Výkuka na klavír/klávesy přes aplikaci na mobilu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fia80
Závislačka 3019 příspěvků 28.12.18 14:18
Výkuka na klavír/klávesy přes aplikaci na mobilu

Ahoj,

dcera (v dubnu) 7 let dostala k Vánocům klávesy. Chtěla by se na ně naučit hrát, ale na hudebku může začít chodit až od příštího září.

Stáhla jsem ji na mobil aplikaci na výuku hraní, kde se naučila hrát 5 not pravou rukou a číst tyto noty z notové osnovy. Toto byla zkušební část aplikace a nyní to po mě chce měsíční, čtvrtletní nebo roční platbu. Čím delší dobu si vyberu, tak je to levnější, ale nevím, jak dlouho to dceři vydrží a tak se mi do toho nechce moc investovat - 300 Kč měsíčně nebo 1620 Kč ročně, když nevím, jak dlouho u toho vydrží.

Znáte někdo nějakou dobrou aplikaci - může to být na Iphone i na Android, kterou by dcera mohla vyzkušet? Pokud by u toho byla jednorázová platba, abych aplikaci získala na vždy, tak by to nevadilo, pokud by ta výuka byla dobrá.

Máte někdo s něčím dobrou zkušenost?

Díky moc.

Reakce:
Heivka
Závislačka 3489 příspěvků 28.12.18 14:31

Pokud zvládáte angličtinu tak aplikace yousician umožňuje cca 30 minut denně výuku zdarma. Placená verze je pak hodně drahá, ale zase umožňuje víc nástrojů i trénink zpěvu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >