Vykoupali byste normálně dítě když je nastydli a mělo teplotu ?

Anonymní
28.6.21 19:07

Vykoupali byste normálně dítě když je nastydli a mělo teplotu ?

Ahoj, holky chci se zeptat vykoupali byste normálně prcka když měl dneska odpoledne teplotu dala sem mu panadol čípek a klesla ale
furt mu teče z nosanku a kycha… daly byste ho normálně do vany? Jinak jak byste ho oblekli přes noc? Bojím se aby se neprehral nebo více nenastydl…co byste mu daly na sebe na noc? Mám strach minuly rok sme prodělali febrilni křeče tak se bojím no zároveň bych byla nerada kdyby více onemocněl ze mu bude chladno :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3502
28.6.21 19:07

Jeden den se bez koupání obejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:09

@Serpentini takže jen otrit zinkou… teplotu měl 38 po odectu teď má na sobě jen tilko a ponožky no a teplotku zatím necítím ze by byl horký spíše je chladnější

• Citovat
  • Nahlásit
21512
28.6.21 19:17

Nekoupala bych ho ani neotírala žínkou. Nechala bych ho v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9050
28.6.21 19:19

Ja teda deti oplachnu, pokud nemaji vyslovene horecku. Ono se cloveku celkem ulevi splachnout tu sul ze sebe. Ale nevim, co ty krece :nevim:
Na nic bych mu dala dlouhe kalhoty a tricko s kratkym a uvidis, jestli nebude mit studene ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3502
28.6.21 19:21

Otri mu jen spodek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:22

@PaníBovaryová mel před tím odpoledne po odectu těch 38… no já pravé myslela zda mu nedat na noc jen tilko plenku a ponožky a prikryt plenkou látkovou

• Citovat
  • Nahlásit
570
28.6.21 19:25

Já bych taky nekoupala jen utřela dole. Pokud teda není třeba dítě vyloženě zpocené a ulepené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:28

@Le_lenaz no to pravé je, tak ho jen otec ve vane zinkou… rychle ve vlažné vodě… a obleknu mu na noc tričko a ponožky popr prikreju plenkou látkovou

• Citovat
  • Nahlásit
570
28.6.21 19:29
@Anonymní píše:
@Le_lenaz no to pravé je, tak ho jen otec ve vane zinkou… rychle ve vlažné vodě… a obleknu mu na noc tričko a ponožky popr prikreju plenkou látkovou

Jo tak to bych asi aspoň opláchla. Miminku se pak uleví. Držím pěsti. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:32

@Le_lenaz ano, dneska jde výjimečně i snama v posteli no… určitě nastydl když mu od rána řece z nosanku z jedné dirky… protože jinak fakt nevím ale ze tak zniceho nic po odpoledním spánku byl horký…🤷‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
254
28.6.21 19:33

Ať je mu hlavně příjemně teplo. Přikrej ho normálně dekou. Když má člověk teplotu, tak je mu víc zima, může mít zimnici. A dej mu pyžamo. A nekoupej ho. Já mít teplotu a ty mě vykoupat ve vlažné vodě, tak drkotám zubama ještě ráno a horečka mi vyletí ještě víc.

Příspěvek upraven 28.06.21 v 19:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
28.6.21 19:34

Dite s teplotou a rymou jsem cilene koupala s eukalyptovym olejem. Vzdycky to hodne pomohlo na odteceni hlenu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 19:35

@mirkaazzuri dala
Sem mu odpoledne padanol čípek od té doby musím zaklepat neměl teplotu a má se k světu… jen mu teče z toho nosanku..

• Citovat
  • Nahlásit
3500
28.6.21 19:43

Já koupu ve vlažné vodě, dceři to dělá dobře. Ale jestliže máte zkušenost s febrilníma křečema, tak bych se bála, ona ta vlažná voda taky sráží teplotu a to při riziku křečí není dobrý dělat rychle. Žínka bude dobrá varianta :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat