Výměna koleček u nového kočárku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
339
28.2.22 22:27

Výměna koleček u nového kočárku

Ahoj děvčata,
mám na Vás dotaz. Mám kočárek Tfk pro dvojčata. Je super, ale je moc těžký. A já musím každý den kočár skládat, rozkládat a nosit. :nevim: Takže 22,5 kg každý den já fskt záhul. Tak jsem se rozhodla, že si pořídím lehčí sporťák.
No a vybrala jsem (viz. foto).
Výrobce uváděla, jak je odpružený a bla bla bla. No popravdě řečeno ten kočár je děsný. Odpružení jsem ještě neobjevila. :mrgreen: Kolečka jsou dělaná jen na jízdu po tom nejrovnejsim a nejhladsim asfaltu. Jinak je to jako když jedete vejtřaskou. Se zbytkem bych se smířila. To že. Je jak hobby kočárek pro panenky. :roll:
Ale je mi k ničemu, když se klepe jak blázen.
Tak jsem volala do prodejny, kde jsem ho koupila, že chci zjistit, zda-li jsou nějaká kolečka, co by pasovala do tohoto kočárku. Je jedno, zda li budou od ABC nebo jiné značky atd.. V krame říkali, že zavolají distributorovi a poptaji se. Nicméně jsem říkala, že jejich distributor za moc nestojí, jelikož když jsem řešila, jestli je ke kočárku pláštěnka, tak tvrdil že ne a tak jsem si ji dokoupila od jiné značky. A světě div se. Po rozbalení tam byla i originální pláštěnka.
Takže snad chápete, že informace od distributora mě tim pádem nezajímají. :mrgreen:
A chci se tedy zeptat. Nevíte kdo by mi poradit nebo byl ochotný vyzkoušet kolečka? Jako nevěřím, že na trhu nejsou žádná nafukovací kolečka co by do toho systému pasovala.
Určitě není linka na výrobu jen pro ABC. :mrgreen:
Předem děkuji za radu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2552
1.3.22 00:14

Nešla by tam kolečka třeba od Easywalkeru? Ten je typově hodně podobný… My ho kupovali v Kolíně v prodejně Kočárky Daniela, tam by i mohli poradit - na rozdíl třeba od Dětského ráje v Praze, kde mám s dotazy na technické věci blbou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13759
1.3.22 03:46

Zajdi do prodejny kde prodávají kočárky. Nejjednodušší možnost za mě. Hnedka přímo vyzkoušet a pak u nich třeba hnedka objednat nebo sehnat jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
1.3.22 07:37

@PenelopaW super moc děkuji. Jsi zlatá. :srdce: No právě taky mě trochu zklamalo, že třeba nezavolali do servisu kočárku, který mají, ač jsem se o tom zmiňovala. :nevim:
A to jsem v tom krámě nechala nemalé peníze, tak jsem čekala, že budou vstricnejsi. :nevim: Zkusím tam tedy zavolat. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
1.3.22 07:41

@Cenarius Bohužel kočárky pro dvojčata moc na prodejnách nejsou. :nevim: Byla jsme v Praze a vždy tam byl jeden maximálně dva kočárky pro dvojčata. :nevim:
Takže možnost vyzkoušet moc není. Musela bych si nechat zaslat na prodejnu třeba 8 druhů kočárku. A nechat si je složit a vyzkoušet. Bohužel tohle nikdo neudělá. A já to chápu.
A s dvojčaty toho moc objet nejde. Nejbližší prodejnu, kde jsou kočárky pro dvojčata mám hodinu a půl jízdy autem. :nevim: Což by člověk dal, ale jak píši, mají tam třeba 2 kočárky a třeba ani jeden neni ten, co bych chtěla. :nevim: Vždy mají třeba trojkombinaci a tu nepotřebuji a jeden lehký sporťák. :nevim: Ten já potřebuji. A ten tam mji třeba vždy po jednom kuse. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13759
1.3.22 10:54

@Ťarbík01 však omrkni obyčejný kočárky, nemusí být pro dvojčata. Pořád mají ty stejný 4 kola.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2622
1.3.22 11:43
@Ťarbík01 píše:
@Cenarius Bohužel kočárky pro dvojčata moc na prodejnách nejsou. :nevim: Byla jsme v Praze a vždy tam byl jeden maximálně dva kočárky pro dvojčata. :nevim:
Takže možnost vyzkoušet moc není. Musela bych si nechat zaslat na prodejnu třeba 8 druhů kočárku. A nechat si je složit a vyzkoušet. Bohužel tohle nikdo neudělá. A já to chápu.
A s dvojčaty toho moc objet nejde. Nejbližší prodejnu, kde jsou kočárky pro dvojčata mám hodinu a půl jízdy autem. :nevim: Což by člověk dal, ale jak píši, mají tam třeba 2 kočárky a třeba ani jeden neni ten, co bych chtěla. :nevim: Vždy mají třeba trojkombinaci a tu nepotřebuji a jeden lehký sporťák. :nevim: Ten já potřebuji. A ten tam mji třeba vždy po jednom kuse. :nevim:

Zkus ten Kolín, tam je kočárků pro dvojčata dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat