Vymění zboží v Tescu bez účtenky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
260
22.10.11 15:53

Me vratily kdysi zbozi bez uctenky uplne v pohode. Byl to „nechteny“ darek, takze jsem ji ani mit nemohla. Ale udelaly mi tehdy velkou radost, kdyz mi daly penize a ja si sla koupit neco potrebnejsiho :-) Zkus to kazdopadne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48569
22.10.11 16:18

jojo vymění pokud si pamatuješ čas nákupu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2790
22.10.11 17:37

Tak u nas v tescu by to neproslo :cert: ,jsou tam hodne neprijemni,blby razitko,tak na vas uhodi,jakoze co chcete :pocitac: !Drzim palec,at vam to vymeni! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SandraM
22.10.11 17:53

já vždycky všechno vyměnila i bez té účtenky, jsou poměrně vstřícní :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.11 18:14

to není o chtění ale o zákoně a proto že mám v rodině člena který dělá šéfa tesca tak vim že vyměnit musí :wink: .Pokud si zákazník pamatuje čas nákupu nemusí mít doklad

• Citovat
  • Nahlásit
1318
22.10.11 21:31

:dance: vyměnili,bez problémů.Akorát jsme se shodli,že všechny budou stejně „skvělé“ a ve stejné ceně jsme vzali hračky pro malou k Vánocům.Odrážedlo Auta a Lego,tak bude mít prdelka aspoň radost.na infu sama říkala žemají povinnost lístek dohledat.Moc děkuju za rady :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Yulietta
13.8.13 18:14

navod na slozeni

Dobry den, ma nekdo zkusenost se sestavovanim teto ‚uzasne‘ autodrahy? nikde nemuzu najit zadny manual a nevime si rady…nebo je lepsi hodit to rovnou do kose? co se kvality tyce, uz ted je jasne, ze je to bida:-(

• Citovat
  • Nahlásit
1
27.8.20 09:54
@petrusepetrus píše:
Maminky prosím!!!Dneska jsme koupili v Tescu autodráhu,je to výrobek Tesco,stála 699 Kč.Ale po složení jsme zjistili že autíčko v jedné dráze nejede.Problém je že malá zničila účtenku a hodila jí do pračky :zed: :cert: Myslíte že nám jí v Tescu vymění bez účtenky?Když je to ten samej den?A ještě nesmím zapomenout že jsme použili Club card.přece nejsme jediný kdo nemá účtenku,sakra

Byly jsme tam taky dneska, paní byla arogantní a dokonce nám řekla že to dohledat nejde.
:potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3259
27.8.20 10:42
@Kantasek píše:
Byly jsme tam taky dneska, paní byla arogantní a dokonce nám řekla že to dohledat nejde. :potlesk:

Vidíš a já v lednu byla reklamovat kabát, koupený rok zpět, ale dokázala jsem dohledat přesné datum koupě a na infu to paní dohledala (bez club Card), takže záleží na koho narazíš a jak je ochotný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1166
27.8.20 10:44
@Kantasek píše:
Byly jsme tam taky dneska, paní byla arogantní a dokonce nám řekla že to dohledat nejde. :potlesk:

Zalezi, jestli jde o reklamaci nebo vymenu. Pri reklamaci jste ji meli rict, ze je to velky interni firemni problem a vy to budete resit s COI, protoze Tesco nedodrzuje zakony CR. Reklamace muze probehnout bez uctenky a prodejce je povinen ji dohledat, pokud k tomu od vas dostane indicie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama