Výměna zboží v New Yorkeru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 16:46
Výměna zboží v New Yorkeru

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás neví, zda je možnost vyměnit zboží za menší velikost pouze s účtenkou? Tu visačku mám taky ale už ustrizenou. Děkuju za odpověď ☺

Reakce:
Kikulele
Zasloužilá kecalka 923 příspěvků 13.10.18 17:59

Nevim jak v New Yorkeru ale zkus to delala jsem v podobnem obchodu a pokud se bude ta visacka shodovat s uctenkou + na cedulce obleceni jak prat je take cislo ktere by melo byt na te visacce tak prodavacka uz si to tam sama zase pricvakne. Pokud budou vsechny cisla sedet tak by to nemel byt problem. A taky zalezi jak dlouho uz to mas doma nekde vymenuji do 14dnu u nas se vymenovalo nebo vracely penize do 30dnu.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1583 příspěvků 13.10.18 21:30

Vyměnili v pohodě, taky jsem měla visačku oddělanou

lucynka25
Echt Kelišová 7963 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 16:11

určitě vymění bez problému, vrycela jsem takhle nevhodný vánoční dárek, cedulka byla odstřižená, jen jsem měla účtenku. Udělají to podle cedulky na oblečení.
Horší bylo, že manžel to kupoval přez kartu, tudíž to chtěli vracet zpět na tu stejnou kratu, kterou jsem u sebe neměla pochopitelně, nakonec jsem dostala peníze na dárkovou kartu, že to prý jinak nejde..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Matěj von Osečany a jeho „pojišťovna štěstí“: Kominíky si pozval rovnou dva

Zámecký pán Matěj Stropnický (35), který se svým partnerem Danielem Krejčíkem... číst dále >

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >