Výměr PPM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:03
Výměr PPM

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli posílají poštou výměr o výši PPM, nebo jestli jen začnou posílat peníze? A kdy je přibližný výplatní termín?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 4 inzeráty 17.09.18 20:06

proč anonym? Výměr se neposílá a výplatní termín se liší dle kraje ..

Astyna88
Kecalka 259 příspěvků 17.09.18 20:08

Me rozhodnuti nikdy neprislo,az pak rozhodnuti o RP. U ppm jsem vzdy v poznamce mela kc na den. 7.den v mesici mam na uctu, PSSZ.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 20:10

@Astyna88 takže v poznámce je uvedena částka na den? Co, když to vypočítají špatně?

neria55
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 17.09.18 20:12

Taky mi žádný papír o výměře nepřišel anonyme. Až v poznámce příchozí platby je částka za den. Vždy 6. den v měsíci mám na účtě mateřskou.

Astyna88
Kecalka 259 příspěvků 17.09.18 20:14
@Anonymní píše:
@Astyna88 takže v poznámce je uvedena částka na den? Co, když to vypočítají špatně?

Ja si to spocitala na nejake online kalkulacce,ale chodilo mi vic,tak jsem to radsi nezkoumala :lol: pokud se ti to nezda, obrat se na danou ossz,kam jsi odnesla papir na vymeru.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63757 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 20:35
@Anonymní píše:

Tak to buď budeš mít špatně, nebo se ozveš a budeš to s nimi řešit…

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6660 příspěvků 17.09.18 20:35

Proč by to měly spočítat špatně? Jednu ppm kontrolují minimálně 3lidi.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63757 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 20:36

@Astyna88 No, ona je taky online kalkulačka dobrá taky jen na přibližný výpočet.

Uživatel je onlinejanny079
Kecalka 431 příspěvků 17.09.18 21:02

Mne oznameni o vysi materske prisel postou. Brno.Bylo to tam uvedene jako castka na den. Stejna info pak byla i ve vypisu na ucte.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63757 příspěvků 3 inzeráty 17.09.18 21:22

@janny079 Jo, občas to některé konkrétní pobočky posílají, ale standardem to není.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >