Vymizení příznaků, možné zamlklé těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 08:35
Vymizení příznaků, možné zamlkle těhotenství??

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, nenajde se tady někdo kdo to měl podobně a dobře to dopadlo? Jinak teda ve zkratce : mám delší a nepravidelné cykly, teď jsem byla 11.12. Na preventivce na gyndě a to jsem to zrovna ten den měla dostat ( byla jsem 32 DC) ale klasika věděla jsem že to 100%nedojde na čas. Doktorka řekla že jsem těsně před menzes. No a o tyden později mi vyšel pozitivní test. Podle mých pocitu a i bolesti byla ovu 4.12. Na gyndu jsem šla 21.12. (Ve ctvrtek) protože to byl poslední den co ordinuje v tomhle roce. Podle toho jak jsem to tak nějak počítala jsem byla asi tak 4+2 - 4+3 tt. a na utz ještě nic, po nabrani krve zjištěno hcg 170 a nasazen utrogestan. Přes 4 roky spontánní potrat v 6+4 tt tak proto urtrogestan, k kontrola 2.1. No a to mě prsa ani nebolela nic jen jsem byla unavenejsi. Pak začala při doteku trochu pobolivat prsa a začala jsem cítit pachy a vůně jako policejní pes. No a teď posledni 2 dny nic prsa sice trochu bolí ale už nejsem ani tak unavená ani nos už není tak citlivý prostě cítím se netěhotně. Mám strach že to dopadlo zase špatně ale tím že beru utroš tak nenastal spontánní potrat. Holky prosim měla jste někdo taky pocit že jste netěhotné cca kolem toho 6 tt a bylo vše ok???

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Janakatabara
Kecalka 107 příspěvků 1 inzerát 30.12.17 08:54

Ahojda, chci Tě uklidnit. Já to tak měla při obou těhu. Příznaky vymizely a vždy, po kontrole na gyndě, když jsem se ujistila, že je vše ok, zase nastaly :D. Psychika je mocná. Přeji, ať je vše ok a po 6. tt, ať tam bouchá srdíčko. :palec:

Annanasova
Povídálka 43 příspěvků 30.12.17 08:55

Ja nevedela ze jsem tehotna do 6tt a po potvrzeni od doktora jsem to zacala stejne pozorovat az o nejake tri tydny pozdeji. Nuc se nedeje, bud rada, ze ti neni zle :)

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 08:58

Ahoj moc děkuji, snad máš pravdu. Jsem trochu hysterická protože po tom SP před 4 roky už vidím za každým rohem čerta. Ani to že ještě nic neviděla na utz mě moc neuklidnilo. No a hcg 170 znamená prý úplný začátek a to jsem tam byla už 4+3 tak prostě panikarim. :,(

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 09:00

No jsem ráda že mi je dobře jen mě ta únava, nos a prsa tak nějak " uklidňovaly " že asi hcg roste tak jak má a je vše tam kde má být.

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 30.12.17 09:38

Já právě prodělala zamlklé a měla jsem příznaky až do revize a i po ní :,(

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 09:43

@Marcam Tak to mě hrozně mrzí vím přesně jak ti je. Buď silná a všechno bude časem lepší. Jinak děkuji za příspěvek trochu mi to dava naději že fakt je každé tehu jiné a tím pádem mám ještě naději.

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 30.12.17 09:46

@já myslím,že to bude v pořádku :kytka:

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 09:57

@Marcam snad jo a snad bude na utz videt už rovnou i srdíčko. Se toho úterka snad nedočkám.

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 30.12.17 10:05

@ak přeji at je vidět :kytka: já po revizi zpět do práce ;)

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 10:14

@Marcam tak držím palecky ať se zase brzo zadari a už to dopadne jen a jen dobře.

Marcam
Závislačka 4884 příspěvků 30.12.17 10:16

@děkuji

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 30.12.17 10:21

HCG 170 je hodně málo- to na UZ není vůbec nic vidět.
Takže klid, toho druhého až půjdeš už by měl být vidět žloutkový váček, možná i s plodem.

Je to teď buď vše anebo nic.
A ty příznaky- každé těhotenství je jiné, nezoufej

"""moňule"""2
Zasloužilá kecalka 638 příspěvků 30.12.17 10:23

@ka-tka no právě že i to hcg mi přišlo málo na to že jsem byla 4+3 tt :(

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 30.12.17 10:30

Já to nemyslela, že je to obecně málo- jen na prokázaní UZ je to málo. Aby neco lékař viděl v děloze musí být alespoň 1000 jednotek

HCG nastupuje u každé ženy jinak. POdmínkou pro úspěšné těhotenství je aby HCG stoupalo každých 48 hodin jednou tolik.

příklad dnes 170, pozítří by bělo být minimálně 340, za dva dny 700, další dva dny 1400…

Ale toto zjistíš jen pokud by ti odebírali obden krev

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhadná smrt Alexandra Dubčeka: Může za ni náhoda, nebo vrazi z KGB?

Konspirační teorie vznášející se nad smrtí významných politických... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zahalte křivky, ukažte osobnost. Německá miss bude bez plavek

Po Spojených státech se i Německo rozhodlo, že v rámci dámské soutěže krásy... číst dále >

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Reklama