Výměna nafukovacích kol za gelová

227
13.8.21 10:40

Výměna nafukovacích kol za gelová

Hezký den :)
Vyměňovali jste někdo na kočárku původně nafukovací kola za gelová? Zaslechla jsem, že by to snad mělo jít, ale nenašla jsem žádné bližší informace.. Zajímá mě tedy, zda s tím máte někdo zkušenosti :kytka:
Máme kočár adamex barletta s nafukovacími a právě bych ta kola celkem ráda vyměnila za ty gelové :think:, abychom někde v terénu nepíchli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9768
13.8.21 10:45

@BaruTeri aji když píchneš, tak s tím v pohodě dojedeš. Není to píchnutý kolo u auta nebo kola, kde bez výměny nikam nejedeš.

A jinak bych se podíval, jestli přímo výrobce je nedělá a nebo podle usazení zkusil najít jiný. Ale určitě se bude vyměnovat komplet celý kolo si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14801
13.8.21 10:54

No a uz jsi nekdy pichla?

Ja za tri deti jeste ne.
Obcas jsem se pristihla, ze jedu se skoro vyfouklym kolem, ze jsem zapomnela dohustit, nicemu to nevadilo.

Ale mam vyjimecnej kocar, ma echt tlusty plaste.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24523
13.8.21 11:20

@BaruTeri proč bys pichla? Já vozím na nafukovacích druhé dítě, jezdime po lesích, horách, samý horší terén a nepichla jsem nikdy. Max musím občas zkouknout, jestli je kolo dost nafouklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13307
13.8.21 11:36

Hmm, tak to mate kliku, ja porad píchnuto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
13.8.21 11:55
@g.sandova píše:
Hmm, tak to mate kliku, ja porad píchnuto

Ja tez :mrgreen: podle me delaj k tomu nasemu kocarku nekvalitni duse.. ale nasli jsme gelova kola, takze vyreseno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
13.8.21 20:25
@Lucie_Sx píše:
No a uz jsi nekdy pichla?

Ja za tri deti jeste ne.
Obcas jsem se pristihla, ze jedu se skoro vyfouklym kolem, ze jsem zapomnela dohustit, nicemu to nevadilo.

Ale mam vyjimecnej kocar, ma echt tlusty plaste.

No já právě u první dcery ne.. Ale teď mě vylekala kamarádka, které se to stalo hned dvakrát nebo třikrát :lol: 🙈 jinak bych nad tím ani nepřemýšlela, také jsem žila v představě, že hned tak kolo píchnout nejde.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
13.8.21 20:27
@Kriss Tina píše:
@BaruTeri proč bys pichla? Já vozím na nafukovacích druhé dítě, jezdime po lesích, horách, samý horší terén a nepichla jsem nikdy. Max musím občas zkouknout, jestli je kolo dost nafouklé.

Popravdě, já ne. Ale jak píšu, kamarádka naopak vícekrát a dle reakcí zde to není zase tak neobvyklé… No nejspíš záleží na kočáru, což nezjistím dřív, než půjde do provozu :think: :D tak uvidíme. Každopádně jsem chtěla pro případ vědět, jak se to tedy řeší, což jsem se tady zatím nedozvěděla :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
13.8.21 20:29
@Luminance píše:
Ja tez :mrgreen: podle me delaj k tomu nasemu kocarku nekvalitni duse.. ale nasli jsme gelova kola, takze vyreseno

A mohu vědět, jak jste to tedy řešili? Hledali jste komplet nová kola přesně pro ten typ kočárku? Nebo to někde dělají na zakázku? Předem děkuji za předání zkušenosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
13.8.21 20:32
@BaruTeri píše:
A mohu vědět, jak jste to tedy řešili? Hledali jste komplet nová kola přesně pro ten typ kočárku? Nebo to někde dělají na zakázku? Předem děkuji za předání zkušenosti :srdce:

Ano, hledali a nasli na jednom eshopu:) mame kocarek Bebetto Luca

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
13.8.21 22:14

@Luminance děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14801
13.8.21 22:18
@BaruTeri píše:
Popravdě, já ne. Ale jak píšu, kamarádka naopak vícekrát a dle reakcí zde to není zase tak neobvyklé… No nejspíš záleží na kočáru, což nezjistím dřív, než půjde do provozu :think: :D tak uvidíme. Každopádně jsem chtěla pro případ vědět, jak se to tedy řeší, což jsem se tady zatím nedozvěděla :lol: :lol: :lol:

Jde o kvalitu plastu u konkretni znacky kocaru.
Podle me, kdyby clovek pohledal na netu, tak podle velikosti kol najde nejake silnejsi, i kdyby si to mel nechat poslat nekde z ciziny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat