Výměna manželek, zúčastnil se někdo?

Anonymní
15.2.20 23:08

Výměna manželek, zúčastnil se někdo ?

:mavam: Chci se zeptat byl někdo z vás v pořadu výměna manželek? S přítelem jsme spolu 9 let, máme dva kluky (6,4)a já poslední dobou uvažuju o tom..proc to nezkusit :think: :D Jo jasně, nikdo normální by tam nešel ( také netvrdím že jsme normální :mrgreen: ) je to velký zásah do soukromí, pro sto tisíc udělá člověk cokoliv a bla bla bla :lol: Když my jsme takový šílenci že rádi vyzkoušíme úplně všechno :D O to mi tu nejde, samozřejmě každý na to má svůj pohled a svůj nazor ;) ale chci se zeptat, zda by jste do něčeho takového šli, nešli? :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3742
15.2.20 23:14

Nešla… Já se na to nemůžu ani dívat. Natož aby mě poslali do nějaké domácnosti kde se třeba zanedbané děti. Myslím si že to je záměrně konfliktní a záměrně zveličují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
436
15.2.20 23:15

Nešla bych. To, že těm lidem nevadí ta ostuda, jejich věc. Ale v životě bych k dětem nepustila nikoho cizího, kór v případě miminek a malých dětí. To je pro mě opravdu nepochopitelný, hlavně když tam člověk vidí ty socky a špindíry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 23:32
@Anonymní píše: :mavam: Chci se zeptat byl někdo z vás v pořadu výměna manželek? S přítelem jsme spolu 9 let, máme dva kluky (6,4)a já poslední dobou uvažuju o tom..proc to nezkusit :think: :D Jo jasně, nikdo normální by tam nešel ( také netvrdím že jsme normální :mrgreen: ) je to velký zásah do soukromí, pro sto tisíc udělá člověk cokoliv a bla bla bla :lol: Když my jsme takový šílenci že rádi vyzkoušíme úplně všechno :D O to mi tu nejde, samozřejmě každý na to má svůj pohled a svůj nazor ;) ale chci se zeptat, zda by jste do něčeho takového šli, nešli? :think: :lol:

Budou tě nutit chovat se tak, jak by ses normálně nezachovala. Je to celé fraška a nejde o reálné reakce zúčastněných.

• Nahlásit
  • Citovat
13274
15.2.20 23:36

Kvůli dětem na 100% ne. Je to velký zásah i do jejich soukromí. Uvidí je spolužáci, kamarádi…je to vůči nim nefer..ke všemu co se tam hlásí za případy, pustit nějakou smudlu k sobě domů a nechat ji starat se o deti 8o
Ne, fakt nikdy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
638
15.2.20 23:47

Moje kamarádka byla. Mela za to novou kuchyň a 10 dnů odpočinek od vlastních dětí v době, kdy péče o ně byla náročná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5160
15.2.20 23:50
@Anonymní píše: :mavam: Chci se zeptat byl někdo z vás v pořadu výměna manželek? S přítelem jsme spolu 9 let, máme dva kluky (6,4)a já poslední dobou uvažuju o tom..proc to nezkusit :think: :D Jo jasně, nikdo normální by tam nešel ( také netvrdím že jsme normální :mrgreen: ) je to velký zásah do soukromí, pro sto tisíc udělá člověk cokoliv a bla bla bla :lol: Když my jsme takový šílenci že rádi vyzkoušíme úplně všechno :D O to mi tu nejde, samozřejmě každý na to má svůj pohled a svůj nazor ;) ale chci se zeptat, zda by jste do něčeho takového šli, nešli? :think: :lol:

Nešla bych do toho ani za zlaté prase. A krom toho tam chodí pouze samí magoři a psychopati. Většině bych odebrala děti, jenom jim škodí, viz poslední Výměna manželek. Dotyčný otec má na prvním místě dezinfekci, pak manželku, pak dlouho nic a pak zase dezinfekci. Je vidět, že dítě je až na xy místě. Nemá hračky, nemá žádnou stimulaci, je v bílé místnosti dokonale vydezinfikované zcela bez podnětů. Vyroste z něj deprivovaný retard. Ty lidi bych za to zastřelila. :pocitac:
A mezi takové magory se chceš zařadit???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4294
15.2.20 23:51

Tak vy si s mužem exhibujte kde chcete, ale že někdo prodá soukromí svých dětí a nechá je na pospas bůhvíjaké existenci, to mi fakt hlava nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1359
15.2.20 23:54

Děti by měly mít právo na soukromí, do doby, než o tom, co o sobě zveřejní, budou moct samy informovaně rozhodovat.
Nesoudnost rodičů, kteří je - kolikrát v dost intimních situacích - vystaví národu, mi vždycky brala dech. Ty záběry budou na internetu navěky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41001
16.2.20 00:06

Nešla bych do toho. Nepustila bych k dětem nikoho cizího a podle mě je to hrozný zásah do jejich soukromí. Není to fér a v dnešní době internetu, kdy se vše najde a nasdílí… Za mě dost velký prostor pro šikanu a trauma pro děti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
16.2.20 00:18

Nikdy bych do toho nešla - pokud pominu to, že mně samotné by se nechtělo někde trapasit, tak rozhodně nikdy kvůli dětem. Neumím si představit, že bych je vystavila tomu stresu, že k nim domů přijde na 10 dnů cizí ženská + televizní štáb a budou je soustavně natáčet a pak to pouštět v televizi (kde je budou vidět třeba spolužáci a děti to můžou mít pak neustále „na talíři“. Kdykoliv v následujících letech se může najít někdo, kdo to vyhrabe a může to používat proti nim - šikana apod.). Podle mě to je strašný zásah do soukromí, doma se má dítě cítit bezpečně a ne ho vystavovat všem těm drbům, které po každém díle přichází. Myslím, že rodiče by si měli najít způsob, jak se předvádět, aniž by do toho tahali své děti, když už po tom sami touží… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
16.2.20 00:26

Tak jako narovinu, jo? Já bych do toho nikdy nešla. Za prvé nejsem jednoduchý člověk, za druhé mám své vlastní představy o tom, jak strávím den, za třetí přez mé rozhodnutí vlak nejede a za čtvrté : to by ten výměnný otec nepřežil a to jsem si jista!
A navíc, nikdy bych mojí vlastní rodinu do něčeho takového nehlásila.
Jo a nikdy jsem chlapa neposlouchala a nikdy poslouchat nebudu a to, co se v tutom pořadu ukazuje za,,manžele", by mě opravdu nepřežilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
16.2.20 00:30

Ne, je to úplná debilita, cely ten pořad

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1153
16.2.20 00:37
@MrsNorris píše:
Děti by měly mít právo na soukromí, do doby, než o tom, co o sobě zveřejní, budou moct samy informovaně rozhodovat.
Nesoudnost rodičů, kteří je - kolikrát v dost intimních situacích - vystaví národu, mi vždycky brala dech. Ty záběry budou na internetu navěky.

Konečně rozumný člověk. :hug:
Ne, že by tu nebyli i jiní rozumní, ale ty jsi to napsal/a dokonale. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
479
16.2.20 01:09

Nešla bych do toho ani za zlaté prase! Když pominu to, že nejsem zvědavá na bandu exotů u sebe doma, aby se to vysílalo v TV a řešili jak doma žijeme, máme uklizeno a pod. Už vidím jak by k nám na vesnici dali někoho z města, který nasnáší zvířata. Nemluvě o tom, že jdu k někomu cizímu, kdo má jiný život a hodnoty (kam jinam by mě dali aby to bylo zajímavé) a aby tam ukazovali děti, jak žijí, co mají doma. To už vůbec ne, co by je pak čekalo od spolužáků? A sama bych měla velký problém s dětmi v druhé rodině pokud bych viděla že jsou zanedbané a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama