Vyměnit po letech Itálii za Chorvatsko?

Anonymní
17.1.20 14:44

Vymenit po letech Italii za Chorvatsko??

Poprve pujdeme na dovolenou 2dosp. a 3deti, nejmladsimu jsou 2roky.
Jezdili jsme na sever Italie.
Ted premyslime nad Chorvatskem. Nikdy jsme tam ani ja ani manzel nebyly.Na Italii miluji nocni zivot, decka taky, je to i v Chorvatsku?
Nechci moc daleko, idealne plna penze.
Blizko plaze..a 2loznice+obyvak.

DEKUJEME

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.1.20 14:45

Jeste mne napada otazka na plaze.vim, ze z pisku je more v italii spinave…ale jak se chodi po kaminkach v chorvatsku? neboli to? :roll:
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
827
17.1.20 14:51

Já Chorvatsko, hlavně ostrovy, miluju právě proto, že to tam ve vhodně vybraný čas není hlava na hlavě. To v Itálii je asi pořád, proto i ten noční život tam bude na jiné úrovni.

Na většině chorvatských oblázkových pláží se nosí boty do vody. Bez nich to celkem bolí, i když záleží i na váze člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7664
17.1.20 14:54
@Anonymní píše:
Jeste mne napada otazka na plaze.vim, ze z pisku je more v italii spinave…ale jak se chodi po kaminkach v chorvatsku? neboli to? :roll:
Dekuji

Bez bot jsem chodila jak pos, raná :mrgreen:
Jedině v botech. Ty šutry jsou na ho… Navíc hodně ježků.
Jako já už bych do Chorvatska nejela.
O nočním životě se tam taky moc mluvit nedá… A hlavně ať jsme byli, kde jsme byli, tak totálně hlava na hlavě. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2287
17.1.20 15:11

Byla sem v Chorvatsku jednou -more sice hezci, ale těch ježků..? Hrůza. Měli jsme oblazkovou pláž a dalo se ležet jediné na nafukovací madracce a do vody jediné v botech :roll:.za mě děs a autem jedine Itálie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
17.1.20 15:15

Tak my těch ježků nikdy moc neměli. Chorvatsko je krásné, čisté moře. Doporučuji jet někam, do většího města, kvůli tomu nočnímu životu. Jo a boty jsou potřeba, ale já v chorvatsku jsem nadšená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3108
17.1.20 15:33

Byla jsem v Chorvatsku snad milionkrát a nedam na něho dopustit. My ale vzdycky hledame spis klidnejsi mista, na rusny nocni zivot si nepotrpime. Nejkrasnejsi jsou ostrovy :palec: Nikdy v zivote jsem boty do vody na sobe nemela, nesnasim to. To radsi riskuju nejakyho jezka :D A kupodivu jsem si nikdy zadnyho do nohy za 25 let nevrazila..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22045
17.1.20 15:37
@Anonymní píše:
Poprve pujdeme na dovolenou 2dosp. a 3deti, nejmladsimu jsou 2roky.
Jezdili jsme na sever Italie.
Ted premyslime nad Chorvatskem. Nikdy jsme tam ani ja ani manzel nebyly.Na Italii miluji nocni zivot, decka taky, je to i v Chorvatsku?
Nechci moc daleko, idealne plna penze.
Blizko plaze..a 2loznice+obyvak.DEKUJEME

Všechno je lepší než sever Itálie. Kamínky - tedy oblázky jsou super, nemáš špinavý ručník. Boty do vody jsou lepší, ale syn vážící 16 kilo se bez nich obešel. Ve větším městě to žije, nemusíš mít obavy. V životě jsem nešlápla na ježka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
17.1.20 16:32

Miluji Italii, Chorvatsko bylo pro me velke zklamani… Blby pristup do vody, hlavne pro male deti nic moc. Jezci…

V Italii jsme byli zvykli na male mestecko s minimem turistu, mistni obchudky a restaurace. V Chorvatsku jsme byli na Korculi, a restaurace skoro zadna, obchody divne, tam se opravdu jezdi s vlastnim proviantem.

Pokud chcete zmenu, zkuste jih Italie. Ionske mire je nadherne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
17.1.20 16:34

Vždy záleží na místě. I v Chorvatsku jsou písčité pláže a místa, kde ježci nejsou vůbec. My jezdíme často do okolí Zadaru
Dají se zde najít písečné pláže a ježci nebyli snad nikde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
17.1.20 16:39

Já na Itálii oproti Chorvatsku miluji restaurace a obchody všeho druhu, vždy si vezu domu zásoby oliv, oleje, sušených rajčat. Chorvatsko je s tímto slabé. Ale moře jednoznačně vede chorvatské, rádi snorchlujeme a je krásně čisté, je tam víc života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
17.1.20 16:48

Tak s takovými mrňousy musíte vybírat pozvolné oblázkové pláže, kde asi bude, hlavně u větších měst dost narváno. Jinak jsou tu často betonová plata a žebříky do vody, kde je větší soukromí, ale hodně malé dítě tu nemůžeš moc nechat svému osudu, protože potřebuje asistenci při vylézání, jinak s ním vlna praští o kameny a ty odřeniny jsou hodně nepříjemný. Ale pro mě jednoznačně jasná volba ta voda je fakt průzračná. A Poreč, Pula, Novi Grad (když chceš někam na sever) má krásnou večerní promenádu, i nějakou tu jachtu si můžete vybrat:grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
17.1.20 17:38

My jsme vzdycky jezdili Italii a Francii cele pobrezi. Ted jsme byli v Chorvatsku s detmi v Pule a ty kaminky strasny. Ale byli jsme na jedne plazi kde byli jenom skaly a tam byla uzasna voda, ale clovek tam zase lezel na skale v lese:-) Ale mit tam lod, to musi byt bomba. Letos se vratime zase do Italie, je to bliz, po ceste se treba stavime u Lido di Garda a uz to tam zname. A jako nejhorsi bylo vyjet z Chorvatska ven, dostali jsem se do zacpy a do Cech jsme jeli 18 hodin a z toho asi 6 jsme stali pred prechodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
17.1.20 18:35

Do Chorvatska jezdime casto, posledni roky s clunem.
Jak uz zminovali ostatni, nutnosti jsou boty do vody. V okoli Murteru je spousta malych ostrovu, voda velmi cista-viz foto. Idealni misto pro vyjizdky na motorovem clunu, kazdy den jsme se vydali jinym smerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 18:55

@Mirčulka jenom nejlmadsi je mrnous.jinak.maji deti 11 a 14let

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie