Výmalba kuchyně, jakou zvolit barvu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamculina
Kecalka 276 příspěvků 27.09.14 23:09
Výmalba kuchyně, jakou zvolit barvu?

Ahoj maminky, tak malujeme kuchyň, vlastně jen nemalujeme, ale komplet rekonstruujem, ale od výmalby se to bude celé odvíjet. Ale nějak pořád nevím, jakou barvu zvolit, v bytě máme hnědobéžový obývák, meruňkovou předsíň, ložnici bílou, pokoj žluto zelený a kuchyň prostě nevím… :zed: Asi bych si představovala čistě bílou, nebo jen jemně krémovou, ale chlap říká, že to bude vypadat blbě, protože jsem si vybrala bílou lesklou kuch. linku s bukovou deskou. Okna máme také bílá ( v místnosti 2 ), kuchyň je celý den krásně prosvětlená, když zrovna svítí slunko. :) A já se tedy ptám, jakou máte kuchyň? A jak se vám v ní vaří? A ještě se ptám vlastníků bílé kuch. linky, jaká je údržba a pokud jí má někdo v lesku, není tam vidět každičký otisk prstu? :lol: Díky za odpověď… :kytka:

Reakce:
zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.14 23:14

Máme bile zdi, bílou lesklou kuchyň ale tmave korpusy a tmave šedou desku. otisky v pohe jak na klasicke, dvířka myju 1× tydne.
Pak máme ještě kuchyňský kout u obýváku a tam mám stěnu zelenou, zelenou prac. desku a obývák má zelene doplnky

Sluka
Generální žvanilka 20157 příspěvků 27.09.14 23:15

@Mamculina Dala bych jednu stěnu, třeba za tou linkou, v barvě kuchyňské desky, čili nějakou světle smetanovou, max. béžovou.
Já osobně mám v bývalém bytě kuchyň zčásti limetově zelenou a červenou stěnu v obýváku. V současném bytě, který rekonstruujeme, budou všechny zdi bílé a barvy budou pouze na doplňcích. Výrazný bude nábytek, chci překližku v lesku v kombinaci s bílým leskem, k tomu máme všude parkety.

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 27.09.14 23:28

Máme kuchyňskou linku v dekoru buk, krémovou pracovní desku a vymalováno pistáciově zelenou, sama jsem to tak chtěla, k tomu dřevu mi to ladí, jsem tak spokojená, neměnila bych :)

karolina516
Nováček 3 příspěvky 28.09.14 00:06

Mám vanilkovou kuchyň, vaří se v ní dobře, ale měla jsem i bukovou kuchyň, a tam se tak dobře nevařilo…:-) Já nevím, je to naší dobou… raďme se třeba s přáteli a nenechávejme to na jiných. Tím nemyslím nic špatného, ať se Vám ve Vaší kuchyni dobře vaří, ale je názor druhých tak důležitý?

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 28.09.14 09:05

Z praktických důvodů máme bílou, když ti někde prskne omastek, nebo jiné prostě zamaskuješ. U barevného už to taková sranda není. Ale jinak mám ráda pomeranč, ten se mi zdá, že by s tím světlým pěkně ladil. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >