Reklama

Výklad snů, je tu někdo, kdo tomu rozumí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 05.03.17 14:45
Výklad snů,je tu někdo,kdo tomu rozumí?

Ahojky, jen tak ze zvědavosti, bych se ráda zeptala, jestli někdo neví, co může znamenat stále, již několik let se opakující sen o letecké katastrofě, že jsem vždycky svědkem v našem městě pádu dopravního letadla…A Pak taky se mě už léta letoucí zda sen, u kterýho vždycky zažívám strašný stres a beznaděj, že se někomu v okolí něco stalo a já se snažím mobilem zavolat záchranku a prostě se pořád nemůžu prstama trefit na ty správný čísla a pořád mačkám úplný blbosti místo 155 a strašně v tom snu brečím a kolikrát se i ubrecena vzbudím…Tak jen by mě tak ze zvědavosti zajímalo, co to může znamenat… :nevim: :) děkuji

Reklama

Reakce:

Maikl.S
Nováček 5 příspěvků 07.03.17 11:42

Nikdo Vám zatím neodpověděl, tak zkusím alespoň já. Ve snech se odráží podvědomí, to prezentuje již plno vědců psychologie. Ze snů se dají zjistit naše strachy, problémy, tužby, rušivé myšlenky, kterým sny dávají tvar. Vaše podvědomí Vám tím tudíž něco zřejmě říká.

Zkusil bych si zapisovat každý den, vždy ráno své sny do notesu, přemýšlejte ve volné chvilce nad nimi a možná na něco sama příjdete a zjistíte něco nového o sobě.

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 24.03.17 07:41

Čusky.:

Příspěvek upraven 24.03.17 v 09:31

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 24.03.17 09:26
@Danikoof píše:
Prej…Promiňte, že ziju, ale zdál se mi sen :mrgreen: Takhle lezu do kanálu, sem po kolena v té s. ačce, rozsvitim si před sebe a do té hnusné břečky začnou ode zdí skákat potkani. Rikam si no toe hnus.Ani nevím proč sem tam lezl :) Chvilku po nich tam skočí dvě nebo tři kočky a ta černá plave ke mně a skočí mi za krk a řve na mě brutálně, že mě zabije…Nejvíc mě šokovalo, že kočka mluvila a rvala. Po snídani sem jel autem do práce a po pár kilometrech na silnici mrtvá kočka. Co by to tak asi mohlo znamenat? :think: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama