Výměna zboží za jiné na Alze

Anonymní
17.8.20 21:06

Výměna zboží za jiné na Alze

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s následující věcí: koupila jsem si nový mobil a zjistila, že mi nevyhovuje a chtěla bych jej vyměnit za jiný, dražší o dvě stě korun (značka, kterou jsem měla předtím). Zbývající peníze bych během výměny pochopitelně doplatila. Koupě proběhla před týdnem, takže stále běží čtrnáctidenní lhůta na vrácení bez udání důvodů. Ví někdo, jak bych měla na Alze postupovat? Četla jsem různá fóra a nemůžu uvěřit, že se takhle někdo může k zákazníkům chovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pet32
17.8.20 21:30

Já měnila, ale hned druhý den. Normálně oni mi to na pobočce objednali, doplatila jsem rozdíl

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.8.20 21:39

@Pet32 Pokud to bylo takhle easy, tak je to v pohodě. Podle informací, které mám, tak ten druhý mobil by měl být i na té pobočce, ze které jsem si vyzvedávala objednávku. Takže by to bylo ještě lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
2874
17.8.20 22:01

My jsme ted vraceli digestoř po 13 dnech a bez problemu vratili penize. Pokud jde o vyměnu, mělo by to jit taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20828
17.8.20 22:03

Proc by to nemohlo byt jednoduche? Protoze psali na netu? Tak kdyz vsemu veris…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
17.8.20 22:10

Když něco vracíš, tak ti hned dají peníze. Takže nejlehčí je objednat si tam chtěné zboží, tohle vrátit a vyzvednout nové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama