Vyloučení z lázní kvůli ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:19
Vyloučení z lázní

Ahoj všichni :)
Jde o to že jsem měla být až do konce srpna v lázních, ale předčasně mě po týdnu vyloučili z důvodu, že jsem dostala antibiotika na zánět močových cest a prý jsem tam nemohla být. Lázně by mi ale pomohli a vzhledem k tomu že mi od září začíná škola (je mi 17, byla jsem v dětské léčebně) a nemohu si jen tak dovolit chybět měsíc školy, chtěla bych se do lázní vrátit nejlépe hned, co antibiotika doberu, což je tento týden. V pondělí se chystám k lékařům (můj obvodní + gynekolog) kteří mě do lázní poslali + budeme volat do pojišťovny která celý pobyt hradí co s tím jde udělat. Ptám se ale, jde se do lázní ještě teď vrátit? Co s tím může udělat můj lékař? Napsat třeba, že už jsem vyléčená a mohu nastoupit hned zpět? Máte někdo aspoň podobnou zkušenost?
Klidně tam budu o ten týden méně nebo si ho nahradím pak navíc, ráda bych se tam ale vrátila. Vážně mě to mrzí.
Našla jsem něco, že se jde odvolat proti rozhodnutí lékaře o vyloučení, ale o tom sem nic víc nenašla a spíš bych to chtěla zkusit jinou cestou.
Budu moc ráda za všechny rady a zkušenosti.
Předem moc děkuji, moc byste mi pomohli :srdce:

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 11.08.18 19:38
@Iriina píše:
Ahoj všichni :)
Jde o to že jsem měla být až do konce srpna v lázních, ale předčasně mě po týdnu vyloučili z důvodu, že jsem dostala antibiotika na zánět močových cest a prý jsem tam nemohla být. Lázně by mi ale pomohli a vzhledem k tomu že mi od září začíná škola (je mi 17, byla jsem v dětské léčebně) a nemohu si jen tak dovolit chybět měsíc školy, chtěla bych se do lázní vrátit nejlépe hned, co antibiotika doberu, což je tento týden. V pondělí se chystám k lékařům (můj obvodní + gynekolog) kteří mě do lázní poslali + budeme volat do pojišťovny která celý pobyt hradí co s tím jde udělat. Ptám se ale, jde se do lázní ještě teď vrátit? Co s tím může udělat můj lékař? Napsat třeba, že už jsem vyléčená a mohu nastoupit hned zpět? Máte někdo aspoň podobnou zkušenost?
Klidně tam budu o ten týden méně nebo si ho nahradím pak navíc, ráda bych se tam ale vrátila. Vážně mě to mrzí.
Našla jsem něco, že se jde odvolat proti rozhodnutí lékaře o vyloučení, ale o tom sem nic víc nenašla a spíš bych to chtěla zkusit jinou cestou.
Budu moc ráda za všechny rady a zkušenosti.
Předem moc děkuji, moc byste mi pomohli :srdce:

Jestli to dobře chápu, tak jsi tam kvůli gynekologickým problémům. On zánět močových cest se nesnese s většinou gynekologických procedur, mohla by sis ještě přitížit. Ale že Tě vyloučili nechápu, není to infekční, mohla jsi chodit na procedury, které nejsou problematické a po dobrání ATB pokračovat v programu.

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 11.08.18 19:39

Jinak je taky docela možné, že sis ten zánět uhnala při nějaké proceduře. :zed: Byla jsem kvůli gyn. indikaci v lázních 2× a divím se, že jsem to přežila ve zdraví. :lol:

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:45

Ano, to mi právě říkali že proto musím domů. Oni mi to právě nejdřív vyměnili za jiné co by mi neměly vadit ale pak najednou ne, že to nejde a musím do pár hodin pryč.
Moc děkuji za reakci :) O tom jestli se tam jde co nejdřív vrátit asi nevíš? @Zabatko

iiiv
Extra třída :D 10960 příspěvků 11.08.18 19:47

@Zabatko já mám pocit, že když člověk dostane atb tak ho automaticky vyloučí, stejně tak se zvracením nebo průjmem. Určitě to budou mít napsáno v nějakých podmínkách.

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:49

@iiiv Právě když sem tam byla minule tak kamarádka dostala atb a normálně tam byla a dobrala je tam, jen je měla na angínu a „nevadilo“ to při procedurách.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 11.08.18 20:53

@Iriina do laznich mám za to že se nedostaneš…dost lidí tam předčasně ukončovalo pobyt pro nemoc a jeli domů..
Pak museli absolvovat znovu kolečko..žádos­t,přes pojišťovnu atd .

Jana206
Nadpozemská drbna 26509 příspěvků 11.08.18 20:55

TyTy jo,za nás byla v detskych léčebnách izolace,vsichni nemocní se léčili tam,nikoho neposilali domů. Proběhla epidemie priusnic,pokud měl nekdo atb,léčil se tam.

Podle mě je vetsina procedur kontraindikova­na,mocak a gynekologicke problemy spolu souvisí. Pokud vím,tak na letní termín je rezervace za příplatek,zjistila bych si,jestli nahodou nemám nárok na jeho vrácení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Tichá válka mezi Plíškovou a Borhyovou? Snaží se navzájem trumfnout?

Zuří mezi Lucií Borhyovou a Karolínou Plíškovou nevyslovená válka? Vypadá to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >