Výlet do Skalního města Adršpachy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NicolletaV
Stálice 55 příspěvků 16.08.19 12:49
Výlet do Skalního města Adršpachy v těhotenství

Ahoj, vyloženě jsem nikde nenašla dotaz na výlet v pokročilém stádiu těhotenství (31tt)do skalního města. Všude čtu, že jde o nenáročnou trasu, ale mám obavy z příkrých schodů a úzkých cestiček.

Reakce:
janickaIII
Závislačka 4608 příspěvků 16.08.19 12:52

@NicolletaV zalezi na co jsi zvykla a jestli ses cele tehotenstvi hybala. Ja byla ve skalnim mestecku tyden pred porodem.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 12:54

Je to v pohodě ;)

PrincesseLucy
Kecalka 302 příspěvků 16.08.19 12:58

@NicolletaV vyloženě nic nebezpečnýho to nebude. Pokud jsi zvykla chodit, tak to zmaknes bez problémů.
Absolvovala jsem vloni s dětmi jako školní výlet. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 12:59

Je to v pohodě. Jen pozor bývá tam hodně lidí a někteří jsou neukazneni a strkaji do sebe. Byla jsem v létě a bylo to o nervy mám syna 4 roky jdete po schodech drziteho a lidí do vás klidně strkaji a popohani že jdete pomalu. Jako nikdy víc

NicolletaV
Stálice 55 příspěvků 16.08.19 13:09
@Anonymní píše:
Je to v pohodě. Jen pozor bývá tam hodně lidí a někteří jsou neukazneni a strkaji do sebe. Byla jsem v létě a bylo to o nervy mám syna 4 roky jdete po schodech drziteho a lidí do vás klidně strkaji a popohani že jdete pomalu. Jako nikdy víc

Tam jsou tak úzké cesty, že vás nemohou obejít?

Šmoulice
Kelišová 7430 příspěvků 16.08.19 13:38
@NicolletaV píše:
Ahoj, vyloženě jsem nikde nenašla dotaz na výlet v pokročilém stádiu těhotenství (31tt)do skalního města. Všude čtu, že jde o nenáročnou trasu, ale mám obavy z příkrých schodů a úzkých cestiček.

Pokud nejsi úplná lemra :mrgreen: , tak to musíš zvládnout.
Chodí tam i malé děti a zvládají to.

@NicolletaV píše:
Tam jsou tak úzké cesty, že vás nemohou obejít?

Jen málo kde. Na většině cest se vyhnout dá. Já si pamatuju jen na jeden úsek ( cca 100m), kde se muselo jít za sebou a vyhnout se nedalo. Průrva ve skále…
Ale bylo to na pohodu. I když tam bylo fakt dost lidí…

Lama Lama
Hvězda diskuse 54966 příspěvků 16.08.19 13:42
@NicolletaV píše:

Jako že by ses tam s pupkem nevešla? Nevím, mě tam přišlo v poho všechno. Ale já v 31. týdnu ještě jezdila na kole, prikre schody jsem neřešila.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 16.08.19 21:20

Fyzicky to asi zvladnes, pokud jsi zvykla. I kdyz schody k lodce mi dali zabrat :mrgreen: nicmene ja bych tam nesla a to z duvodu neukaznenosti lidi. Na kazdym rohu si nekdo vyhuluje zobak. Jdete jak ovecky v rade, na schodech se stoji a ceka se az zahrmi. Je to proste neskutecne zprofanovany. Doporucuji vyrazit brzy rani, my jsme to meli jeste dobry, ale kdyz jsme videli co za davy se tam vali po obede 8o to uz melo s hezkym zazitkem z prirody pramalo spolecnyho, krom toho je to raj vozralych polaku. A zachod tam po ceste taky jen tak nenajdes.

Váš příspěvek
Reklama