Výlet na Černou horu - Janské Lázně

Anonymní
2.7.20 17:57

Výlet na Černou horu - Janské Lázně

Ahoj, je turistická trasa z Janských Lázní na Černou horu schůdná i s dvouletým dítětem? (Třeba v krosně) Koukala jsem na cenu lanovky a 250,–/osoba mi přijde trochu moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1165
2.7.20 18:21

Připrav se na svištící kola a koloběžky+je to krpal. Za cestu nahoru bych peníze dala, dolů se pak dá jít jinudy a užijete si přírodu nahoře, než se pachtit tři hodiny do kopce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42704
2.7.20 19:00
@Anonymní píše:
Ahoj, je turistická trasa z Janských Lázní na Černou horu schůdná i s dvouletým dítětem? (Třeba v krosně) Koukala jsem na cenu lanovky a 250,–/osoba mi přijde trochu moc.

Dvouletý byly z jízdy lanovkou nadšený, taky bych za cestu nahoru ty peníze dala ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61641
2.7.20 19:07

No tak dá se cokoli, záleží na kondyčce. Ale nešla bych do toho- prostě táhlá asfaltka. Bude tam dost cyklistů. Nestálo by mi to za to. Pokud bych chtěla dobýt nějakou horu, tak bych si vybrala lepší cíl, kde i cesta bude cíl. Takle se tam vyvlečete a můžete zas dolů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2031
2.7.20 19:11

Nešla bych.My měli ubytování v polovině cesty a nahoru to byla ještě aspoň hodina.Pak nás manžel vyvážel autem a sám pak šel zkratkou. Měli jsme kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.20 21:28

Díky moc za komentáře. :kytka: co jiného jde ještě s dvouletým dítětem v Janských Láznich dělat? Jedeme teď narychlo na prodloužený víkend, tak moc rychle nevím co hledat. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
2031
3.7.20 07:47

Stezka v korunách stromů, hřiště, bazén. Na černé hoře je rozhledna.My chodili z černé hory po turistických chodnících, zpátky třeba busem. A tuším že ve Svobodě nad Úpou je pro děti udělaný zábavný park- farma s kuličkovou dráhou, kozami, slepicemi, pro malé děti moc hezké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2031
3.7.20 07:53

Jmenuje se to farmapark Mochomůrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42704
3.7.20 08:26
@Anonymní píše:
Díky moc za komentáře. :kytka: co jiného jde ještě s dvouletým dítětem v Janských Láznich dělat? Jedeme teď narychlo na prodloužený víkend, tak moc rychle nevím co hledat. Díky

My když tam byli poprvé, tak tam jeste stezka nebyla, takže jsme jeli na cernou horu, prosli jsme se po Janských lázních a druhý den jeli do Adršpachu, zas tak blizko to není, ale meli jsme to takhle naplánovaný, ze se tam ubytujem a projedem okolí protože na otočku jet třeba do toho Adršpachu, nebo zoo je pro z domova docela daleko..
No a další den jsme jeli domu a vzali to přes zoo ve Dvoře, teď kdyz jsme tam byli naposledy tak cestou do zoo ještě na Kuks..
Ale všechno je tak 30km daleko, no.. Tak záleží jestli chcete někam dojet autem nebo chodit fakt jen tam.. To asi jen nějaký procházky no, mám pocit, že tam je i nějaký lanový park.. Ale to není pro Dvouletý dítě :lol: ale i něco pro prcky tam určitě maj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 08:59
@a12 píše:
My když tam byli poprvé, tak tam jeste stezka nebyla, takže jsme jeli na cernou horu, prosli jsme se po Janských lázních a druhý den jeli do Adršpachu, zas tak blizko to není, ale meli jsme to takhle naplánovaný, ze se tam ubytujem a projedem okolí protože na otočku jet třeba do toho Adršpachu, nebo zoo je pro z domova docela daleko..
No a další den jsme jeli domu a vzali to přes zoo ve Dvoře, teď kdyz jsme tam byli naposledy tak cestou do zoo ještě na Kuks..
Ale všechno je tak 30km daleko, no.. Tak záleží jestli chcete někam dojet autem nebo chodit fakt jen tam.. To asi jen nějaký procházky no, mám pocit, že tam je i nějaký lanový park.. Ale to není pro Dvouletý dítě :lol: ale i něco pro prcky tam určitě maj.

Super díky moc, popojíždění nám nevadí. Také to máme z domova dál, takže uděláme něco podobného co vy. Myslíš ještě jinou zoo než tu ve Dvoře Králové?

• Nahlásit
  • Citovat
a12
42704
3.7.20 09:06
@Anonymní píše:
Super díky moc, popojíždění nám nevadí. Také to máme z domova dál, takže uděláme něco podobného co vy. Myslíš ještě jinou zoo než tu ve Dvoře Králové?

Myslim tu ve Dvoře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35733
3.7.20 15:07

To jsou teda rady - my do kopce zásadně chodíme a když už děti musí lanovkou, tak jedeme směrem dolů. nenech se zmanipulovat bačkorama, to dáš - a ten pocit nahoře stojí za to! Z Jánek podle mapy vede červená turistická cesta, je čárkovaná, 4,9 km, převýšení je 614m. Hádám, že kolobrndy jezdí po té cyklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35733
3.7.20 15:08
@Lama Lama píše:
No tak dá se cokoli, záleží na kondyčce. Ale nešla bych do toho- prostě táhlá asfaltka. Bude tam dost cyklistů. Nestálo by mi to za to. Pokud bych chtěla dobýt nějakou horu, tak bych si vybrala lepší cíl, kde i cesta bude cíl. Takle se tam vyvlečete a můžete zas dolů.

je tam i normálně čárkovaná červená značka, nemusí se po asfaltce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35733
3.7.20 15:12
@Anonymní píše:
Díky moc za komentáře. :kytka: co jiného jde ještě s dvouletým dítětem v Janských Láznich dělat? Jedeme teď narychlo na prodloužený víkend, tak moc rychle nevím co hledat. Díky

mrknu na mapu a vidím třeba kotlový vodopád, vyhlídka Modré kameny, Černohorké rašeliniště (lávky děti milují) s vyhlídkovou věží - záleží, jestli víc bažíš po přírodě, nebo po těch komerčních požitcích do přírody vsazených typu stezka v oblacích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 15:14
@Pudloslava píše:
To jsou teda rady - my do kopce zásadně chodíme a když už děti musí lanovkou, tak jedeme směrem dolů. nenech se zmanipulovat bačkorama, to dáš - a ten pocit nahoře stojí za to! Z Jánek podle mapy vede červená turistická cesta, je čárkovaná, 4,9 km, převýšení je 614m. Hádám, že kolobrndy jezdí po té cyklo.

Právě tu červenou stezku jsem myslela. Ale nevím, nebyla jsem tam, tak mě docela překvapilo, že by tam jezdily koloběžky. Co se týká výletů tak spíš něco nekomerčního. Ty stezky v korunách stromů apod. není nic pro nás. Ale něco určitě najdeme. Nejčastěji chodíme podle mapy ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama