Vymazání kontaktu z messengeru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 25.03.19 06:31
Vymazání kontaktu z messengeru

Jde prosím nějak vymazat kontakt z messengeru v telefonu? Nebo alespoň aby se nezobrazovala aktivita (zelený puntík)? U sebe mám nastaveno, že se mi aktivita nezobrazuje, ale jde to i u druhých? Nechci mít pořád na očích, jak je kdo a kdy připojený.

Reakce:
Niki Ku
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 25.03.19 06:47

@Marakuja vymazat tvoje číslo v messengru, a pak se nebudou ukládat kontakty. Zelený puntík odstranit nejde, leda by sis vypnula svou aktivitu, a neuvidíš u nikoho, že je aktivní. Vše se dá nastavit v messengru nahoře, jak máš svojí fotku. Klikneš na to a ukáže se ti nastavení.

Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 25.03.19 06:50
@Niki Ku píše:
@Marakuja vymazat tvoje číslo v messengru, a pak se nebudou ukládat kontakty. Zelený puntík odstranit nejde, leda by sis vypnula svou aktivitu, a neuvidíš u nikoho, že je aktivní. Vše se dá nastavit v messengru nahoře, jak máš svojí fotku. Klikneš na to a ukáže se ti nastavení.

Díky, už jsem na to přišla. Vypla jsem to v messengeru na FB, ale nevěděla jsem, že musím i na telefonu zvlášť.

Niki Ku
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 25.03.19 06:58

@Marakuja super :)

Váš příspěvek
Reklama