Výlety na jižní Moravě - okolí Kyjov

hdt
17
3.6.21 14:05

Výlety na jižní Moravě- okolí Kyjov

Dobrý den,

jedeme na dovolenou do Kostelce u Kyjova, poradíte mi prosím někdo nějaké zajímavé výlety. Může to být cokoliv i sportovní aktivity.

Na internetu už jsem koukala, ale spíš jestli o něčem nevíte někdo kdo jste tam byl.

Předem moc děkuji a přeji hezký den :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
213
3.6.21 14:19

Berete s sebou i kola? Jsou tam moc fajn cyklostezky. Jinak doporučuju, když si zajedete trochu dál, tak v Miloticích zámek, v Ratíškovicích je drezínová dráha s malým muzeem ve vlaku a z Kyjova vede cyklostezka, která je moc fajn i pro pěší a vede do Mutěnic a část se dá jít po zrušené železniční trati, pokud vás zajímá i tato tématika, v okolí jsou krásné rybníky s mnoha druhy ptactva a v Mutěnicích spousta vinařství, ale to asi i v bližším okolí Kyjova. To jen tak velmi zhruba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.21 14:33

Záleží, co vás baví :) Zámek Milotice, Zoo Hodonín, Baťův kanál (začátek ve Strážnici nebo Veselí nad Moravou), hrad Cimburk, Kazatelna, větrný mlýn Kuželov, Čertoryje, Bukovanský mlýn. Fotka z moravského Toskánska je skoro povinností (Šardice-Stavěšice). :)

• Citovat
  • Nahlásit
1290
3.6.21 14:39

Bukovansky mlýn a výše uvedené :palec: :palec: jo a ještě Mikulčice - vykopávky. Ale Toskánsko teda nic moc, bydlela jsem tam 20 let a až teď je kolem toho přehnaná pozornost. Na fotach z netu vypada úplně jinak, než ve skutečnosti. Prostě obyčejná pole :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8380
3.6.21 15:00

My jedeme taky tam někde oblast HOdonín a prý tam někde jsou motokary tak chceme s klukama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98300
3.6.21 15:15
@Janasas píše:
My jedeme taky tam někde oblast HOdonín a prý tam někde jsou motokary tak chceme s klukama

motokáry v Hodoníně na Pánově ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat