Výměna skel repliky brýlí za dioptrické

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela 812
Povídálka 34 příspěvků 01.04.19 16:05
Výměna skel repliky brýlí za dioptrické

Zdravím, :P
nějaký rok nosím dioptrické brýle. Jako dárek jsem dostala repliku brýlí z filmu Kingsman (zbožňuju film I obroučky). V brýlích jsou obyčejná skla a chci že zeptat, jak poznám, že se dají obyčejná skla vyměnit za dioptrické. Když se ten, kdo mi je kupoval, ptal prodejce na AliExpressu až zpětně, napsala, že to možná bude i nebude možné. Kdyby prý napsal mě dioptrie, mohli je tam rovnou nainstalovat. Brýle už jsou doma a já si je zamilovala. Za měsíc jdu k oční a asi mi změní dioptrie a já bych si je ráda nechala dát do téhle repliky. Myslíte, že když půjdu k mé optičce, že se na mě bude koukat jak na blázna a zda to půjde vyměnit? :think: :lol:

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 01.04.19 16:14

Taky jsme nechali vyměňovat skla v brýlých, které jsme dostali. Zeptej se a uvidíš. Těžko by ti je udělali už v číně, když se čočky brousí podle zorniček.

ugluk
Hvězda diskuse 45815 příspěvků 01.04.19 16:54

Odnesla bych do optiky a zeptala se. Já mám třeba takhle sluneční brýle - kupované obyč, skla jsem si nechala vyrobit na svoje dioptrie na míru a vyměnit.

atominnka
Generální žvanilka 22074 příspěvků 01.04.19 17:07

@Marcela 812 normálka… dělám ve firmě na opravu a výrobu brýlí. skla se objednají podle tvých dioptrií, musí se mj taky změřit zornička a podle toho se objednaná skla vyfrézují a nasadí.

Marcela 812
Povídálka 34 příspěvků 01.04.19 17:10

@atominnka já se hlavně bojím, když je to replika a jsou tam obyč skla, jestli to není nějak extra na pevno. Jestli to půjde vyndat. Je mi jasné, že i dioptricka sjla6 jsou nějak napevno aby nevypadla, ale..... U aliexpressu člověk nikdy neví :D

atominnka
Generální žvanilka 22074 příspěvků 01.04.19 17:10

@Marcela 812 pošli mi fotku do sz, přední a zadní stranu :think:

Váš příspěvek
Reklama