Výkyvy nálad v těhotenství

Mynameislove
23.4.20 17:56

Výkyvy nálad v těhotenství

Ahoj dámy. Mám takový problém… S manželem čekáme miminko, naše první :srdce:. Vždy jsem věděla, že u mě nastanou velké výkyvy nálad. Ale až takové? Rozbrečí mě snad úplně vše… Když hrajeme stolní hru a je jedno jestli vyhrávám nebo prohrávám. Když se díváme na komedii. Když uvařím jídlo trochu jinak než jsem chtěla… Manžel je taková veselá kopa a to na něm mám snad nejraději. Vždy jsme se smáli a byli veselí. Teď na něm ale vidím, že ho to vážně moc trápí a neví jak mi pomoct. Chodí se odreagovávat běháním atd. Což mu trochu pomáhá. Ale já se sebou musím být pořád a jsem sama ze sebe nešťastná. Měla jste to některá podobné? Už ani nevím, kdy jsem se opravdu smála. Takhle je to už dost dlouho a nevypadá to, že by se moje brečící nálada měla zlepšit :,(. Popřípadě za jak dlouho vás to přešlo a jakým způsobem. Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21324
23.4.20 18:00

Klid já řvala i u reklamy na autodíly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3724
23.4.20 18:06

Já jsem taky brečela. Ale jen prvních pár týdnů. Pak už dobrý. Teď, 9 měsíců po porodu, mě rozbreci už jen státní hymny a když někde vyhraje náš sportovec. Zato jsem imunní vůči zvířatům :-) To bude zase dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17956
23.4.20 18:09

Stane se no - primárně je naučit se to brát jako vedlejší příznak a nebrat si to osobně - ani ty, ani on.

Když při zánětu horních cest dýchacích kýcháš, tak to taky není ničí vina :-D

Ideální je začít si z hormonů dělat legraci. Ne takovou, která by ti dodávala vinu, že hormony nezvládáš, jsou zcela mimo tvoji kontrolu, ale takovou, která tomu že holt brečíš nad tím, že si uvařila moc jídla tomu odebrala vážnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64573
23.4.20 18:25

@Mynameislove klid, já řvu u reklamy na prací prášek atd.. Ty hormony s námi mavaji strašně.. Já muži vysvětlila, že nejvíc pomůže prostě obejmout.. A ví, že do mě nemá vrtat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1948
23.4.20 19:12

Taky bulím i u reklamy, filmu, pohádky. :mrgreen: Párkrát když si do mě manžel rýpnul, ale nemyslel to zle. Normálně do sebe rýpeme pořád, ale teď si to občas nějak vezmu. :lol: Naštěstí manžel je v tomhle skvělej, vždycky mě hned obejme a utěšuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat