Výměna vestavěné myčky za volně stojící

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kocourka170
Kecalka 400 příspěvků 10.04.18 17:13
Výměna vestavné myčky za volně stojící

Holky máte některá zkušenost s výměnou vestavné myčky za volně stojící pod kuchyňskou desku? Myčka nám dosloužila a ty dvířka na ni už jsou hrozné. Tak jsem si říkala, že bych vyměnila za nerez volně stojící.

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12106 příspěvků 10.04.18 17:29

Ano, přesne to jsme dělali v bytě ;) normálně jsme koupili myčku, která se tam rozměrově vesla. Mají stelovaci nozicky, takže ani dat ji pod kuchyňskou desku nebyl problém

kocourka170
Kecalka 400 příspěvků 10.04.18 18:51

Takže jste sundali cele dvirka a vsunuli, no to bych takhle chtěla. Mame i vestavenou lednicku a potrebovali bychom novou a tak bych nejradsi mela viditelnou nez vestavenou

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12106 příspěvků 10.04.18 18:58

Měnili jsme takhle i lednicku :mrgreen: jinak myčka se tam proste zašoupla - jsem ti to vyfotila, bylo to docela easy. Ten chlapek to tam měl za deset minut dané

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >