Reklama

Výměna baterie v tyčovem vysavači

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VitaminC
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 12.12.17 14:47
Vymena baterie v tycovem vysavaci

Holky, mam tycovy vysavac Electrolux ergorapido. PC 5000 Kc. Stari dva roky a ctyri mesice.
Momentalne vysava tak tri minuty. Vymena baterie pouze v servisu, cena vcetne postovneho 2.000 Kc.
Je tu nekdo, kdo ma zkusenosti s vymenou baterie? O kolik prodlouzim zivotnost vysavace? Nebo je lepsi koupit novy?
 Dik

Reklama

Reakce:

WontTell
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 12.12.17 14:56

Máš verzi s LiPo baterkou, nebo NiMH?

VitaminC
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 12.12.17 14:57

@WontTell LiPo :)

WontTell
Ukecaná baba ;) 2219 příspěvků 12.12.17 15:12
@VitaminC píše:

Tak to nevím, ale zkusil bych ho rozdělat a podle part numberu baterie hledat třeba na eBay a AliExpresu.

Jinak já mám ten s NiMH baterkama a měnil jsem si je sám, protože je tam asi deset normálních AA článků (s pájecíma vývodama). Dal jsem si tam s vyšší kapacitou a vysavač jede líp (déle) jak novej a věřím, že dokud budou OK ty baterky, tak pojede.

chs.jasmin
Kelišová 7426 příspěvků 12.12.17 15:18

Ahoj,

já jsem u naší makléřky obdivovala tyčový vysavač (eta? - ted si nejsem uplně jistá) a říkala, že ho má 6let a jednou měněnou baterii a že na něj nedá dopustit. Že byl sice dražší, ale že šlape parádně, doveze právě do domečků kde si s ním uklidí před prohlídkou. Takže já tipuji, že tu životnost prodlouží o hodně.
Já mám vysavače na dva max 3 roky a pak prostě odejdou (ale u nás taky dostává zabrat chlupy od psa).
Investovala bych do ni. A zda z Ali - nevím, já jim nevěrim v elektru, ale znám hodně lidí co tam kupují i součástky do aut…

:mavam:

Swift
Závislačka 4119 příspěvků 12.12.17 15:56
@VitaminC píše:

5× 3,6V 2100mAh(kapacitu lze zvolit vyšší) Lion v průmyslovém rozměru 18650, plus vývody pro napájení do série, každej elektropravář, obchod s baterkama a vše s výhradou: Repasi vysavače musí provádět kvalifikovaná osoba jinak může dojít k poškození baterií a zdraví!
Podle všeho tam není kurvítko v podobě eprom čipu.
např: https://www.heureka.cz/?h[fraze]=bateri­e%20ergorapido%2018v
Jsou to ty samé baterky co jsou v elektrických cigaretách.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >