Reklama

Vyloučení z lázní kvůli ATB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:19
Vyloučení z lázní

Ahoj všichni :)
Jde o to že jsem měla být až do konce srpna v lázních, ale předčasně mě po týdnu vyloučili z důvodu, že jsem dostala antibiotika na zánět močových cest a prý jsem tam nemohla být. Lázně by mi ale pomohli a vzhledem k tomu že mi od září začíná škola (je mi 17, byla jsem v dětské léčebně) a nemohu si jen tak dovolit chybět měsíc školy, chtěla bych se do lázní vrátit nejlépe hned, co antibiotika doberu, což je tento týden. V pondělí se chystám k lékařům (můj obvodní + gynekolog) kteří mě do lázní poslali + budeme volat do pojišťovny která celý pobyt hradí co s tím jde udělat. Ptám se ale, jde se do lázní ještě teď vrátit? Co s tím může udělat můj lékař? Napsat třeba, že už jsem vyléčená a mohu nastoupit hned zpět? Máte někdo aspoň podobnou zkušenost?
Klidně tam budu o ten týden méně nebo si ho nahradím pak navíc, ráda bych se tam ale vrátila. Vážně mě to mrzí.
Našla jsem něco, že se jde odvolat proti rozhodnutí lékaře o vyloučení, ale o tom sem nic víc nenašla a spíš bych to chtěla zkusit jinou cestou.
Budu moc ráda za všechny rady a zkušenosti.
Předem moc děkuji, moc byste mi pomohli :srdce:

Reklama

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 11.08.18 19:38
@Iriina píše:
Ahoj všichni :)
Jde o to že jsem měla být až do konce srpna v lázních, ale předčasně mě po týdnu vyloučili z důvodu, že jsem dostala antibiotika na zánět močových cest a prý jsem tam nemohla být. Lázně by mi ale pomohli a vzhledem k tomu že mi od září začíná škola (je mi 17, byla jsem v dětské léčebně) a nemohu si jen tak dovolit chybět měsíc školy, chtěla bych se do lázní vrátit nejlépe hned, co antibiotika doberu, což je tento týden. V pondělí se chystám k lékařům (můj obvodní + gynekolog) kteří mě do lázní poslali + budeme volat do pojišťovny která celý pobyt hradí co s tím jde udělat. Ptám se ale, jde se do lázní ještě teď vrátit? Co s tím může udělat můj lékař? Napsat třeba, že už jsem vyléčená a mohu nastoupit hned zpět? Máte někdo aspoň podobnou zkušenost?
Klidně tam budu o ten týden méně nebo si ho nahradím pak navíc, ráda bych se tam ale vrátila. Vážně mě to mrzí.
Našla jsem něco, že se jde odvolat proti rozhodnutí lékaře o vyloučení, ale o tom sem nic víc nenašla a spíš bych to chtěla zkusit jinou cestou.
Budu moc ráda za všechny rady a zkušenosti.
Předem moc děkuji, moc byste mi pomohli :srdce:

Jestli to dobře chápu, tak jsi tam kvůli gynekologickým problémům. On zánět močových cest se nesnese s většinou gynekologických procedur, mohla by sis ještě přitížit. Ale že Tě vyloučili nechápu, není to infekční, mohla jsi chodit na procedury, které nejsou problematické a po dobrání ATB pokračovat v programu.

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 11.08.18 19:39

Jinak je taky docela možné, že sis ten zánět uhnala při nějaké proceduře. :zed: Byla jsem kvůli gyn. indikaci v lázních 2× a divím se, že jsem to přežila ve zdraví. :lol:

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:45

Ano, to mi právě říkali že proto musím domů. Oni mi to právě nejdřív vyměnili za jiné co by mi neměly vadit ale pak najednou ne, že to nejde a musím do pár hodin pryč.
Moc děkuji za reakci :) O tom jestli se tam jde co nejdřív vrátit asi nevíš? @Zabatko

Uživatel je onlineiiiv
Extra třída :D 10854 příspěvků 11.08.18 19:47

@Zabatko já mám pocit, že když člověk dostane atb tak ho automaticky vyloučí, stejně tak se zvracením nebo průjmem. Určitě to budou mít napsáno v nějakých podmínkách.

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:49

@iiiv Právě když sem tam byla minule tak kamarádka dostala atb a normálně tam byla a dobrala je tam, jen je měla na angínu a „nevadilo“ to při procedurách.

Malike
Extra třída :D 11590 příspěvků 11.08.18 20:53

@Iriina do laznich mám za to že se nedostaneš…dost lidí tam předčasně ukončovalo pobyt pro nemoc a jeli domů..
Pak museli absolvovat znovu kolečko..žádos­t,přes pojišťovnu atd .

Jana206
Nadpozemská drbna 26297 příspěvků 11.08.18 20:55

TyTy jo,za nás byla v detskych léčebnách izolace,vsichni nemocní se léčili tam,nikoho neposilali domů. Proběhla epidemie priusnic,pokud měl nekdo atb,léčil se tam.

Podle mě je vetsina procedur kontraindikova­na,mocak a gynekologicke problemy spolu souvisí. Pokud vím,tak na letní termín je rezervace za příplatek,zjistila bych si,jestli nahodou nemám nárok na jeho vrácení.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama