Reklama

Vyloučení z lázní, návrat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 18:40
Vyloučení z lázní

Ahoj všichni :)
Jde o to že jsem měla být až do konce srpna v lázních, ale předčasně mě po týdnu vyloučili z důvodu, že jsem dostala antibiotika na zánět močových cest a prý jsem tam nemohla být. Lázně by mi ale pomohli a vzhledem k tomu že mi od září začíná škola (je mi 17, byla jsem v dětské léčebně) a nemohu si jen tak dovolit chybět měsíc školy, chtěla bych se do lázní vrátit nejlépe hned, co antibiotika doberu, což je tento týden. V pondělí se chystám k lékařům (můj obvodní + gynekolog) kteří mě do lázní poslali + budeme volat do pojišťovny která celý pobyt hradí co s tím jde udělat. Ptám se ale, jde se do lázní ještě teď vrátit? Co s tím může udělat můj lékař? Napsat třeba, že už jsem vyléčená a mohu nastoupit hned zpět? Máte někdo aspoň podobnou zkušenost?
Klidně tam budu o ten týden méně nebo si ho nahradím pak navíc, ráda bych se tam ale vrátila. Vážně mě to mrzí.
Našla jsem něco, že se jde odvolat proti rozhodnutí lékaře o vyloučení, ale o tom sem nic víc nenašla a spíš bych to chtěla zkusit jinou cestou.
Budu moc ráda za všechny rady a zkušenosti.
Předem moc děkuji, moc byste mi pomohli :srdce:

Reklama

Reakce:

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 19:36

To vyloučení z Lázní mi přijde jako dost zvláštní, známá byla s dítětem letos v dětských lázních Kynzvart a když dcera onemocněla, léčili ji tam.Za předčasné opuštění lázní by platila pokutu.
Kde jsi byla ty ?

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:46

@Everyone Bělohrad

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 19:51

@Iriina
A léčila ses s čím?

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 19:54

@Everyone Po operaci apendixu. Ono to právě vadí kdybych měla ty procedury na břicho když bych tam měla tenhle problém.. Ale až doberu atb - vyléčím se, nemělo by to snad vadit.

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 20:47

@Iriina
možná léčbu nelze skloubit s atb..je tam určitě nějaká lhůta po kterou musíš být fit..jinak by tě tam určitě nechali..

Iriina
Nováček 8 příspěvků 11.08.18 20:49

@Everyone Já vím no. Právě si ale myslím že až je teď doberu klidně bych se mohla vrátit tak mě zajímá jestli je to možné :)

Everyone
Ukecaná baba ;) 1734 příspěvků 11.08.18 21:36

@Iriina
myslím si, že návrat do lázní vzhledem k krátké době po dobrani atb nebude možný.Ale za zeptani přímo v lázních nic nedas

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama