Vyloučení že střední školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 12:31
Vyloučeni ze stredni skoly

Dobry den, potrebovala bych poradit jak napsat odvolani proti vylouceni ze stredni skoly, hledala jsem vzory a nenasla, jestli je moznost ze mi nekdo poradi, budu moc rada. Nebo jestli nebite kam zajit kde by mi ohledne toho poradili. moc dekuji omlouvam se za anonym.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.12.17 12:38

Prostě to sepiš v ruce. Na to není třeba nějaký vzor. Vysvětli, proč si myslíš, že to není oprávněné :think:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33911 příspěvků 1 inzerát 07.12.17 12:39

No nejlépe jít rovnou za ředitelem té školy a řešit to tam

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 07.12.17 12:42

Od kdy si vyloučená? duvod vyloučení? co zvážit možnost přestupu na jinou školu, je potřeba to udělat velice rychle, jít jinam a říct že si byla vyloučená že potřebuješ nastoupit hned, pokud budeš čekat, dveře se zavřou a do školy budeš moct nejdříve v září, přijetí v pruběhu roku kdekoliv je nemožné…

mag12
Kecalka 349 příspěvků 07.12.17 12:50

Tady je odkaz, kde jsou sepsány všechny otázky týkající se odvolání proti vyloučení ze školy (komu adresovat, náležitosti odvolání, lhůty) - https://portal.gov.cz/…01/4613.html

Co konkrétně do odvolání napsat je těžko radit bez znalosti skutkového stavu. Obvykle se v odvolání podle správního řádu popisuje, v čem spatruješ nezákonnost nebo nesprávnost rozhodnutí nebo řízení, ve kterém bylo vydáno. Lhůta pro podání je 15 dní.

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 07.12.17 12:51

Ono asi velmi záleží na tom, za co jsi vyloučená :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 12:52

Nebyla jsem vyloučená já, ale syn, i přes argumenty ostatních vyučujících, kteří říkali že je v klidu a problémy s ním nejsou tak mistrová odb. výcviku podala návrh na vyloučení ze školy, kvůli udajnému kouření v areálu školy, dle něj a ostatních spolůžáků s nimi syn kouřit nechodil, ale paní mistrová si celou dobu jede svou, dnes u zasedání ve škole se ho ostatní učitelé zastávali, ale malo platné stále si stála za svým. Právě tř. učitelka poradila podat odvolaní až to přijde domu jde to do 15 dnů.

mončatka
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 07.12.17 12:54

Aha, tak v tom případě má odvolání určitě smysl, jestli existují svědci, že se žádný špatný skutek nestal, a jestli i učitelé jsou proti.

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 07.12.17 12:55

Zakladatelko, nečekala bych 15 dní, opravdu zvaž umístit syna někam jinam, pokud ti nevyjde odvolání bude doma do září, zpětně se to udělat nedá, jinak u vás na škole není postup - třídní dutka, ředitelská, podminečné vyloučení, vyloučení? nikoho přece nevyloučí jen tak z čista jasna…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.17 12:57

Bohužel nevím jestli to pomůže, mistrová je zabejčená, jsem z toho neštěstná je v duhém ročníku, ale s ní má neustále spory, už jsem jednou žádala aby ho dali k jinému mistrovi, ale nebylo mi vyhověno, a takhle to dopadlo.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19277 příspěvků 07.12.17 12:58
@Anonymní píše:
Nebyla jsem vyloučená já, ale syn, i přes argumenty ostatních vyučujících, kteří říkali že je v klidu a problémy s ním nejsou tak mistrová odb. výcviku podala návrh na vyloučení ze školy, kvůli udajnému kouření v areálu školy, dle něj a ostatních spolůžáků s nimi syn kouřit nechodil, ale paní mistrová si celou dobu jede svou, dnes u zasedání ve škole se ho ostatní učitelé zastávali, ale malo platné stále si stála za svým. Právě tř. učitelka poradila podat odvolaní až to přijde domu jde to do 15 dnů.

Moc se mi to teda nezdá. Takže bez jakýchkoli problémů a výchovných opatření dosáhla jedna mistrová vyloučení ze školy na základě údajného přestupku, který nikdo neviděl?

Markéta80
Hvězda diskuse 42043 příspěvků 07.12.17 13:00

To je jen za tohle? To je divné, za to by max byla poznámka ;) To těch problémů asi bylo víc ne ;)

jana79
Závislačka 4594 příspěvků 07.12.17 13:01

@teepe Dostal podmínečné vyloučení za to že ho měli stáhnout z praxe mimo školu, dle slov mistrové chtěli aby stáhla syna, ale nedalo mi to volala jsem na to pracoviště a tam mi bylo řečeno že s ním problémy nebyli ale celkově s tou partou kluků, chtěli stahnout jakéhokoliv učně, ona to podala jakože jen jeho, dnes jsem jí to vpálila, stále i tak tvrdí že to není pravda.Dnes celá třída podala hromadnou petici proti této mistrové, jedná s nimi hrozným způsobem, povyšuje se že ona má titul a oni ne atp.

mag12
Kecalka 349 příspěvků 07.12.17 13:06

Zakladatelko, doporučuji pečlivě prostudovat školní řád příslušné školy, měl by tam byt popsán přesný postup předcházející vyloučení studenta. Taky se mi nezdá, ze by bez jakýchkoli předchozích kázeňských opatreni sáhli hned k vyloučeni :nevim:.

teepe
Zasloužilá kecalka 753 příspěvků 07.12.17 13:07

@jana79 a byla si za ředitelem? hodně věcí se dá domluvit osobně, ředitel řekne názor, dá se odolat u zřizovatele… ovšem pokud tam mistrová zustane nebude to dělat dobrotu pořád…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >