Reklama

Vyloučení z lázní a další pobyt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:42
vyloučení z lázní a další pobyt

Zdravím chci se zeptat byla jsem v léčebně. Manžel se tam jednou pohádal. já jsem si vzala jídlo na pokoj. Pak jsem byla obviněna z krádeže což se nepotvrdilo pobyt mi nebyl zkrácen ale do zprávy od dr mi napsalai že už mě tam nechtějí ale jde i o to že ted mi malá marodí hodně chceme jet do lázní jestli to mají hlášené na pojištovně chceme jet teda do lázní a zajímalo by mě zda li to schválí či zamítnou

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jahuhudka
Extra třída :D 10270 příspěvků 14.03.18 18:44
8o

Petra Z
Hvězda diskuse 51815 příspěvků 14.03.18 18:48

8o 8o 8o
No a poprvé tos byla jako ty sama???
a ted jde o dětské lázně??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:52

Byla jsem s dětmi ted chci jet také s dětmi hlavní problém byla krádež která se nepotvrdila

Petra Z
Hvězda diskuse 51815 příspěvků 14.03.18 18:53

No a proč ti teda napsali, že už tě tam nechtějí??? když se nic nepotvrdilo??¨Jídlo na pokoj jsme si v léčebně taky brali… :nevim:

sloninka
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 14.03.18 18:54

Zkus to prosím napsat ještě jednou - srozumitelněji a trochu konkrétně. Nějak se v tom neorientuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 18:58

Protože oni o tom nevěděli ty dvě paní byli si na mě stěžovat řediteli že jsem to byla pak už se výsledek šetření nedověděli tak pro to možná kvůli manželovi že tam vystartoval na jednu sestru spíš řeším aby pojištovna z toho nedělali nějaké závěry

Petra Z
Hvězda diskuse 51815 příspěvků 14.03.18 19:00

Stejně to je stále nesrozumitelný…
Tak jed jinam no :nevim:

jahuhudka
Extra třída :D 10270 příspěvků 14.03.18 19:04

Tak pojistovna nejspis neresi co vyvadite v lecebnach. Jestli kradete a rvete na personal. Pokud ti lekar napise lazne, ty tam jsi, tak pojistovna proplati ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 19:07

@Petra Z byla jsem v lázních po asi 3 dnech když tam byl manžel po 3 dnech se jedné ztratil prstýnek a druhé 5 tis pak že jsem vzuala jídlo a kvůli tomu se manžel chytl se setrou byla jsem i u výslechu na Pčr to ne nepotvrdilo obě mě označili jako že jsem jim ty peníze a prstýnek vzala.
ted řešíme že nám děti marodí a hodně a chcele lázně ale nevím zda nemám škraloup i u pojištovny mám zprávu z léčebny a tam psané že má přítomnost není žádána snad je to srozumitelnější

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 19:07

Ne lázně ale léčebna pobyt krácen nebyl

emma38
Závislačka 3578 příspěvků 14.03.18 19:08

A jak ty paní došly k názoru že jste kradli? jak 8o přece kdyby to bylo cajk tak ja osobně bych požadovala nejméně omluvu teda pokud bych nic nešlohla…a manžel tam řval proč

Příspěvek upraven 14.03.18 v 19:10

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 14.03.18 19:08
@Petra Z píše:
Stejně to je stále nesrozumitelný…
Tak jed jinam no :nevim:

Protože paní neví, co je interpunkce.

Zakladatelko, zkus a uvidíš, co k tomu říct :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.18 19:11

@emma38 ono se to dořešilo asi tak že viník nebyl dopaden a případ odložen protože jediná podezřelá jsem byla já nikdo jiný oni se neomluvili

Petra Z
Hvězda diskuse 51815 příspěvků 14.03.18 19:14

Pokud by se nic nepotvrdilo, požadovala bych omluvu…po 3 dnech a pobyty jsou minimálně na měsíc…to se pak už jako nevyřešilo??
A lázní a ozdravoven pro děti je…
A zprávu z léčebny má tvůj dr.ne pojišťovna. Takže dr. napíše žádost a uvidíte…
@radkka no evidentně neví :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama