Výměna zboží po více jak 14 dnech

2.1.20 20:19

Vymena zbozi po vice jak 14 dnech

Zdravim, prosim Vas, mam prosbu na nekoho, kdo ma zkusenosti s vymenou zbozi, po vice jak 14 dnech.
Na Vanoce jsem dostala v A3 sportu nevyhovujici leginy, pritel to koupil 16. Prosince. Bohuzel ztratil uctenku, tak jsme hned po svatcich 27. jeli do obchodu pro vytisteni duplikatu uctenky, kde sice meli kecy, ale vytiskli. Pani nas zmatla tim, ze rekla, ze mame na vymenu zbozi 14 dni ( do 10. Ledna), takze jsem si myslela ze mam cas, jenze pani si neuvedomila, ze pritel to kupoval uz toho 16., tudiz jsme meli cas pouze do 30… nevite nahodou, zda berou nejaky ohled na svatky a vanoce? Ze by mi to vzali jeste 3-4 dny po? Ten den kdy jsem si byla pro tu uctenku jsem si nestihla nic vybrat, protoze nebyl cas. :,( :,( byli jsme na horach a vratili se az dnes. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12428
2.1.20 20:35

@Jariksa Zkus zajít do obchodu. Tady ti těžko někdo řekne. Já bych to zkusila. Ale ne s povídačkama, jak jsem neměla čas, když jsem v obchodě byla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
2.1.20 20:37

@Jariksa v klidu vás můžou poslat pryč. Těch 14 dní platí pouze při nákupu v eshopech. Takže záleží POUZE na jejich dobré vůli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9796
2.1.20 20:42
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
2.1.20 20:44

14 dnu plati jen pro nakupy pres internet. Podivej se na uctenku, obcas tam pisou, ze zbozi jde vymenit nebo vratit za urcity pocet dni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
666
2.1.20 20:47

Vyměnili. Kupovala jsem holce boty na tenis. Jenže mi taška zapadla v autě a uvědomila jsem si to po víc než měsíci (jeli jsme na dovču). Holce byly malý, tak jsem je jela vyměnit. Nasypala jsem si popel na hlavu (po právu) a prodavačka naprosto super, že se to může stát a vyměnila. Obě jsme se tomu zasmály. Žádný štráfy nedělala.
Asi je to o lidech, ale nebála bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
2.1.20 22:38

Mě v Pepcu vyměnily kalhoty po 14 dnech a v jiném městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:50

@cecetka dekuji mooc, ja se na jejich stranky koukala a nemohla jsem to najit.. ja jen doufam, ze to neplati pouze na nakoupeni pres eshop :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 22:51

Dekuji moc vsem! :*
Vim, ze je to hodne o lidech a popravde mam fakt bobky tam jit :mrgreen: :mrgreen:
Ale aspon jste me trosku uklidnili a mozna usnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12403
2.1.20 22:52

Záleží, co máte napsáno na účtence. Některé kamenné obchody zaručují výměnu zboží po určitou dobu, ale tato lhůta musí být vyznačena na dokladu o zaplacení. Pokud tam není nebo jste lhůtu prošvihli, pak je to jen na dobré vůli prodejce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama