Reklama

Výměna zboží v New Yorkeru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.18 16:46
Výměna zboží v New Yorkeru

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli některá z vás neví, zda je možnost vyměnit zboží za menší velikost pouze s účtenkou? Tu visačku mám taky ale už ustrizenou. Děkuju za odpověď ☺

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 13.10.18 17:59

Nevim jak v New Yorkeru ale zkus to delala jsem v podobnem obchodu a pokud se bude ta visacka shodovat s uctenkou + na cedulce obleceni jak prat je take cislo ktere by melo byt na te visacce tak prodavacka uz si to tam sama zase pricvakne. Pokud budou vsechny cisla sedet tak by to nemel byt problem. A taky zalezi jak dlouho uz to mas doma nekde vymenuji do 14dnu u nas se vymenovalo nebo vracely penize do 30dnu.

Nell2
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 13.10.18 21:30

Vyměnili v pohodě, taky jsem měla visačku oddělanou

lucynka25
Kelišová 7324 příspěvků 2 inzeráty včera v 16:11

určitě vymění bez problému, vrycela jsem takhle nevhodný vánoční dárek, cedulka byla odstřižená, jen jsem měla účtenku. Udělají to podle cedulky na oblečení.
Horší bylo, že manžel to kupoval přez kartu, tudíž to chtěli vracet zpět na tu stejnou kratu, kterou jsem u sebe neměla pochopitelně, nakonec jsem dostala peníze na dárkovou kartu, že to prý jinak nejde..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >