Vylety s detmi

Akční maminky z Prahy a okolí. Pravidelné srazy, dovádění s dětmi, výlety, pokecy... Jste tady některé stejně akční?

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

verbran
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 06.04.18 20:08
Vylety s detmi

Ahoj vsem, uz jsem psala do jine skupiny, ale zkusim to jeste tady. Je mi 31, ziju na Praze 4 a mam dve deti. Tri a ctvrt roku starou holcicku a chlapecka stareho par tydnu. Az se trochu ustali pocasi, rada bych s detmi jezdila na vylety mimo Prahu (hrady, parky, Brdy, Posazavi,…), ale treba i po Praze, a uvitala bych k nam jako doprovod nejakou milou a hodnou maminku s ditetem/detmi. Pokud bude mit nekdo zajem, budu rada, kdyz se ozve :-)

Reklama

Reakce:

Sarka231
Povídálka 24 příspěvků 17.05.18 11:36

Ahoj, jestli stále někoho hledáš můžeme se domluvit na nějaké společné akci. Děti mám skoro stejně staré :-), akorát opačně - kluk 3 1/4 roku, holka 1/4 roku. jsem z Prahy 5 - na výlety vyrážíme též Brdy, Křivoklátsko, Posázaví apod. Chodím buď se sportovním kočárkem nebo s manducou… Jsme docela sportovní :-)

verbran
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 17.05.18 11:37
@Sarka231 píše:
Ahoj, jestli stále někoho hledáš můžeme se domluvit na nějaké společné akci. Děti mám skoro stejně staré :-), akorát opačně - kluk 3 1/4 roku, holka 1/4 roku. jsem z Prahy 5 - na výlety vyrážíme též Brdy, Křivoklátsko, Posázaví apod. Chodím buď se sportovním kočárkem nebo s manducou… Jsme docela sportovní :-)

Napisu

etny
Povídálka 19 příspěvků 19.05.18 19:49

@verbran hezkou sobotu preji, mame syna 20m, jsme z Prahy 9 a radi se pripojime na vylety. Taky o tom delsi dobu uvazuji a samotne se moc nechce, v partě je to vzdy lepsi :)

verbran
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 19.05.18 21:27
@etny píše:
@verbran hezkou sobotu preji, mame syna 20m, jsme z Prahy 9 a radi se pripojime na vylety. Taky o tom delsi dobu uvazuji a samotne se moc nechce, v partě je to vzdy lepsi :)

Ok, muzeme se na necem domluvit :-)

etny
Povídálka 19 příspěvků 19.05.18 21:40
@verbran píše:
Ok, muzeme se na necem domluvit :-)

@verbran @verbran pristi tyden muzeme CT :)

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Reklama