Vykrvácení při porodu císařem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 19:45
vykrvácení při porodu císařem

Hrozně se bojím případného vykrvácení při porodu císařem, začala jsem číst různé diskuze na internetu a i lékaři říkají, jak se císař pro ženu více nebezpečný. Co když opravdu zemřu, mám hrozný strach.

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 19:46

To tě spíš zítra přejede auto :nevim:

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 07.01.18 19:49

Neboj, hlavně klid. Vykrváceni je sice možné, ale je to celkem vzácné. Hodně zdraví pro Tebe a miminko a štěstí :hug:

Markéta80
Hvězda diskuse 38766 příspěvků 07.01.18 19:51
@Anonymní píše:
Hrozně se bojím případného vykrvácení při porodu císařem, začala jsem číst různé diskuze na internetu a i lékaři říkají, jak se císař pro ženu více nebezpečný. Co když opravdu zemřu, mám hrozný strach.

proč zrovna vykrvácet? Mám za sebou 3 sekce a vždy jako jediné když jsem jela na sál si říkala hlavně at je dítě ok :palec: Jo je to operace takže rizika tam jsou ale riziko je při všem, on ani běžný porod není bez rizik ;)

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 19:52

No vidis a ja malem vykrvacela pri vaginalnim porodu. Na to nemysli. Stat se muze cokoliv, ale pravsepodobnost je fakt mala. Nestresuj se vecma „co by kdyby“ ;)

Russet
Echt Kelišová 9402 příspěvků 07.01.18 19:52
@Anonymní píše:

Já jsem živym důkazem, že se to i někdy povede. Jestli nemáš špatnou srážlivost, tak se snad nic nestane. Teda je to velká břišní operace, ale transplantace srdce je jiný level…

Babulka007
Povídálka 26 příspěvků 208 inzerátů 07.01.18 20:00

Neboj riziko je malé, já tedy po císaři málem vykrvála, ale jsem tu pořád, dokonce mám další dítě také císařem, a úplně v pohodě, akorát mě více hlídali.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 07.01.18 20:03
@Anonymní píše:

já málem vykrvácela při klasickém.. co na to řekneš? Nešil, riziko je minimální..

cecetka
Kelišová 7150 příspěvků 07.01.18 20:07
@Anonymní píše:

Riziko existuje pri kazde operaci. A riziko existuje pri kazdem prirozenem porodu. Diky dnesni lekarske peci je to riziko skutecne minimalni. Pred takovymi 70 a vice lety byly obavy z porodu a operaci opravnene, ale dnes je umrtnost minimalni.
Dobre to dopadne, neboj :kytka:

Enmamma
Závislačka 2723 příspěvků 07.01.18 20:10

A představ si, že se také může stát a člověk si to vůbec neuvědomuje, že když jde podél domu, že by mu mohl klidně spadnout květináč na hlavu a člověk by mohl být na místě mrtev! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nemůžeš přeci panikařit z každé sebemenší hrozby. To bys fakt nemohla chodit ani podél domů, že ti spadne na hlavu květináč, nebo se pohybovat pod širým nebem, aby ti náhodou nespadl meteorit na hlavu. Porod císařem přeci provádí lékaři a jsou na komplikace připraveni.

hapolda
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 07.01.18 22:52
@Anonymní píše:

Prosimte nesil. Vse bude v cajku. Tes se na miminko :kytka:

japato
Kecalka 148 příspěvků 08.01.18 22:12

Kamarádka rodila přirozeně, praskly jí varixy (křečové žíly v děloze) a ztratila tolik krve že jim tam omdlela. Já rodila císařem a v pohodě, doktor mi pak říkal že jsem téměř nekrvácela, že to šlo všechno dobře… Neboj, je to operace jako každá jiná a ještě jsem ve svém okolí neměla nikoho kdo by při operaci vykrvácel:-) Jo a to mi dělali císaře při úplňku, kdy se v žádném případě operace dělat nemají. A komplikace nebyly…

23tinka23
Povídálka 39 příspěvků 17.01.18 15:04

Tak umřít můžeš i u vyndavání mandlí například. Jasně stát se může cokoliv ale takhle se nervovat?

chs.jasmin
Kelišová 6997 příspěvků 17.01.18 15:14
@Anonymní píše:

Ahoj,

neboj se. Je to normální rekce, jdeš do neznáma a každá máme obavy. Určitě to dopadne dobře :hug:
Ono z pesimistické strany - nikdo nemáme zaručený zítřek, tak budme optimisté :mrgreen:

tininas
Kecalka 400 příspěvků 17.01.18 15:36

Tohle Tě snad vyklidní. :)

http://www.ceskatelevize.cz/…11058220013/

Posílám odkaz na Historii Cs, kde mluví Prof. MUDr. Antonín Pařízek, CSc.(najdi si cca 50:44 min.), a tam říká, že ročně se v ČR provede 25.000 císařů a bezprostřední úmrtí po něm jsou v posledních letech nulová).

Když budeš mít čas a hlavně odvahu, tak si to přehraj celé. Je to zajímavé, jak se „císař“ vyvíjel v průběhu staletí až do dnešních dnů.
A když si vezmeš, co musely prožívat rodičky dřív, tak my si můžeme jen gratulovat, že jsme se narodily v dnešní době.

Hodně štěstí a zdravé miminko i maminku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama