Reklama

Výlet Velká Bíteš nebo Tišnov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvikM
Stálice 99 příspěvků 23.04.18 12:47
Výlet Velká Bíteš nebo Tišnov

Zdravím :-) Potřebovala bych poradit - nevíte někdo o nějakém místě v okolí Velké Bíteše, Tišnova, kde by se líbilo 3 a 5 letým dětem? Ideálně nějaké atrakce, alespoň hřiště, procházka s úkoly,… Něco, co je zabaví :-) Všechno co jsem našla na netu je zavřeno - není heště sezóna :-( Děkuji moc za jakýkoli tip!!!

Reklama

Reakce:

arrow
Stálice 83 příspěvků 11 inzerátů 23.04.18 12:55

Drásov u Tišnova - zahradní železnice, ale jak mají otevřeno nevím, zkuste mrknout na jejich stránky

EvikM
Stálice 99 příspěvků 23.04.18 12:57

@arrow Tak tam maji taky zavreno. Na to jsem se uz divala. Ale dekuji.

Michalka80
Kelišová 5039 příspěvků 23.04.18 13:36
@EvikM píše:
Zdravím :-) Potřebovala bych poradit - nevíte někdo o nějakém místě v okolí Velké Bíteše, Tišnova, kde by se líbilo 3 a 5 letým dětem? Ideálně nějaké atrakce, alespoň hřiště, procházka s úkoly,… Něco, co je zabaví :-) Všechno co jsem našla na netu je zavřeno - není heště sezóna :-( Děkuji moc za jakýkoli tip!!!

Ja bych sla s detmi do Predklasteri (je to obec prakticky spojena s Tisnovem) do cukrarny Cherry. Maji tam venku pekny hraci koutek s piskovistem. Je to u reky. Tam chodime s detmi hazet kaminky nebo i brodit, kdyz je vedro a uz je to nebavi v hracim koutku v cukrarne. Brodili jsme tam i s dvouletackou. A naproti je pres silnici ranc Loucka, tam maji koniky :palec: :mavam:

Evullka
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 6 inzerátů 23.04.18 13:37

@EvikM Nebo na rozhlednu Klucaninu,

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama