevim: :,( vzápětí jsem se ocitla tady u nás doma a já z okna uviděla na stožáru dvě moje deky, obě jsou u bratra mého přítele doma. Já řekla dceři aby počkala že jedu pro deky co výši na stožáru a rychle běžela že schodů ven pro ty deky křičela jsem na ženskou aby mi je sundala, ta mě ignorovala potom přišla jiná a ta mi je nechala sundat. Vzala jsem si je a běžela zpátky domů cestou po schodech sem potkala sousedku a ta mi řekla že to sundání bude velmi drahé ale já ji řekla že byl silný vítr a že mi u letěli a ona řekla že by se s tím dalo něcolat abych nemusela platit. Vyběhla jsem domů a z budila jsem se. Prosím poraďte mi prosím. Děkuji všem :* :srdce: :) :(

Ahojky,
Tvůj sen je popsán trochu chaoticky, proto i výklad ostatních může být nepřesný. Tvůj sen znamenal víc věcí. Pokud se, ale zaměřím na to co mi přijde jako nejdůležitější, tak bych řekla, že v tvé rodině je pár jedinců, kteří mají nějaké problémy o kterých nemluví. Jejich neřešení může být bublinou, která může v budoucnu prasknout.(viz. to sundání- bude velmi drahé). Zkus se jich upřímně poptat.
Napsala jsem to velmi zkráceně pokud by jsi se o tom chtěla pobavit víc klidně písni.
Ps: Nejsem vědma, kartářka ani nic podobného.
Pouze osobní názor.
Přeji hezký den. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
19.3.21 08:57

@tynnnna
Ahojky dobře, moc prosím o detaily toho snu? Moc děkuji :* :kytka: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat