Vymění mi zboží v Jysku, pokud je poškozené?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 27.07.19 16:36
Vymění mi zboží v Jysku, pokud je poškozené?

Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, co s tím, když jsme dneska v Jysku koupili velké zrcadlo a když jsme ho rozbalili, tak bylo ruplé. Na účtence píší, že zboží zakoupené v Jysku nám ochotně vymění. Zrcadlo je hodně tenké, s rámem, takže nevím, jestli už jsme ho ruplé převzali, nebo jestli ruplo až při převážení. Tak mě zajímá, jestli máte někdo podobnou zkušenost a popřípadě co s tím. Děkuji všem

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34642 příspěvků 27.07.19 16:40

@Kačka999 my ti tady neodpovíme, nemáme křišťálovou kouli. Ale tipla bych, jysk je velký obchodní řetězec, který ví, jak kvalitní věci prodává. Směle bych se vydala do obchodu a sdělila jim tam, že zboží bylo po rozbalení poškozené, a proto chceš odstoupit od kupní smlouvy

Mika.ella1
Kecalka 190 příspěvků 27.07.19 16:42

My rozbalil ppnicenou postel, okamzite bez reci vymenili ani uctenku videt nechteli :mrgreen:

Šmoulice
Kelišová 7417 příspěvků 27.07.19 16:42
@Kačka999 píše:
Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, co s tím, když jsme dneska v Jysku koupili velké zrcadlo a když jsme ho rozbalili, tak bylo ruplé. Na účtence píší, že zboží zakoupené v Jysku nám ochotně vymění. Zrcadlo je hodně tenké, s rámem, takže nevím, jestli už jsme ho ruplé převzali, nebo jestli ruplo až při převážení. Tak mě zajímá, jestli máte někdo podobnou zkušenost a popřípadě co s tím. Děkuji všem

A je takovej šílenej problém tam zajet? Nebo jen zvednout blbej telefon, zavolat a zeptat se?
:roll:

Quinn7
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 4 inzeráty 27.07.19 16:44

Mě vyměnili závěs, který se po vyprání zrezavěl, ty kolečka nahoře pustili rez. Vyměnili v pohodě za ten samý, nový.

Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 27.07.19 16:46
@matkabagristy píše:
@Kačka999 my ti tady neodpovíme, nemáme křišťálovou kouli. Ale tipla bych, jysk je velký obchodní řetězec, který ví, jak kvalitní věci prodává. Směle bych se vydala do obchodu a sdělila jim tam, že zboží bylo po rozbalení poškozené, a proto chceš odstoupit od kupní smlouvy

To samozřejmě vím, ptám se na zkušenosti. Jde o to, že to zrcadlo je tenké a bylo zabalené v podstatě jen v krabici a přes to fólie. Zajímá mě hlavně, jestli někdo nemá zkušenosti přímo s tímhle, protože vlastně ani nevím, jestli jsme to zrcadlo tak převzali, nebo jestli nám to neruplo po cestě. :roll:

Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 27.07.19 16:50

@Šmoulice Není problém tam zajet, ale ptám se prvně takhle, protože to nemáme zrovna blízko.. a zavolat tam samozřejmě taky můžu, ale každý mi může říct něco jinýho. Chtěla jsem pouze znát vaše zkušenosti :nevim:

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 27.07.19 17:06

@Kačka999
Podle mě ho vezmou zpátky.
Já jednou koupila vadné prostěradlo a vzali ho v pohodě zpátky a vyměnili ;)

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34642 příspěvků 27.07.19 17:06
@Kačka999 píše:
To samozřejmě vím, ptám se na zkušenosti. Jde o to, že to zrcadlo je tenké a bylo zabalené v podstatě jen v krabici a přes to fólie. Zajímá mě hlavně, jestli někdo nemá zkušenosti přímo s tímhle, protože vlastně ani nevím, jestli jsme to zrcadlo tak převzali, nebo jestli nám to neruplo po cestě. :roll:

neřeš to na netu, řeš to v obchodě. Dopadne to tak, jak jsem napsala 8)

Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 27.07.19 17:09

Nevím no, volala jsem tam, ale zákaznický servis už má po pracovní době, tak tam hold zkusíme zajet, čím dřív, tím líp. Tak uvidíme :nevim:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 34642 příspěvků 27.07.19 17:12
@Kačka999 píše:
Nevím no, volala jsem tam, ale zákaznický servis už má po pracovní době, tak tam hold zkusíme zajet, čím dřív, tím líp. Tak uvidíme :nevim:

to se normálně řeší na pokladně, zákaznický servis netřeba

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.07.19 17:46

Naše zkušenost taky v pohodě, vymenili hned bez problémů na pokladně.. řekni, že bylo prasklé po vybalení, variantu, že možná prasklo cestou ani nezminuj. Dají Ti nové a asi ho ještě před Tebou vybali, abys viděla, že to nové je už v pořádku

Janita3
Závislačka 3363 příspěvků 28.07.19 15:40

@Kačka999 Taky věřím, že zboží vymění. My pořídili kovový botník po rozbalení doma jsem zjistila, že je na místech rez 8o Dostala jsem obratem na pokladně nový. Po tomto poučení si zboží zakoupené v Jysku vždy rozbalím a už se mi to vyplatilo, když jsme pořídili prarodičům sádrovou dekoraci, uvnitř v balení byla opět poškozená :roll:

Kačka999
Povídálka 46 příspěvků 28.07.19 20:42
@Janita3 píše:
@Kačka999 Taky věřím, že zboží vymění. My pořídili kovový botník po rozbalení doma jsem zjistila, že je na místech rez 8o Dostala jsem obratem na pokladně nový. Po tomto poučení si zboží zakoupené v Jysku vždy rozbalím a už se mi to vyplatilo, když jsme pořídili prarodičům sádrovou dekoraci, uvnitř v balení byla opět poškozená :roll:

Jojo, byli jsme tam a nebyl s tím vůbec problém, prodavač sám říkal, že ty zrcadla putují dlouhou cestu a že to skládají na sebe.. a jak je to křehký, tak to prostě může rupnout. Tak jsme to vyměnili, na místě radši zkontrolovali a dovezli si domů zrcadlo v pořádku. :)

Janita3
Závislačka 3363 příspěvků 28.07.19 20:59

@Kačka999 Tak to je super :kytka: Já už si na tohle dávám majzla všude a když zboží jde, rozbalím a zkontroluju ještě v obchodě. Kor v Jysku, naštěstí tam problém nedělají asi holt dobře vědí, co za šmuk kolikrát prodávají :cert:

Váš příspěvek
Reklama