Výměna zubů a podrážděnost u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NelaS
Kecalka 153 příspěvků 27.12.17 10:58
Výměna zubů podrážděnost

Dobrý den, synovi je 5 a 3/4 roku mění se mu zuby. Dole už má dva nové řezáky, nahoře dva řezáky vypadlé, další se kývou. Vzadu mu narostla nová stolička. Je to docela brzy, ale to mě netrápí. Chci se zeptat, jestli Vaše děti nebyly v době výměny zubů podrážděné. Syn se poslední dobou dost vzteká.
Díky!
Přeji hezké svátky a šťastný rok 2018 :mavam:
 Nela

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3581 příspěvků 27.12.17 11:12

Cokoliv. Třeba i hodně cukru ve vánočním období. Všimla jsem už před lety, kdy děti chodily do školky, že od Mikuláše jsou děti více divočejší, potvrdila mi to i učitelka.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama