Vymizení Clostilbegytu z lékárem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Asky
Nováček 9 příspěvků 13.09.18 18:17
Vymizení Clostilbegytu z lékárem?

Dobrý den, nevíte kde se dá sehnat ještě clostilbegyt? Mám recept, ale u nás na litoměřicku se po něm slehla zem. :nevim: :,( nevim zda lze ho něčím nahradit.. Nikomu ze známých se také doma neválí. Je to poslední pokus před IVF.. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3716 příspěvků 13.09.18 18:23

Nejspis se jiz sehnat neda, nebot se uz od brezna k nam nedovazi. Ani SUKL prozatim nevi, zda a kdy se zase dovazet bude.
Divim se, ze ti dr. na nej napsal recept.

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3716 příspěvků 13.09.18 18:25

A v lekarne ti ho nicim nenahradi, stejnou ucinnou latku nic jineho nema.

monicskaa
Závislačka 3753 příspěvků 13.09.18 18:56

Ja jsem volala do car,kam chodime,ty maji na sklade asi zasobu jinak jsem v lekarnach taky nesehnala

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 13.09.18 19:12

Mně napsal dr za to Femaru

Asky
Nováček 9 příspěvků 13.09.18 19:12

@monicskaa no my jsme ješte nikde v car nebyli, nevím zda stojí za to zavolat treba k apolinari a optat se kdyz jeste o nas nevi.. Ale asi za zkousku to stoji.. :think: :srdce:

@histep to je silene, lek ktery se neda nahradit. Tolikrat pomohl a takhle zmizi.. :roll: 8o

Asky
Nováček 9 příspěvků 13.09.18 19:13

@Kskaja o te jsem taky cetla, ale nejak mi to prislo jine.. :think:

Lucinka2209
Povídálka 36 příspěvků 14.09.18 06:03

Taky ho potřebuju :(

Asky
Nováček 9 příspěvků 14.09.18 13:33

@monicskaa muzu se zeptat do jakeho car, ja volala k apolinari a dlohodobe uz ho na sklade nemaji, do pronatalu jsem se nedovolala a jinde kontakt na neco jako lekarnu jsem nenasla.. :,( :nevim:

Asky
Nováček 9 příspěvků 14.09.18 13:34

@Lucinka2209 on se da sehnat, ale mimo lekarnu.. A toho se celkem bojim.. 8o

Asky
Nováček 9 příspěvků 14.09.18 18:59

@Lucinka2209 tak ja uz ho mam uplne nahodou z male lekarny tady u nas.. Ale jinak nikde nic litomerice, benu, dr. Max, nemocnice, ivf centra.. Takze chce to zkusit malomestske lekarny.. :hug:

monicskaa
Závislačka 3753 příspěvků 15.09.18 19:44
@Asky píše:
@monicskaa muzu se zeptat do jakeho car, ja volala k apolinari a dlohodobe uz ho na sklade nemaji, do pronatalu jsem se nedovolala a jinde kontakt na neco jako lekarnu jsem nenasla.. :,( :nevim:

My chodime do pronatalu Praha,odtud ho mam

Asky
Nováček 9 příspěvků 18.09.18 14:04

@monicskaa dekuju nakonec v jedne malomestske lekarne ho u nas jeste meli.. :)

VeronikaJanko
Nováček 2 příspěvky 19.09.18 19:45

Já ho taky potřebuji a ani v Ostravě nikde není a minuly měsíc jsem ještě sehnala, ale teď vůbec nikde. Tak nevím jak to bude dal. Doktorka má poslední 2 krabičky v ambulanci tak musím asi k ni, ale nevím co bude dal, když se mi to nepovede vůbec za ty 2 měsíce :zed:

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3716 příspěvků 19.09.18 21:32

@VeronikaJanko Vcera obnovili dovoz, takze brzy v lekarnach bude dostupny.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >