Výklady na youtube podla znamenia

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
314
29.1.22 13:21

Výklady na youtube podla znamení

Ahojte,
máte nejaké oblibene kartarky na YT, ktoré majú dobré výklady na znamenia zverokruhu? Ja mám napríklad týchto na foto, rada ich počúvam (na foto to nejsu všetko len kartarky).
Teším sa novým tipom.
Diky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3458
29.1.22 13:32

Mám tyhle https://www.youtube.com/watch?… a https://www.youtube.com/…PC7LzjgnZYyw … mám to jako relax, při vaření, práci na PC a taky když je nějaké vypětí. Tyhle dvě se trefují zdatně.
Konkrétně u té druhé i když mluví zvláštně s anglickým přízvukem :lol: si pamatuju „…milé Panny, wauu, wauuu…dvě esa, tři esa 8o čtvrté (nevím co :-) ) to jsou vykřičníky, co to je? na příští týden tady máte něco zlomového, tohle nebývá často…“
no a měla jsem pozitivní těhu test, naprosto nečekaně, málem mě omylo. Se říká, že tyhle všeobecné výklady by měly sedět někomu, kdo zrovna něco prožívá nebo něco řeší. Není to pro všechny. Ráda to poslouchám, je to pro mě místo seriálu, zpeztření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
29.1.22 13:36

Nemáme. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13251
29.1.22 14:21
8o :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3458
29.1.22 14:24
@Cenarius píše:
8o :zed:
…pokud jde o mě, dám výklady na Youtube, ale zase nedám Slunečnou či jiné seriály :lol: každý má nějakou obsesi :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8088
29.1.22 14:43
@axlpol píše: …pokud jde o mě, dám výklady na Youtube, ale zase nedám Slunečnou či jiné seriály :lol: každý má nějakou obsesi :lol:

Já mezi menším a větším zlem rozdíly vidím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
29.1.22 15:23

@axlpol ano presne, ja to tiež mám jak relax 😊 diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
29.1.22 15:25

Samozrejme, že sa musia ozvat aj takí, ktorí rýpu, bez toho by to nešlo. Už som si na to zvykla!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
29.1.22 15:27

@axlpol a velka gratulace! :potlesk: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6993
29.1.22 16:39

@axlpol ja jsem si to pustila, ale nechce se mi poslouchat jina znameni, trva to cele pres hodinu.Da se to nejak nastavit jen na Kozoroha? To video c.2.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3458
29.1.22 16:47
@Konnny píše:
@axlpol ja jsem si to pustila, ale nechce se mi poslouchat jina znameni, trva to cele pres hodinu.Da se to nejak nastavit jen na Kozoroha? To video c.2.

jasně, taky poslouchám jen co mě zajímá… pod videem je „zobrazit více“ po rozkliknutí tam je stopáž. Klikněš na to, co tě zajímá. Tak to maj všichni.

A třeba tahle paní má dlouhé úvody, kdy mluví různá ezoterická témata, ale i jinak zajímavá témata k historii různých dnů svátků, pranostik (že to nejsou jen věštby :lol: ale je to i zajmavé) https://www.youtube.com/…kzBQiHOCTmgg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6993
29.1.22 16:52

@axlpol dekuju :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
3.2.22 01:29

Tak ja som ešte narazila na tohoto pána, OK, možno má zvláštny prejav (asi zistíte prečo 😊), ale fakt z neho cítim niečo viac. Tu dávam jeho popis na fb, takto ho nájdete aj na YT

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat