Reklama

Výklad snů v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MishellW
Povídálka 27 příspěvků 13.04.18 22:24
Výklad snu v těhotenství

Ahoj, kdyby se náhodou objevila nějaká obrádobrá duše, která rozumí snům.. Mám totiž takový problém.. jsem ve 28. Týdnu těhotenství a často se mi zdají noční můry (hlavně když jsem sama doma - přítel jezdí na lodi). Zdá se mi, že máme doma duchy, jsou to úplně cizí lidé a často ke mě mluví, třeba že už na mě čekají nebo mi oznámí, že s nima mluvím proto, že jsem taky.
mrtvá. Taky se mi zdálo, že jsem těhotná zemřela a přešla jsem most na druhou stranu,.kde.bylo plno duchů a byla jsem mimo z toho, co bude s miminkem.. pak jsem tam potkala rodinu s dítětem. Nakonec.se.mi podařilo nějak utéct zpátky mezi živé (i když se.me snažili stáhnout za nohy a nepustit) a zase jsem potkala tu rodinu jestee žili a věděla jsem, že maji všichni umřít při. autonehodě a běžela jsem je varovat..vzdycky se vzbudím vyděšená.. co by to mohlo znamenat? Moc děkuji :nevim: :think:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.18 20:39

A opravdu při té nehodě zemřeli všichni? Kdyby zemřel jen jeden, mohlo by jít o reinkarnaci.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama