Výměna plovoucí podlahy s nábytkem

387
12.7.20 17:42

výměna plovoucí podlahy s nábytkem

Ráda bych se zeptala,
když chci vyměnit plovoucí podlahu za jinou plovoucí podlahu ve třech pokojích, myslím klikací ne lepenou. Musím před tím vystěhovat všechen nábytek, nebo to lze měnit postupně za pochodu, přesouvat nábytek z rohu do rohu současně s postupnou výměnou podlah. Máme velké skříně a děsí mě, že bych je měla rozmontovávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11308
12.7.20 18:13
@Marianna2 píše:
Ráda bych se zeptala,
když chci vyměnit plovoucí podlahu za jinou plovoucí podlahu ve třech pokojích, myslím klikací ne lepenou. Musím před tím vystěhovat všechen nábytek, nebo to lze měnit postupně za pochodu, přesouvat nábytek z rohu do rohu současně s postupnou výměnou podlah. Máme velké skříně a děsí mě, že bych je měla rozmontovávat.

Já jsem vždycky vše vystěhoval. Když tu nedodělanou podlahu (kus podlahy) zatížíš, mohla by se hnout. Mě ten risk, že se na tom namakám několik hodin, a pak to bude křivé/špatně položené za to nestál. Navíc, abych se skříní hnul, stejně jsem musel vynosit obsah, takže přesun skříně už nebyl tak náročný (a to jsem rozdělával ikeu 2,36 výška x 2 metry šířka s posuvnými dvěřmi).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
23.7.20 20:20

Tak i když je klikací tak by se měla přeci utahovat ne? A to si nedokážu s nábytkem někde v rohu představit. Navíc neustále přesouvání nábytku bude fyzicky náročnější než to prostě přenést všechno jinam a po dokončení zpět… Navíc bych měla strach z toho zatížení že se to ne položí správně. Za mě bych to vystěhovala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama