Výlety ze slunečného pobřeží

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
misicka3
Stálice 76 příspěvků 02.01.19 14:10
Výlety ze slunečného pobřeží

Ahoj všichni. Letím s dětmi v červnu do Bulharska. Konkrétně na slunečného pobřeží. Nevíte někdo kolik stojí výlet do Varny a kde ho tam můžu obstarat? Od cestovky je to drahý. A jestli jste někdo byl v Bulharsku kolem 22. Června, jak tam bylo teplý moře nebo počasí? Díky za odpovědi

Reakce:
Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 33601 příspěvků 02.01.19 14:17

@misicka3 proč do Varny? To se ti chce ne jednodenním výletě trávit skoro 4 hodiny na cestě v autobuse?

Jinak my před 5 roky byli na slunečném pobřeží ve druhé polovině června a bylo to super. Moře tedy mohlo být teplejší, ale na koupání to bylo. A nebyly tak ještě davy lidí.

stinga
Závislačka 4804 příspěvků 5 inzerátů 02.01.19 14:19

@misicka3 no to máš trochu blbě, když se chceš podívat do Varny, tak proč letíš na Slunečné pobřeží? to je trochu od ruky, bodejť by to nebylo drahé
pokud chceš vidět Varnu, tak jsi měla letět třeba na Zlaté písky
prostě to trošičku nedává smysl :D

misicka3
Stálice 76 příspěvků 02.01.19 14:27

No my chceme do delfinária. Vím, že cesta trvá cca 1,40. To přežijeme. :D Mě spíš šlo o to, jestli někdo neví jak sehnat ten výlet od místních, abych někomu nenaletěla.

dedrichov
Závislačka 3111 příspěvků 02.01.19 14:35
@misicka3 píše:
No my chceme do delfinária. Vím, že cesta trvá cca 1,40. To přežijeme. :D Mě spíš šlo o to, jestli někdo neví jak sehnat ten výlet od místních, abych někomu nenaletěla.

tak spíš půjde o to, zajistit dopravu + vstupenku, k tomu úplně místní nepotřebuješ.

tumpach
Kelišová 6489 příspěvků 02.01.19 15:09
@misicka3 píše:

na delfinárium se vykašli, a dobře zvaž přímo sluneční pobřeží, samotné sluneční pobřeží jako LAS VEGAS, bordel a tak, Pomorie je také opravdu ošklivá
mě se líbilo 3-4 km vzdálený nový ,,Nesebr" , tam bylo hezky, ale severní pláž nee, jižní pláž byla hezká :), čistá, upravená, ale lidí hodně
a krásný je i Sozopol, ale ten je od slunečnáku vzdálený už hoooodněěě

tumpach
Kelišová 6489 příspěvků 02.01.19 15:11
@stinga píše:
@misicka3 no to máš trochu blbě, když se chceš podívat do Varny, tak proč letíš na Slunečné pobřeží? to je trochu od ruky, bodejť by to nebylo drahé
pokud chceš vidět Varnu, tak jsi měla letět třeba na Zlaté písky
prostě to trošičku nedává smysl :D

taky nechápu, Varna na severu :think: , a samotný sluneční pobřeží - střed je ošklivý, nebo takto, aspoň za mě :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >