Vyloučili mimoděložní těhotenství

Anonymní
7.10.21 08:39

Vyloučili mimoděložní těhotenství

Prosím je tu někdo kdo se trošku vyzná v doktorských skratkách? Včera večer jsem přijela do nemocnice s krečemi v břiše a zad. Doktor mi tam sondou smejdil asi 5 min. Mohla jsem se bolesti zbláznit když zajizdel k právě straně. Nechali si mě tam přes noc aby mohli vyloučit mimoděložní těhotenství. Tím mě strašně vyděsili. Celou noc jsem prorvala. Vzali mi krev na Hcg. Ráno mi dali propouštěci zprávu, že o mimoděložní teh. nejde. Hladina hcg z 4.10. 600 je dnes 220. V děloze od začátku mám prázdný gestacni váček, který nerostl.
Prosím co ve zprávě znamená CD malý srpek Tekutiny. A že vejcovod je nepravidelně dilatovaný do šíře 7mm.?
Moc děkuji za poznatky. Chci se opravdu ujistit, že mi nic nehrozí.
Tentokrát anonime. Děkuji za pochopení

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32751
7.10.21 09:22

Je mi líto :hug: Že se jedná o ranný potrat, to víš. Pravá strana ​rozšíření (dilatace) vejcovodu.
Tam by mohl být druhý plod.
CD je místo v pánvi. Je tam trochu volné tekutiny, nemusí ti znamenat nic.
Pravděpodobně si tělo poradilo a nehrozí ti nic. Bylas důkladně vyšetřena, medikovaná a že jsi kovid plus to asi víš taky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
7.10.21 11:07

@Fiducia moc děkuji za vysvětlení :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8588
7.10.21 18:10
@Anonymní píše:
Prosím je tu někdo kdo se trošku vyzná v doktorských skratkách? Včera večer jsem přijela do nemocnice s krečemi v břiše a zad. Doktor mi tam sondou smejdil asi 5 min. Mohla jsem se bolesti zbláznit když zajizdel k právě straně. Nechali si mě tam přes noc aby mohli vyloučit mimoděložní těhotenství. Tím mě strašně vyděsili. Celou noc jsem prorvala. Vzali mi krev na Hcg. Ráno mi dali propouštěci zprávu, že o mimoděložní teh. nejde. Hladina hcg z 4.10. 600 je dnes 220. V děloze od začátku mám prázdný gestacni váček, který nerostl.
Prosím co ve zprávě znamená CD malý srpek Tekutiny. A že vejcovod je nepravidelně dilatovaný do šíře 7mm.?
Moc děkuji za poznatky. Chci se opravdu ujistit, že mi nic nehrozí.
Tentokrát anonime. Děkuji za pochopení

Souhlas s fiducia, nehrozí ti nic, HCG klesá (je mi líto) a jedná se o ranný potrat.. ještě jednou mi to je moc líto ale lepší než mimoděložní..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
7.10.21 21:49

@Skaiqy děkuji :srdce: Ano jsem moc ráda, že to dopadlo takhle. Sice to bolí, ale aspoň je to menší zlo. Musím být silná kvůli své malé holčičce ta mě teď tady potřebuje. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat