Výměna bytu - jak dlouho trvají formality?

Anonymni
5.1.08 22:08

Výměna bytu - jak dlouho trvají formality?

Ahoj holky,

doufám, že nikoho nepobouří, že se ptám i zde na to, co předím na Baby Café. Ale tam jsem zatím nedostala na tuto část mého dotazu odpověď.

Chtěli bychom vyměnit státní byt za byt u majitele. Jak dlouho může trvat vyřízení žádosti, tj získání souhlasu k výměně bytu.

A druhá věc - může někomu vadit, že se stěhujeme z většího do malého? Musíme se dočasně uskromnit a pak bychom rádi malý byt opustili a koupili si na hypotéku svůj. Ale mám vůbec tento důvod uvést na žádosti?

Díky a omlouvám se za anonymitu, ale zatím to nechci nějak veřejně dávat ve známost.

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

847
6.1.08 11:15

Moc sice nechapu, proc chcete z obecniho bytu k majiteli, ale mas asi sve duvody…

Formality trvaji dlouho jak kde. My bydlime na Praze 2 a trvalo to dost dlouho asi 4 mesice mozna i dele. Jestli to chapu dobre, tak ty bydlis v obecnim a chces jinam - to problem urcite nebude, proc by te nemeli pustit ? Zvlast kdyz napises financni tisen..a nic od nich nechces

Problem, muze mit ten, kdo se bude stehovat od majitele do obecniho. Hlavne at mate splnene veskere formalni nalezitosti vymeny. Napr. v Praze zjistuji vsechno a u nas na 2 maji i detektivy. Pokud se jedna o fiktivni vymenu, tak musis byt hodne mazana…

Bubina

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama