Výměna korunky

Anonymní
7.10.20 20:21

Vymena korunky

Ahoj, je tu někdo, komu vyměňovali korunku u zubů? Mám vepředu nahoře korunku a mám jít na výměnu, mám strach, jak se bude sundavat, že to bude bolet, nevi někdo, jak se to sundava? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17081
7.10.20 20:32

Korunku vrtačkou rozříznou, odvrtají a pak ji sundají. Nic příjemnýho, ale dá se to vydržet. Teď mi vyměňují dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5273
7.10.20 20:33

Odsekne se to majzlikem a kladivkem. Jde to raz dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3697
7.10.20 20:49
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, komu vyměňovali korunku u zubů? Mám vepředu nahoře korunku a mám jít na výměnu, mám strach, jak se bude sundavat, že to bude bolet, nevi někdo, jak se to sundava? Dekuji

Nebolí. A pokud se bojíš zubaře, tak se svým zubům více věnuj a pak tyhle starosti mít nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 20:52

@Zumpa nebojím a věnují se dost, zuby jsem si nechala vybelit, proto si chci nechat vyměnit i korunku, aby měla stejně bílou barvu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 20:54

@Janli a než udělá mi tu novou korunku, musí tam přeci nechat tu starou ne? Zase ji tam nasadit, přeci nebudu chodit bez zubů, když to mám vepředu.

• Citovat
  • Nahlásit
2464
7.10.20 21:16
@Anonymní píše:
@Janli a než udělá mi tu novou korunku, musí tam přeci nechat tu starou ne? Zase ji tam nasadit, přeci nebudu chodit bez zubů, když to mám vepředu.

Pokud se ta stará korunka nerozlame, nalepí jo tam provizorně, pokud ano, než ji sundaji, měli by udělat otisk, aby se v ordinaci mohla vyrobit provizorní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14262
7.10.20 21:18
@Anonymní píše:

No to záleží, jestli se zubaři povede tu korunku sundat vcelku nebo ji bude muset rozvrat. Mě doktorka měnila korunku a tam ji poprvé sundala na jedno zapáčení, protože byla špatně udělaná a pod korunkou zánět. Po částečném ošetření mi ji dala zpátky a naplánovala zákroky. Podruhé už ji odvrtávala, protože hesla sundat. Ale dostala jsem dočasnou pryskyřicovou. Varianty jsou, ale počítej i s tou nejhorší, že holt budeš chodit chvíli bez zubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17081
7.10.20 21:31

Já mám korunky na zadních zubech, takže to neřeším. Nešly sundat najednou, nicméně bych to teď neřešila ani na předních. Za týden mám nové a nosíme přece roušky… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7748
7.10.20 21:48

Máš roušku, tak to nebude videt :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu