Výměna vestavěné myčky za volně stojící

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kocourka170
Kecalka 398 příspěvků 10.04.18 17:13
Výměna vestavné myčky za volně stojící

Holky máte některá zkušenost s výměnou vestavné myčky za volně stojící pod kuchyňskou desku? Myčka nám dosloužila a ty dvířka na ni už jsou hrozné. Tak jsem si říkala, že bych vyměnila za nerez volně stojící.

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 10.04.18 17:29

Ano, přesne to jsme dělali v bytě ;) normálně jsme koupili myčku, která se tam rozměrově vesla. Mají stelovaci nozicky, takže ani dat ji pod kuchyňskou desku nebyl problém

kocourka170
Kecalka 398 příspěvků 10.04.18 18:51

Takže jste sundali cele dvirka a vsunuli, no to bych takhle chtěla. Mame i vestavenou lednicku a potrebovali bychom novou a tak bych nejradsi mela viditelnou nez vestavenou

Tichošlápek
Echt Kelišová 8158 příspěvků 10.04.18 18:58

Měnili jsme takhle i lednicku :mrgreen: jinak myčka se tam proste zašoupla - jsem ti to vyfotila, bylo to docela easy. Ten chlapek to tam měl za deset minut dané

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejistům chyběl "táta". Jandač měl pochyby a omylem to prozradil

Dost dobrého předvedli hokejisté na mistrovství světa. Přesto jsou (zase)... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama