Výkyvy nálad - hormonální nerovnováha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
WojKa
Kecalka 166 příspěvků 09.01.19 20:01
Výkyvy nálad - hormonální nerovnováha?

Holky, jsem od narození relativně velký cholerik a dokáže mě vytočit k nepříčetnosti i naprostá maličkost, ale co se mnou děje tak poslední týden, to je opravdu hrůza.
Křičím na všechny, všechno mě rozčiluje a přitom třeba o nic nejde a když o tom zpětné přemýšlím, už bych se zachovala jinak.
Ale vadí mi, jak kvůli mým náladám trpí okolí. Můžou za to hormony nebo co? Netušíte, jestli se s tím dá něco dělat? Nějaké bylinky nebo cokoli, co by mi pomohlo to aspoň částečně ukočírovat. Mockrát děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 09.01.19 20:47

Bereš antikoncepci?

WojKa
Kecalka 166 příspěvků 09.01.19 20:50

@Ennny už asi šest let ne.

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 09.01.19 20:54

A se štítnou žlázou jsi byla?

WojKa
Kecalka 166 příspěvků 09.01.19 20:55

@Ennny právě, že jo. Nechala jsem si udělat odběry a všechno je ok, kromě hraničního cholesterolu a ten za to určitě nemůže a já moc nevím, kam sáhnout a co zkusit. :think:

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 09.01.19 21:02

A co třeba na víkend odjet na welness a vypnout?

dedrichov
Závislačka 3233 příspěvků 09.01.19 21:04
@Ennny píše:
Bereš antikoncepci?

Proč?

WojKa
Kecalka 166 příspěvků 09.01.19 21:04

@Ennny to by było fajn, ale mám doma malé děti a hlídání žádné a bojím se, že by to s nimi chlap sám nezvládl. :lol:

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 09.01.19 21:05

@dedrichov špatně zvolená antikoncepce z tebe může časem udělat i psychopata.

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 09.01.19 21:06

@WojKa no jo takže jádro pudla je stejné jako u mě :lol: máš toho prostě všeho plné kecky ;)

WojKa
Kecalka 166 příspěvků 09.01.19 21:11

@Ennny asi tak nějak, děti (3, 2 a 2 roky). Do toho ta moje šílená povaha. Všechno mě štve, hlavně teď posledních pár dní, na všechny křičím a brečím u dětské pohádky. :zed: :lol:

Ennny
Závislačka 2576 příspěvků 09.01.19 21:26

@WojKa u nás 5 a 2,5 věčně jsou v sobě manžel imervere v práci nebo na stavbě ( stavíme dům) a já jsem zralá na psyxhinu … taky máš nekdy chuť vyběhnout na opuštěný kopec a řvát řvát a řvát? :oops: :D

WojKa
Kecalka 166 příspěvků 09.01.19 21:31

@Ennny jo, téměř každý den. Já pokud děti rozdělím, tak to není tak hrozný, ale jak jsou dvojčata i s holkou, tak je to příšerný. Ona jim dělá neuvěřitelné naschvály a kluci ječí jako by jim člověk hlavu řezal. Myslím, že bych si to občas vyměnila s manželem. :lol:

lena24
Povídálka 16 příspěvků 01.02.19 17:26
vykyvy nalad uprostred cyklu

Holky, chci se poradit.Mela jsen posledni mesice velky stres kvuli matce/pecuji o ni, bydlime spolu, ma 85 roku/.Bylo mi tak spatne, ze jsem musela do krizoveho centra pro AD.Napsali mi Tritico.Spim po to dobre, ale jsem utlumena i pres den.A mam ted velke vykyvy nalad, prave nevim proc, jestli kvuli lekum nebo stres.A prave i uprostred cyklu, kdy bych mela byt v pohode, porad brecim a nemam dobrou naladu.Je mi 47 roku.Myslite, ze mi tak uz kolisaji hormony,ze to muze byt tim..nebo spis ze stresu?Diky za vase rady.

ka2ka
Extra třída :D 13751 příspěvků 01.02.19 17:39

nejsi v přechodu? co štítná ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >